Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost AMAKO, spol. s r.o. za 22 let svého působení ušla dlouhou cestu. Z produkce desítek stožárů ročně se vypracovala na dnešních více než 30 tisíc kusů a její roční obrat se pohybuje okolo sta milionů korun.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO | foto: Amako spol. s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost AMAKO se specializuje na výrobu a prodej ocelových stožárů a výložníků pro široké použití, jako např. veřejné osvětlení, dopravní signalizaci, stožáry pro přisvícení přechodů pro chodce, dekorativní stožáry a výložníky, železniční stožáry, osvětlovací věže, trakční a vlajkové stožáry, reklamní stožáry, stožáry pro bleskosvody nebo pro kamerové a satelitní systémy, stožáry pro radary či rozhlas. Zkušení pracovníci jsou schopni vám vyrobit také atypické stožáry přesně podle vašeho přání.

V roce 1995 otevíralo brány firmy prvním zákazníkům 5 zaměstnanců, nyní na zakázkách pracuje 50 kvalifikovaných odborníků. Zatímco ještě v letech 2005-2006 slavila firma roční obrat 18-20 milionů, dnes se pohybuje okolo 100 milionů.

Firma si nastavila pravidla rodinné společnosti a řídí se mottem: Mnoho srdcí – jeden tým... Věří, že základem spokojenosti zákazníků je stabilní a spolehlivý tým pracovníků. I proto je fluktuace zaměstnanců ve společnosti AMAKO prakticky nulová.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

Kvalita podložená certifikáty

Stožáry jsou vyráběny z kvalitních bezešvých a svařovaných trubek doložených hutními atesty. Z vnitřní i vnější strany jsou upravovány žárovým zinkováním dle normy ČSN EN ISO 1461, která zaručuje pozinkování materiálu rovnoměrnou vrstvou. Povrchová úprava zajišťuje bezúdržbový provoz a vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Ještě větší ochranu zabezpečí ocelová nebo plastová manžeta a termoplastový nátěr. Termoplast chrání spodní část a místa vetknutí stožáru. Tato alternativa za manžetu chrání stožár před vnějšími vlivy, například před solí nebo značkováním pejsků.

Žárově zinkované stožáry je možné lakovat kvalitními dvousložkovými laky dle vzorníku RAL. Všechny typové stožáry mají statické výpočty a patřičné certifikáty.

Přestože si firma zakládá na své tradici a zkušenostech, velký důraz klade také na technologické inovace ve výrobě. Využívá ty nejmodernější výrobní poloautomatické a automatické stroje řízené počítačem. Na rychlých dodávkách k zákazníkovi se nedílnou součástí podílí vlastní vozový park.

Již několik let je největším výrobcem ocelových stožárů firma AMAKO

AMAKO rozšiřuje svou působnost do zemí EU

Firma úzce spolupracuje s projekčními kancelářemi, architekty, projektanty, světelnými techniky, či zastupiteli měst a obcí. Zákazníky tvoří velkoobchody s elektrotechnickým materiálem, města, obce, technické služby, montážní firmy, správci veřejného osvětlení a další. V začátcích působení firmy využívala služeb společnosti AMAKO desítka montážních firem, několik velkoobchodů, obcí a měst, nyní dodává většinu svých zakázek přes síť největších velkoobchodů elektro, a to i do zahraničí - na Slovensko, do Maďarska a Polska.

Sídlo firmy se nachází v Heřmanově Městci, ke kterému časem přibyla provozovna a výrobní závod ve Strachotíně a brzy vzniklo také obchodní zastoupení pro Slovensko a Maďarsko, které najdete v Rimavské Sobotě.V Polsku firma AMAKO spolupracuje s nadnárodní společností se sídlem v USA, která má u našich sousedů své zastoupení. Na počátku letošního roku pro vás společnost AMAKO otevřela také obchodní kancelář v Českých Budějovicích.

Prezentace na veletrzích a pomoc okolí

Firma se pravidelně prezentuje na odborných veletrzích, kongresech či seminářích, její stánek můžete v nejbližší době navštívit na 25. ročníku Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER, který se koná 21. – 24. 3. 2017 v areálu brněnského výstaviště. Účastní se také výstav velkoobchodů Sonepar ČR, ELFETEX a ARGOS ELEKTRO.

Společnosti AMAKO není cizí ani společenská odpovědnost. Podporuje neziskové organizace, sportovní kluby, mateřské a základní školy, Hospic Chrudim a také pomáhá handicapovaným dětem.

Více informací najdete na www.amako.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Česko má zázemí i vizi, říká manažer agentury ESA

Frank Salzgeber, šéf programu technologických transferů Evropské kosmické...

České republice se vyplatilo, že pojímá vyvíjení a využívání kosmických technologií byznysově, nikoli čistě vědecky

Jan Nedvěd osvěžil hudební scénu, jak se mu to podařilo?

Jan Nedvěd - foto Adam Pavlíček

Na hudební scéně se objevila mladá krev. Hudební label Mad Baker Music, který se dostal do podvědomí především díky...

Najdete na iDNES.cz