Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kam cestují klienti CK Janeta na dovolenou?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
26 let nabízíme nejen rodinnou dovolenou s různými výhodami a bonusy (akce 7=6, děti zdarma, skupinové nabídky, last minuty, ...) v bezpečných destinacích v Itálii a v Chorvatsku. CK Janeta otevřela 13.6. další provozovnu: Karlova 108, Písek.

Kam cestují klienti CK Janeta na dovolenou? | foto: Janeta, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejen tam, ale i na centrále v Žižkově ulici, a také v dalších pobočkách v Praze a Blatné získáte bližší informace ohledně aktuální otázky - kam bezpečně na dovolenou?

Nejčastějšími destinacemi pro bezpečnou dovolenou jsou Chorvatsko, Itálie, Slovensko, Maďarsko a Španělsko. Nastal velký odliv klientů z původně oblíbených destinací (Turecko, Tunisko, apod.) a vůbec z leteckých zájezdů. Čím dál častěji volí klienti zájezd vlastní dopravou nebo autobusem.

Jelikož se naše cestovní kancelář specializuje na pobyty v Chorvatsku a v Itálii, můžeme Vám zde nabídnout kapacity v oblíbených letoviscích jak severní Itálie (Caorle, Lido di Jesolo, Rosolina Mare, a další), tak v Chorvatsku (Novi Vinodolski, ostrov Krk - Omišalj, Dramalj). V červenci a v srpnu jsou již kapacity téměř vyprodány, ještě zbývají červnové termíny za skvělé ceny.

Chorvatsko je rozhodně číslem 1 ve výběru dovolené jak pro letošní, tak zcela jistě i pro příští rok.

V červnu pořídíte dovolenou s polopenzí v letovisku Novi Vinodolski a depandanci Lišanj od 4.290,-/osobu a týden, na ostrově Krk v Omišalji od 4.100,-/osoba a v Dramalji ve vile Niko od 5.990,-/osoba,

a navíc je zde možné dítě ZDARMA, někde dokonce 2 děti ZDARMA.

Kam cestují klienti CK Janeta na dovolenou?

Podobně je na tom Itálie, stále bezpečná v dnešním světě. V červnu zakoupíte dovolenou v letovisku

Caorle od 1.330,-/osoba/týden, v Lido di Jesolu v apartmánu s bazénem od 1.898,-/osoba/týden či v Rosolina Mare od 636,-/osoba/týden. Sever Itálie láká turisty nejen pro krásné písečné pláže, ale také pro množství kulturní i sportovní zábavy, od vodních zábavních parků (Aqualandia, Aquafollie, Sea Life Aquarium, Tropicarium, Aquasplash, Gulliverlandia, Gommosi, Strabilia, a další) přes koncerty pod širým nebem až po večerní toulky po hlavní třídě plné obchůdků, kaváren, restaurací a obchůdků se suvenýry.

Přinášíme Vám aktuální informace z vybraných letovisek od našich delegátů:

Aktuální informace od naší delegátky z letoviska Caorle

Caorle, už jen samotné jméno tohoto malebného městečka, jméno zvučné sebejisté a současně až magické, ve vás právem vyvolá silný pocit, že zde zažijete něco výjimečného. Jistě, je celá řada podobných přímořských severních destinací, které si zamilujete a kde prožijete krásnou dovolenou. Caorle má ale záhadnou špetku kouzla navíc, díky které touha vracet se sem opakovaně vyplyne zcela sama. Je tomu tak snad pro své historické centrum s typicky pestrobarevnými domky a nakloněnou věží? Či kvůli turistické promenádě plné vyžití nebo tzv. „živé skále“ (řada vytesaných kamenů podél pobřeží moře)? Díky zachovaným rybářským vesničkám a chýším při laguně původních obyvatel nebo snad kvůli vynikající poloze, ze které je možné v poměrně krátké vzdálenosti podniknout další zajímavé výlety (Benátky, podmořský svět, historické Portogruaro, Outlet Noventa di Piave, Zoo a mnohé další)?

Kam cestují klienti CK Janeta na dovolenou?

Rozhodněte sami přímo tady třeba za horkého večera při popíjení osvěžujícího, tradičního nápoje Spritz nebo za svěžího rána v místní kavárničce s šálkem espressa a lahodným italským pečivem, které provoní celou ulici. Ačkoliv se teď všeobecně ve světě odehrává mnoho nepříznivých událostí vyvolávající zcela přirozené obavy vyjet za hranice známého, zůstává však toto místo a jeho blízká okolí v poklidné a bezpečné atmosféře. Jak by také ne, když navíc patronem městečka je Archanděl Michael, známý pro svou statečnost a sílu. Panuje zde přívětivost a harmonie a Vy se tak můžete plně ponořit do italského způsobu života.

