Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jste těhotná? Svěřte se do rukou pojišťovny, která se o vás postará

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ženy by o své zdraví měly nejvíce dbát během těhotenství. Vždyť v tomto kouzelném období nejde jen o jejich zdraví, ale i miminka, které v nich čeká na svůj příchod na svět.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jste těhotná? Svěřte se do rukou pojišťovny, která se o vás postará | foto: Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Jak moc na vás záleží pojišťovně, u které jste? Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ) na těhotné ženy myslí. Přejděte k ní do 30. června 2014 a získáte zdarma roční úrazové pojištění v hodnotě 2 500 Kč. Po porodu navíc od ZP Škoda dostanete jako dárek kojenecký kufřík v hodnotě 800 Kč s výrobky CHICCO a k tomu také DVD s užitečnými radami. Nabízí vám to i vaše dosavadní zdravotní pojišťovna?

Jste těhotná? Svěřte se do rukou pojišťovny, která se o vás postará

Pojišťovna, se kterou jen získáte

Mezi další výhody pro nastávající maminky patří příspěvek na prvotrimestriální screening na specializovaném akreditovém pracovišti, který dosahuje výše až 1 200 Kč, vyšetření štítné žlázy, příspěvek do výše 600 Kč, který lze čerpat na pohybové aktivity, vitaminové prostředky, doplňky stravy, masáže a saunu, prostředky dentální hygieny, ortopedickou obuv, další produkty pro vaše zdraví a kosmetické produkty pro těhotné. Zdarma také dostanete na pobočkách ZP Škoda DVD s radami pro nastávající maminky.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda nezapomíná ani na novopečené maminky a jejich novorozená miminka. Získáte příspěvek do 1 100 Kč na zlepšené služby o matku a novorozence, které lze čerpat například na úhradu pobytu v porodnici na nadstandardním pokoji, na přítomnost otce nebo jiného rodinného příslušníka při porodu nebo třeba na nákup plen, autosedačky i kojenecké výživy. Těšit se můžete také na slevy na monitory dechu a dětské chůvičky a zdarma dostanete roční úrazové pojištění pro novorozence.

ZPŠ – vaše srdeční záležitost! 

Jste těhotná? Svěřte se do rukou pojišťovny, která se o vás postará

Jste těhotná? Svěřte se do rukou pojišťovny, která se o vás postará

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ) byla zřízena v roce 1992 firmou ŠKODA, automobilová akciová společnost (nyní Škoda Auto, a. s.) Mladá Boleslav. Postupně se vyvinula v regionální zdravotní pojišťovnu se stabilizovanou klientelou a silnou vazbou na zakladatelskou firmu. Je otevřená široké veřejnosti a jejím pojištěncem se může stát každý občan České republiky či pracovník firmy se sídlem na území ČR.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda již od svého vzniku získala dobré jméno díky maximálnímu úsilí poskytovat pojištěncům kvalitní služby v rámci možností daných platnou legislativou a zdravotně pojistným plánem. Zaměřuje se nejen na úhradu zdravotních výkonů, ale i na zdravotní programy a další preventivní akce.

„ZPŠ se vždy snažila a bude se i nadále snažit, aby uspokojila i ty nejnáročnější požadavky svých pojištěnců a zároveň, aby byla jak pojištěnci, tak svými smluvními partnery vnímána jako stabilní a ekonomicky silná zdravotní pojišťovna,“ říká Ing. Darina Ulmanová, MBA, ředitelka ZPŠ.

Jste těhotná? Svěřte se do rukou pojišťovny, která se o vás postará

Jste těhotná? Svěřte se do rukou pojišťovny, která se o vás postará

V současné době má ZPŠ sídlo v Mladé Boleslavi a pobočky v Rychnově nad Kněžnou, Kvasinách, Vrchlabí a Nymburce a kontaktní místo v Jílemnici. Postupně si vybudovala dostatečnou a kvalitní síť poskytovatelů zdravotních služeb, která zabezpečuje pojištěncům dostupnost zdravotních služeb ve všech odbornostech včetně specializovaných pracovišť.  Více informací o Zaměstnanecké pojišťovně Škoda najdete na www.zpskoda.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

Sdíleli jsme elektromobil v Praze

Sdíleli jsme elektromobil v Praze.

Už jste vyzkoušeli elektromobil? A co takhle sdílený e-Golf? Společnosti PRE, CAR4WAY a Porsche Česká republika již...

Střední škola mediální grafiky harmonicky kloubí řemeslo a kreativitu

Střední škola mediální grafiky harmonicky kloubí řemeslo a kreativitu.

Jste šikovní a kreativní a hledáte střední školu, která je zaměřena na zvládnutí řemesla v praxi a umožní vám se nadále...

Pohřební ústav hl. m. Prahy na Dušičky vyzývá ke vzpomínání na zemřelé

Pohřební ústav hl. m. Prahy na Dušičky vyzývá ke vzpomínání na zemřelé.

Ten tklivý podzimní čas je spojen se dny, kdy lidé navštíví hřbitovy, rozsvítí svíce, hroby ozdobí květinami a...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.