Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

KåKå CZ - spolehlivý dodavatel pro pekaře a cukráře

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost KåKå CZ je na nejlepší cestě stát se v blízké budoucnosti jedničkou mezi dodavateli pro pekaře a cukráře v České republice. Tomuto cíli podřizuje svou činnost a veškeré aktivity směrem ke stávajícím i budoucím zákazníkům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

KaKa CZ s.r.o., spolehlivý dodavatel pro pekaře a cukráře | foto: KaKa CZ

Společnost KåKå CZ s.r.o. je distributorem působícím na našem trhu již od roku 2007. Je dceřinou společností firmy KåKå AB se sídlem ve Švédsku.

Patří k nejvýznamnějším dodavatelům surovin pro pekaře a cukráře a další potravinářské provozy, ale také pro domácnosti na českém trhu. Zákazníkům nabízí výrobky vlastních značek Favorit, Vitol, Alfa, Stella, Diana, Bianka, Omega, Ceres soft a Vive BIO.

Tuky a margaríny jsou základním stavebním kamenem portfolia firmy, přičemž produkty značky Favorit jsou historicky nejúspěšnějšími produkty z tohoto segmentu. Kromě tradice ale neustává ani vývoj nových variant, které reagují na nejnovější trendy z hlediska výživy obyvatel i potřeb zákazníků, čili pekáren a cukráren.

Favorit

Kromě tuků a margarínů ovšem společnost KåKå CZ s.r.o. působí také jako dodavatel plnohodnotného a kompletního portfolia dalších surovin pro industriální zákazníky. Patří do něj směsi pro pekaře a cukráře, droždí, čokolády, polevy, náplně, ovocné kompoty, džemy, fondán, marcipán, fondán, sušená mléka, šlehačky ale i aromata a barviva a další produkty.

Tyto suroviny dodává pod značkami Baker, Gloria a Aima nebo pod značkami konkrétního dodavatele pro pekaře a cukráře, mezi něž patří přední firmy působící na potravinářském trhu jakými jsou společnosti Credin, Südzucker, Dragsbaek, Odense, Barry Callebaut, Puratos či Scandic Food.

Vize a budoucnost firmy

Jednoznačným cílem firmy KåKå CZ s.r.o. je být jedničkou mezi dodavateli pro pekaře a cukráře v České republice. Co se týče postupů a nástrojů, jak toho dosáhnout, firma se zaměřuje především na dodávání kvalitních surovin s přidanou hodnotou za odpovídající ceny.

Portfolio společnosti je budováno s cílem nabízet kompletní a konkurenceschopnou nabídku produktů potřebných pro pekařské a cukrářské provozy.

Samotný tento fakt ovšem v dnešním tržním prostředí zdaleka nestačí, proto jej doplňuje zákaznický servis na nejvyšší úrovni spolu s technologickou podporou nabízenou odběratelům jak ve vlastní testovací pekárně dodavatele, tak i přímo v provozovnách zákazníků.

Společnost KåKå CZ s.r.o. věnuje také velkou pozornost tomu, aby poskytovala svým zákazníkům maximální komfort jak v procesu objednávání, tak následné distribuce zboží. Nabízí tedy ucelený balíček výrobků a na ně navázaných služeb.

Pravidelně také pořádá školení spojená s předvedením novinek na trhu, v poslední době se zaměřuje například na směsi a zlepšující přípravky značek Gloria a Baker, v obou skupinách uvádí na trh pravidelně zajímavé nové produkty.

CIASTO CHOCOLINI Z CREMIN ADVOCAT

Spolupráce mezi společností KåKå CZ s.r.o. a partnery, ať už stávajícími nebo novými, se stále rozšiřuje. Cíl společnosti být spolehlivý dodavatel pro pekaře a cukráře je podporován snahou o dodávání těch nejlepších surovin, inspirací odběratelů novinkami na trhu a podporou technologickým a logistickým servisem na nejvyšší úrovni.

Více informací a produktů naleznete na stránkách www.kaka-cz.cz, nebo na kontaktech info@kaka-cz.cz či na telefonu 800 173 322.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Najdete na iDNES.cz