Vysočina fest se blíží, v prodeji jsou jednodenní vstupenky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
První červencový víkend už neodmyslitelně patří největšímu hudebnímu festivalu v kraji Vysočina fest. Každý rok vyprodaný areál blízko jihlavské zoo i letos slibuje skvělou zábavu, nejlepší muziku a spoustu doprovodného programu. Letos se brány jihlavského amfiteátru otevřou od 4. do 6. 7.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysočina fest se blíží, v prodeji jsou jednodenní vstupenky | foto: YASHICA s.r.o.

Od 1. června byl zahájen i prodej jednodenních vstupenek. Ty pořadatelé nabízí v předprodeji za 590 korun, na místě je pak koupíte za 650 korun. V předprodeji jsou samozřejmě nadále i třídenní vstupenky.

To nejlepší z české a slovenské hudební scény se bude opět střídat na třech pódiích. Už čtvrteční odpolední rozjezd nabídne vysokou kvalitu. Program na stage II. rozjede stále populárnější Lenny a chvíli po ní na stage I. už bude diváky zvedat ze „sedadel“ Vašo Patejdl, kterého postupně vystřídají Tomáš Klus, Chinaski a Mandrage. Na druhé stage to bude třeba Iné kafe či Xindl X. Na stage III. bude čtvrteční hvězdou Pekař.

Nabitý čtvrtek vystřídá stejně nabitý pátek. Začíná se opět ve tři čtvrtě na čtyři na stage II., kde to rozjede idol teenegerů Sebastian. Hlavní stage otevře v pátek opravdová superstar Miro Žbirka. Po něm se mohou diváci těšit na Mig 21 a finále obstarají Monkey Business. Na dvojce bude Desmod střídat Mirai a Mirai zase Jelen. Opravdu těžká nálož. Na stage III. to zase bude Debbi nebo Ego.

Vysočina fest vyvrcholí v sobotu 6. července, a to doslova a do písmene. Na stage I. zahájí program hvězda hvězd Václav Neckář, ale to nebude všechno, vystřídá ho o dvě generace mladší zpěvák Marek Ztracený. Po něm bude hlavní pódium patřit undergroundu v podání Pražského Výběru. David Koller, který přijde po něm, je už dnes také legendou. Večer pak zakončí punkrockové Rybičky 48.

Druhá stage bude v sobotu hodně rocková – UDG, Doga, Harlej, Vypsaná fixa a tuto společnost doplní Mňága a Žďorp. Třetí stage bude odpoledne patřit dětskému dni, ale pak už přijdou na řadu mladí a úspěšní Like-it, další kapela z regionu Poetika a sobotní hvězdou na této stage bude zcela jistě Majk Spirit.

Samozřejmě, že jsme nezapomněli na soutěž autorských kapel, o kterých stále můžete hlasovat na webových stránkách festivalu. Nejlepší z nich pak uvidíte a hlavně uslyšíte v programu festivalu.

Více informací nejen k samotnému programu festivalu, ale také k dopravě, parkování a k ubytování se dozvíte na www.vysocinafest.cz. Zde najdete i nejaktuálnější informace k festivalu, k předprodeji vstupenek a vše, co vás o Vysočina festu 2019 zajímá.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

Další z rubriky

„Girl´s Day“ - skvělá možnost pro dívky poznat svět techniky

Anežka Zajíčková získala titul „Technikgirl 2019“.

Bosch Diesel s.r.o. v Jihlavě podporuje dívky v zájmu o technická povolání. „Girl´s Day“ pořádaný 10. 6. umožnil...

VŠPJ – malá škola s velkými možnostmi

VŠPJ – malá škola s velkými možnostmi

Vysoká škola polytechnická Jihlava (VŠPJ) letos slaví své patnácté narozeniny a v rámci oslav chystá celou řadu novinek...

Kronospan poděkoval svým zaměstnancům zábavou a dobrým jídlem

Kronospan poděkoval svým zaměstnancům zábavou a dobrým jídlem

Parkoviště před jihlavským závodem Kronospan zaplnil minulou sobotu tradiční Rodinný den, který firma již několik let...

Najdete na iDNES.cz