Kam cestují klienti CK Janeta na dovolenou?

Dovolenou je potřeba vychutnat si především srdcem, a proto všem klientům vždy radíme, aby se nezabývali tím, co uvaří k obědu nebo tím, že není zcela vše přesně dle jejich původních představ. Hluboce se nadechněte, zavřete oči a dejte vědomě pocítit celému tělu zasloužený relax, ať budete na prázdninách kdekoliv.

Kam cestují klienti CK Janeta na dovolenou?

Aktuální informace od naší delegátky z letoviska Novi Vinodolski

Malé městečko Novi Vinodolski se nachází pouhých 70 kilometrů od hraničního přechodu Rupa. Těžko bych odpovídala na otázku, co je na tomto místě pro českého turistu nejpřitažlivější. Tisíc lidí, tisíc chutí, říká se. Mohu Vám ale jistě říci, co na tomto místě miluji já.

Při každém návratu se těším hned na několik věcí. Těším se na přírodu, která toto typicky chorvatské městečko obklopuje. Neholduji nekonečným plážím, kde se tísní hlava na hlavě. Proto mám ráda členitá chorvatská pobřeží, kde si každý najde svůj kout. Přímo na břehu moře se nachází i hotel, ve kterém každoročně pobývám - hotel Lišanj. Pravda, jeho budovy jsou již poněkud staršího data, ale právě to má pro mne své kouzlo. Věděli jste, že jeho nejstarší budova je stará již 100 let a ve svých počátcích sloužila jako lázně pro majetné návštěvníky, kteří sem přijížděli z celé Evropy, aby zdejším vzduchem léčili problémy například s dýchacími cestami?

Centrum města, ač není rozlehlé, nabízí dostatek nákupních možností včetně supermarketů nebo obchodu s drogistickým zbožím. Naleznete zde i mnoho restaurací a samozřejmě cukráren, kde si pochutnáte na lahodné zmrzlině za přijatelné peníze. Moje nejoblíbenější restaurace se však nachází přímo naproti hotelu Lišanj, nese název Val, a na jejich saláty a smažené olihně se vždy těším celou zimu. A pro jejich deserty se dokáži jednou za čas dokonce vzdát výborného jídla z hotelové kuchyně.

Novi Vinodolski není jedním z letovisek vystavěných takzvaně „na zelené louce“. Když počasí nepřeje koupání, vypravím se do historického centra městečka. Úzké uličky, kde se domy tísní jeden na druhý, aby snáze odolaly zimnímu silnému větru od moře, dýchají příjemně tajemnou atmosférou. Ve středu historického centra se nachází kostel sv. Filipa a Jakuba. Tento kostel byl již několikrát přestavěn a jeho současná výzdoba prochází z počátku 20. století. Snad ještě působivější než kostel je však přilehlá vyhlídka, odkud pohodlně dohlédnete na protilehlý ostrov Krk. A to není z historických zajímavostí zdaleka vše!

Za zmínku stojí rovněž okolí města. Necelých 10 kilometrů od Novi Vinodolski se nachází město Crikvenice, které nabízí především zajímavé kulturní vyžití. Kam se ale já z Novi Vinodolski těším nejvíce? Na Vrbnik. Vrbnik je kouzelné historické městečko, které se nachází na ostrově Krk. Dostanete se na něj z Novi Vinodolski pohodlně lodí zhruba za půl hodiny. A co je na Vrbniku nejlepší? No přece vrbnická žlahtina, místní víno, pocházející z vinohradů kousek za městem.

Co je tedy na Novi Vinodolski nejskvělejší? Asi fakt, že to svoje si tu najde každý. Pokud milujete moře, slunce, pohodovou atmosféru a dobré jídlo, je pro Vás Novi Vinodolski tím pravým místem, kde ji strávit.

Kdo si odpočinku cení, kterého dnes příliš není, tomu rádi poradíme, kam zatouží vypravíme. Co nezvládnou lékaři nám se mnohdy podaří.

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Pět důvodů, proč v létě vyrazit s rodinou na vodu

Společně na jedné vlně.

Řídíme se heslem: Ohýbej proutek, dokud je mladý. Nezaspěte čas, kdy s vámi děti ještě chtějí jezdit na dovolenou a...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vraťte se k tradicím! Oslavte své pracovní úspěchy v Tatrách

Vraťte se k tradicím! Oslavte své pracovní úspěchy v Tatrách.

Lidové tradice a zvyky odpradávna ovlivňovaly život našich předků. Dnešní svět je už natolik propojený, že se kulturní...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.