Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vaše firma šlape jako hodinky. Zákazníci přibývají, obchod se rozšiřuje, evidujete zaměstnance, komunikujete s dodavateli, bankou, úřady a dalšími částmi vašeho rozjetého vlaku. Najednou je tu technická porucha a vy přijdete o veškerá data v počítači. Vaší firmě hrozí dočasné vyřazení z provozu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete | foto: ZEBRA SYSTEMS, S.R.O.

Otázkou není, jestli se to stane, ale kdy se to stane

Víte, že podle statistik utrpělo 45 % malých a středních podniků ztrátu dat a
14 % z nich je už nezískalo zpět? Na informacích, které obsahují počítače, dnešní podnikání stojí. Tím, že mu podtrhnete základy, se může snadno zhroutit. Zní to sice docela krutě, ale okolí ztráta důležitých dat z vašeho systému vůbec nezajímá. Je to problém, který může řádně zkomplikovat provoz firmy, ať už po stránce finanční nebo organizační. Věnujte proto pozornost kvalitnímu zálohování dat a vyhněte se takovýmto stresovým situacím.

Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete

Nabídka zálohování od ZEBRA SYSTEMS je ideálním řešením pro malé a střední firmy v Ostravě a okolí. Specializuje se na zálohování PC, notebooků, serverů nebo virtuálních serverů a pracuje s operačními systémy Windows i Linux.

Mějte připravený plán, který vám finančně vyhovuje

Říkáte si, že nemáte speciálně vyškoleného IT pracovníka a ani si nemůžete dovolit nákladné zálohování dat pomocí speciálního softwaru? Služba ZEBRA BACKUP funguje ve výhodné formě měsíčního pronájmu, kde nepotřebujete žádné počáteční investice. Abyste měli úplnou jistotu, dostanete k dispozici čtrnáctidenní zkušební lhůtu, během které se seznámíte s možnostmi zálohování přímo na míru pro vaši firmu. Nejste vázáni žádnou dlouhodobou smlouvou, proto je služba ZEBRA BACKUP flexibilní z měsíce na měsíc. Dá se kdykoliv zrušit nebo upravit podle vybavení, které si pořídíte. Platíte zkrátka jen to, co skutečně zálohujete, nic navíc.

Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete

Mějte jasný plán, jak ochránit svá data a zároveň udržet podnikání plynule v chodu. Služba ZEBRA BACKUP pracuje s osvědčenými praktickými postupy, jejichž základem je předvídání, kde mohou vzniknout problémy. Na péči o bezpečí vašich dat se podílí tým zkušených odborníků s 15letou praxí v oboru zálohování a disaster recovery. Pomohou vám obnovit veškerý obsah havarovaného serveru nebo stanice v průběhu několika minut, a to i na jiném hardwaru.

Neohrozit důvěru zákazníků je základ

Tím, že se ZEBRA BACKUP soustředí na poměrně malé území, jsou technici schopní rychle reagovat a přijet závadu do firmy odstranit. Řada problémů lze vyřešit také na dálku. Obnovení provozu tak trvá v řádech minut a vy můžete nerušeně pokračovat v činnosti.

Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete

Každá chvíle výpadku představuje pro vaši firmu určitou ztrátu, existuje ale možnost snížit ji na úplné minimum. Buďte připravení na nenadálé selhání techniky nebo lidskou zapomnětlivost. Vyzkoušejte si nezávazně čtrnáctidenní zkušební provoz a sami uvidíte výsledky. Ušetříte si tím spoustu nervování a při jakékoliv poruše nezaznamená vaše okolí žádný problém.

Nenechte se vyřadit z provozu. S nejmodernějšími způsoby ochrany dat, založenými na mnohaletých zkušenostech z praxe, budete mít jistotu bezproblémového navrácení dat do původního stavu.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz