Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost AMAKO, spol. s r.o. za 22 let svého působení ušla dlouhou cestu. Z produkce desítek stožárů ročně se vypracovala na dnešních více než 30 tisíc kusů a její roční obrat se pohybuje okolo sta milionů korun.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO | foto: Amako spol. s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost AMAKO se specializuje na výrobu a prodej ocelových stožárů a výložníků pro široké použití, jako např. veřejné osvětlení, dopravní signalizaci, stožáry pro přisvícení přechodů pro chodce, dekorativní stožáry a výložníky, železniční stožáry, osvětlovací věže, trakční a vlajkové stožáry, reklamní stožáry, stožáry pro bleskosvody nebo pro kamerové a satelitní systémy, stožáry pro radary či rozhlas. Zkušení pracovníci jsou schopni vám vyrobit také atypické stožáry přesně podle vašeho přání.

V roce 1995 otevíralo brány firmy prvním zákazníkům 5 zaměstnanců, nyní na zakázkách pracuje 50 kvalifikovaných odborníků. Zatímco ještě v letech 2005-2006 slavila firma roční obrat 18-20 milionů, dnes se pohybuje okolo 100 milionů.

Firma si nastavila pravidla rodinné společnosti a řídí se mottem: Mnoho srdcí – jeden tým... Věří, že základem spokojenosti zákazníků je stabilní a spolehlivý tým pracovníků. I proto je fluktuace zaměstnanců ve společnosti AMAKO prakticky nulová.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

Kvalita podložená certifikáty

Stožáry jsou vyráběny z kvalitních bezešvých a svařovaných trubek doložených hutními atesty. Z vnitřní i vnější strany jsou upravovány žárovým zinkováním dle normy ČSN EN ISO 1461, která zaručuje pozinkování materiálu rovnoměrnou vrstvou. Povrchová úprava zajišťuje bezúdržbový provoz a vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Ještě větší ochranu zabezpečí ocelová nebo plastová manžeta a termoplastový nátěr. Termoplast chrání spodní část a místa vetknutí stožáru. Tato alternativa za manžetu chrání stožár před vnějšími vlivy, například před solí nebo značkováním pejsků.

Žárově zinkované stožáry je možné lakovat kvalitními dvousložkovými laky dle vzorníku RAL. Všechny typové stožáry mají statické výpočty a patřičné certifikáty.

Přestože si firma zakládá na své tradici a zkušenostech, velký důraz klade také na technologické inovace ve výrobě. Využívá ty nejmodernější výrobní poloautomatické a automatické stroje řízené počítačem. Na rychlých dodávkách k zákazníkovi se nedílnou součástí podílí vlastní vozový park.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

AMAKO rozšiřuje svou působnost do zemí EU

Firma úzce spolupracuje s projekčními kancelářemi, architekty, projektanty, světelnými techniky, či zastupiteli měst a obcí. Zákazníky tvoří velkoobchody s elektrotechnickým materiálem, města, obce, technické služby, montážní firmy, správci veřejného osvětlení a další. V začátcích působení firmy využívala služeb společnosti AMAKO desítka montážních firem, několik velkoobchodů, obcí a měst, nyní dodává většinu svých zakázek přes síť největších velkoobchodů elektro, a to i do zahraničí - na Slovensko, do Maďarska a Polska.

Sídlo firmy se nachází v Heřmanově Městci, ke kterému časem přibyla provozovna a výrobní závod ve Strachotíně a brzy vzniklo také obchodní zastoupení pro Slovensko a Maďarsko, které najdete v Rimavské Sobotě.V Polsku firma AMAKO spolupracuje s nadnárodní společností se sídlem v USA, která má u našich sousedů své zastoupení. Na počátku letošního roku pro vás společnost AMAKO otevřela také obchodní kancelář v Českých Budějovicích.

Prezentace na veletrzích a pomoc okolí

Firma se pravidelně prezentuje na odborných veletrzích, kongresech či seminářích, její stánek můžete v nejbližší době navštívit na 25. ročníku Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER, který se koná 21. – 24. 3. 2017 v areálu brněnského výstaviště. Účastní se také výstav velkoobchodů Sonepar ČR, ELFETEX a ARGOS ELEKTRO.

Společnosti AMAKO není cizí ani společenská odpovědnost. Podporuje neziskové organizace, sportovní kluby, mateřské a základní školy, Hospic Chrudim a také pomáhá handicapovaným dětem.

Více informací najdete na www.amako.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Jízda Plzně za obhajobou vs. ambice pražských rivalů. Vyhecované fanouškovské bitvy Opavy s Baníkem a nový herní...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Nová válcovna slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin i pracovní místa

Nová válcovna za 1,4 miliardy slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin

Společnost Fatra pokračuje v realizaci výstavby nové válcovny. Od listopadové prohlídky staveniště se mnohé změnilo a...

2+2+2+2 není osm, ale tisíc a více, říká velvyslanec USA Stephen King

2+2+2+2 není osm, ale tisíc a více, říká velvyslanec USA Stephen King

Bez vybudování silného hospodářského pilíře nebudou vztahy mezi Českou republikou a Spojenými státy plnohodnotné,...

Zpětný odběr pneumatik jede na plné obrátky

Zpětný odběr pneumatik jede na plné obrátky

Nevíte co s opotřebovanými pneumatikami? Už přes dva roky funguje kolektivní systém neziskové společnosti Eltma, který...

Najdete na iDNES.cz