Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jsou plechové střechy kvalitní?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
O plechových krytinách už toho víte poměrně dost. Psali jsme o jejich přednostech, o rozdílech mezi ocelovými nebo hliníkovými krytinami i o vhodných produktech pro rekonstrukce. Váháte, zda jsou pro vás to pravé? Určitě, ale vybírejte kvalitní materiály a správné partnery.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jsou plechové střechy kvalitní? | foto: SATJAM

Lídrem na českém trhu plechových krytin je společnost SATJAM, s.r.o., která na něm působí od roku 1995. Podle slov Ondřeje Hašky, obchodního ředitele firmy, vyrábí a dodává na trh moderní střešní systém s důrazem na kvalitu, kompletnost, funkčnost a přijatelnou cenu. Střešní krytiny Satjam získaly například už v roce 2004 jako první v České republice ocenění kvality Czech Made. Kvalita je principem, který prostupuje každou z činnost. 

„Všechny naše krytiny jsou vyrobeny z prvotřídního ocelového plechu od nejvýznamnějších světových hutí. Velký důraz klademe i na kvalitu služeb. Prodej a zákaznický servis zajišťuje sedm vlastních obchodních středisek a síť obchodních partnerů, poradenství pro investory, architekty a projektanty v rámci větších projektů je zajišťováno z centrály firmy v Ostravě. Odbornost realizačních firem je zdokonalována pravidelnými bezplatnými školeními,“ dodává Ondřej Haška.

Nové Grande press

Nové Grande press | foto: SATJAM

Neustálé zlepšování kvality služeb patří i mezi hlavní priority společnosti PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. Ing. Vladimír Zábranský, jednatel společnosti k tomu uvádí: „Máme poměrně dobré jméno a chceme si jej nejen udržet, ale i rozvíjet a být tím nejlepším partnerem pro každého, kdo potřebuje střechu. Máme dvacet poboček po celé České republice, patříme mezi tři největší dodavatele střech v ČR a na trhu jsme již více než 25 let. V posledních letech jsme získali řadu různých ocenění z oblasti byznysu, sociální odpovědnosti firem nebo marketingu. Jsme ryze česká a úspěšná firma a jsme specialisté na střechy.“

SATJAM RAPID

SATJAM RAPID | foto: SATJAM

Společnost PRVNÍ CHODSKÁ věří a sází nejen na zkušené pracovníky, ale dlouhodobě podporuje i ty, kteří s řemeslem začínají nebo na vstup do světa dospělých teprve čekají. Ing. Vladimír Zábranský i z toho důvodu založil a podporuje Nadační fond Schody do života, který vznikl pro podporu dětí z dětských domovů. „Je určen chlapcům, kteří se v deváté třídě rozhodnou vyučit se v oboru tesař, pokrývač či klempíř na středním odborném učilišti stavebním pod patronátem naší firmy. 

Cílem je usnadnit chlapcům vstup do života tím, že jim poskytneme zázemí a podmínky pro to, aby se mohli v klidu vyučit řemeslu, osamostatnit se a zapojit se do pracovního procesu mezi naše „prověřené“ pracovní kolektivy. Ty se budou v rámci možností podílet i na vyplnění jejich volného času zapojením do svých mimopracovních aktivit. Studentům nabízíme dlouhodobou stabilní spolupráci a rozvíjení projektu. Od chlapců očekáváme svědomitý přístup a pilné plnění povinností, vyplývajících ze studia.“

Fotogalerie

Volbou střešních krytin SATJAM, nakoupených v síti prodejen PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., jste na nejlepší cestě ke kvalitní střešní krytině. A pokud vsadíte na zkušeného projektanta a proškolenou realizační firmu, která ví, co plechová krytina potřebuje, máte vyhráno.

Veškeré informace o nabídce střešních krytin SATJAM najdete na www.satjam.cz, nejbližší prodejnu firmy PRVNÍ CHODSKÁ hledejte na www.chodska.cz.


Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

MOLO Lipno Resort: výjimečná architektura a bydlení ve vysokém stylu

MOLO Lipno Resort – výjimečná architektura a bydlení ve vysokém stylu

V srdci Lipna nad Vltavou vzniká pro nejnáročnější klientelu nový luxusní projekt – MOLO Lipno Resort se 79...

ALPI-DÝHA: kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér

Kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér: ALPI-DÝHA

Potrpíte si na kvalitní materiály, které nabízí široké možnosti při zařizování bytu či domu, stejně jako v případě...

Sedací soupravy na míru české výroby

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha

V dnešní konzumní době je na trhu celá řada různě kvalitních sedacích souprav za lákavé nízké ceny. Avšak zásadní...

Najdete na iDNES.cz