Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

K harmonii pomůže TASHA s produkty pro dokonalou manikúru a SPA

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cítit se v podzimních plískanicích svěže a odpočatě? Při každém pohledu do zrcadla si pochválit dokonalý make-up i účes, potěšit se pohledem na perfektní manikúru a vnímat skvělý pocit z bezvadně provedené pedikúry a masáže?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

K harmonii pomůže TASHA s produkty pro dokonalou manikúru a SPA | foto: TASHA COSMETICS CZ

To vše můžete svým zákaznicím a zákazníkům snadno dopřát. Díky kvalitním, ale přitom cenově dostupným produktům a přípravkům nabízených společností TASHA COSMETICS CZ s.r.o.

Kvalitní, cenově dostupné výrobky pro manikúru, pedikúru, kosmetiku i wellness
Veškeré výrobky a zařízení pro manikúru, nehtový design a Nail Art, pedikúru, přípravky pro kosmetičky a vizážisty, kadeřníky, maséry i Wellness a Spa centra.  Tak bohatá je nabídková paleta TASHA.

Nabídka má společné jedno - kvalitní výrobky od renomovaných světových značek, z nichž některé TASHA zastupuje jako výhradní distributor na českém a slovenském trhu.

Exkluzivní americká nehtová značka LeChat, japonská manikúra P-SHINE, nebo dokonce vlastní brand TASHA pro modeláž nehtů, mořská kosmetika značky  THALION, bylinná kosmetika Bio Visage Concept MANSARD přírodní FARMONA či trvalý make-up SWISS?

barevný gel lak

Vybere si každý, lhostejno zda-li přímo manikérky, pedikérky, kosmetičky, kadeřníci, vizážisté, maséři nebo velkoobchody. Všichni ocení skutečnost, že TASHA nabízí kvalitu za příznivé ceny. "Za celou dobu existence TASHA COSMETICS CZ s.r.o. od roku 2004 jsme nikdy nezdražovali. Naše politika rodinné firmy spočívá v rozšiřování kvalitního sortimentu na základě nových trendů, ale za přijatelné ceny," vysvětluje ředitel firmy Vítězslav Pilmaier. Samozřejmou součástí je akreditované školicí středisko, které v Bratislavě realizuje odborná školení a kurzy prakticky zaměřené.

Firemním stříbrem TASHA je nehtový design

V oboru manikúry a nehtového designu je důležitý vývoj technologií. "V dnešní době nechce nikdo příliš ztrácet čas. Doba, kdy se „nehty dělaly“ hodinu a půl je dávno pryč. Díky sledování nových trendů a technologiím nabízíme přípravky a zařízení, která dobu úpravy nehtů zkrátí na 20 minut se zachováním veškeré kvality, šetrnosti a cenové dostupnosti," upozorňuje Vítězslav Pilmaier.

Přestože se TASHA úspěšně etablovala na slovenském a následně českém trhu a v Polsku, neusnula na vavřínech. Neustále sleduje vývojové trendy, nabídky, pravidelně se účastní i mezinárodních výstav a přináší novinky, které svým zákazníkům pomáhají obstát v konkurenci.

LED gel

Za všechny jeden konkrétní příklad - LED GELY. Gelové systémy nové generace, které maximálně zjednodušují úpravu nehtů gelovou technikou. "Nejen, že je časově pro nehtové designérky úsporná, vytvrzení pod LED lampou trvá pouhých 25 až 40 vteřin, ale pro manikérky i pedikérky je navíc jednoduše aplikovatelná. Navíc barevná škála je úžasná, pestrá a je z čeho vybírat," říká Pilmaier. A oblibu této novinky u zákaznic potvrzují i manikérky, které žádají LED GELY stále více.

Vybírat z bohaté produktové nabídky TASHA COSMETICS CZ s.r.o. můžete jednoduše, na firemních internetových stránkách www.tasha.cz, jejichž součástí je i e-shop. Přestože je tu umístěno přes 6000 položek, jsou přehledně uspořádány a popsány.

Pokud vám on-line nákup nevyhovuje a chcete si zboží prohlédnout v reálu, navštivte show room TASHA COSMETICS na adrese Slunná 27, Praha 6, kde vám i ochotně a odborně s výběrem poradí.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Arome.cz Přetřít rtěnkou a hotovo? Kdepak, jen se nebojte věnovat líčení svých rtů pár minut navrch a použijte k tomu víc než jen...

Najdete na iDNES.cz