Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vaše firma šlape jako hodinky. Zákazníci přibývají, obchod se rozšiřuje, evidujete zaměstnance, komunikujete s dodavateli, bankou, úřady a dalšími částmi vašeho rozjetého vlaku. Najednou je tu technická porucha a vy přijdete o veškerá data v počítači. Vaší firmě hrozí dočasné vyřazení z provozu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete | foto: ZEBRA SYSTEMS, S.R.O.

Otázkou není, jestli se to stane, ale kdy se to stane

Víte, že podle statistik utrpělo 45 % malých a středních podniků ztrátu dat a
14 % z nich je už nezískalo zpět? Na informacích, které obsahují počítače, dnešní podnikání stojí. Tím, že mu podtrhnete základy, se může snadno zhroutit. Zní to sice docela krutě, ale okolí ztráta důležitých dat z vašeho systému vůbec nezajímá. Je to problém, který může řádně zkomplikovat provoz firmy, ať už po stránce finanční nebo organizační. Věnujte proto pozornost kvalitnímu zálohování dat a vyhněte se takovýmto stresovým situacím.

Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete

Nabídka zálohování od ZEBRA SYSTEMS je ideálním řešením pro malé a střední firmy v Ostravě a okolí. Specializuje se na zálohování PC, notebooků, serverů nebo virtuálních serverů a pracuje s operačními systémy Windows i Linux.

Mějte připravený plán, který vám finančně vyhovuje

Říkáte si, že nemáte speciálně vyškoleného IT pracovníka a ani si nemůžete dovolit nákladné zálohování dat pomocí speciálního softwaru? Služba ZEBRA BACKUP funguje ve výhodné formě měsíčního pronájmu, kde nepotřebujete žádné počáteční investice. Abyste měli úplnou jistotu, dostanete k dispozici čtrnáctidenní zkušební lhůtu, během které se seznámíte s možnostmi zálohování přímo na míru pro vaši firmu. Nejste vázáni žádnou dlouhodobou smlouvou, proto je služba ZEBRA BACKUP flexibilní z měsíce na měsíc. Dá se kdykoliv zrušit nebo upravit podle vybavení, které si pořídíte. Platíte zkrátka jen to, co skutečně zálohujete, nic navíc.

Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete

Mějte jasný plán, jak ochránit svá data a zároveň udržet podnikání plynule v chodu. Služba ZEBRA BACKUP pracuje s osvědčenými praktickými postupy, jejichž základem je předvídání, kde mohou vzniknout problémy. Na péči o bezpečí vašich dat se podílí tým zkušených odborníků s 15letou praxí v oboru zálohování a disaster recovery. Pomohou vám obnovit veškerý obsah havarovaného serveru nebo stanice v průběhu několika minut, a to i na jiném hardwaru.

Neohrozit důvěru zákazníků je základ

Tím, že se ZEBRA BACKUP soustředí na poměrně malé území, jsou technici schopní rychle reagovat a přijet závadu do firmy odstranit. Řada problémů lze vyřešit také na dálku. Obnovení provozu tak trvá v řádech minut a vy můžete nerušeně pokračovat v činnosti.

Jsou vaše data v bezpečí? Se ZEBRA BACKUP o ně nikdy nepřijdete

Každá chvíle výpadku představuje pro vaši firmu určitou ztrátu, existuje ale možnost snížit ji na úplné minimum. Buďte připravení na nenadálé selhání techniky nebo lidskou zapomnětlivost. Vyzkoušejte si nezávazně čtrnáctidenní zkušební provoz a sami uvidíte výsledky. Ušetříte si tím spoustu nervování a při jakékoliv poruše nezaznamená vaše okolí žádný problém.

Nenechte se vyřadit z provozu. S nejmodernějšími způsoby ochrany dat, založenými na mnohaletých zkušenostech z praxe, budete mít jistotu bezproblémového navrácení dat do původního stavu.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Najdete na iDNES.cz