Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost AMAKO, spol. s r.o. za 22 let svého působení ušla dlouhou cestu. Z produkce desítek stožárů ročně se vypracovala na dnešních více než 30 tisíc kusů a její roční obrat se pohybuje okolo sta milionů korun.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO | foto: Amako spol. s.r.o.

Společnost AMAKO se specializuje na výrobu a prodej ocelových stožárů a výložníků pro široké použití, jako např. veřejné osvětlení, dopravní signalizaci, stožáry pro přisvícení přechodů pro chodce, dekorativní stožáry a výložníky, železniční stožáry, osvětlovací věže, trakční a vlajkové stožáry, reklamní stožáry, stožáry pro bleskosvody nebo pro kamerové a satelitní systémy, stožáry pro radary či rozhlas. Zkušení pracovníci jsou schopni vám vyrobit také atypické stožáry přesně podle vašeho přání.

V roce 1995 otevíralo brány firmy prvním zákazníkům 5 zaměstnanců, nyní na zakázkách pracuje 50 kvalifikovaných odborníků. Zatímco ještě v letech 2005-2006 slavila firma roční obrat 18-20 milionů, dnes se pohybuje okolo 100 milionů.

Firma si nastavila pravidla rodinné společnosti a řídí se mottem: Mnoho srdcí – jeden tým... Věří, že základem spokojenosti zákazníků je stabilní a spolehlivý tým pracovníků. I proto je fluktuace zaměstnanců ve společnosti AMAKO prakticky nulová.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

Kvalita podložená certifikáty

Stožáry jsou vyráběny z kvalitních bezešvých a svařovaných trubek doložených hutními atesty. Z vnitřní i vnější strany jsou upravovány žárovým zinkováním dle normy ČSN EN ISO 1461, která zaručuje pozinkování materiálu rovnoměrnou vrstvou. Povrchová úprava zajišťuje bezúdržbový provoz a vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Ještě větší ochranu zabezpečí ocelová nebo plastová manžeta a termoplastový nátěr. Termoplast chrání spodní část a místa vetknutí stožáru. Tato alternativa za manžetu chrání stožár před vnějšími vlivy, například před solí nebo značkováním pejsků.

Žárově zinkované stožáry je možné lakovat kvalitními dvousložkovými laky dle vzorníku RAL. Všechny typové stožáry mají statické výpočty a patřičné certifikáty.

Přestože si firma zakládá na své tradici a zkušenostech, velký důraz klade také na technologické inovace ve výrobě. Využívá ty nejmodernější výrobní poloautomatické a automatické stroje řízené počítačem. Na rychlých dodávkách k zákazníkovi se nedílnou součástí podílí vlastní vozový park.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

AMAKO rozšiřuje svou působnost do zemí EU

Firma úzce spolupracuje s projekčními kancelářemi, architekty, projektanty, světelnými techniky, či zastupiteli měst a obcí. Zákazníky tvoří velkoobchody s elektrotechnickým materiálem, města, obce, technické služby, montážní firmy, správci veřejného osvětlení a další. V začátcích působení firmy využívala služeb společnosti AMAKO desítka montážních firem, několik velkoobchodů, obcí a měst, nyní dodává většinu svých zakázek přes síť největších velkoobchodů elektro, a to i do zahraničí - na Slovensko, do Maďarska a Polska.

Sídlo firmy se nachází v Heřmanově Městci, ke kterému časem přibyla provozovna a výrobní závod ve Strachotíně a brzy vzniklo také obchodní zastoupení pro Slovensko a Maďarsko, které najdete v Rimavské Sobotě.V Polsku firma AMAKO spolupracuje s nadnárodní společností se sídlem v USA, která má u našich sousedů své zastoupení. Na počátku letošního roku pro vás společnost AMAKO otevřela také obchodní kancelář v Českých Budějovicích.

Prezentace na veletrzích a pomoc okolí

Firma se pravidelně prezentuje na odborných veletrzích, kongresech či seminářích, její stánek můžete v nejbližší době navštívit na 25. ročníku Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER, který se koná 21. – 24. 3. 2017 v areálu brněnského výstaviště. Účastní se také výstav velkoobchodů Sonepar ČR, ELFETEX a ARGOS ELEKTRO.

Společnosti AMAKO není cizí ani společenská odpovědnost. Podporuje neziskové organizace, sportovní kluby, mateřské a základní školy, Hospic Chrudim a také pomáhá handicapovaným dětem.

Více informací najdete na www.amako.cz.

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Najdete na iDNES.cz