Doporučujeme

Se střešniěmi boxy poradiě v Meteoru

Se střešniěmi boxy poradiě v Meteoru | foto: Mgr. Eva Fruhwirtová

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tip na vánoční dárky z Meteoru: autokosmetika a kamera do auta

Autokosmetika, kamery do auta, nové potahy na sedačky, střešní boxy – tyto dárky mnozí najdou pod vánočním stromečkem. Od začátku adventu se lidé chodí radit a vybírat vánoční dárky do Meteoru jak v Třebíči, tak v Jihlavě, Žďáře nad Sázavou a nově v Pardubicích.

Na podrobnosti jsme se zeptali Martina Rigó, majitele sítě prodejen s autodíly a autodoplňky.

Pocítili jste v prodejně s autodoplňky, že se blíží Vánoce?

Ano, je to na našich zákaznících znát. Každý přece v adventu přemýšlí nad dárky pro své blízké. K nám chodí lidé, kteří rádi darují praktické a užitečné věci. Ostatně dnes má doma auto každý. Je to jako s telefonem – vybíráme různé kryty a doplňky. Auta, ale i motorky jsou v tomhle ohledu „bohatší“. Ten, kdo chce o Vánocích potěšit praktickým dárkem, má širokou možnost výběru. Velmi rádi v prodejnách Meteoru pomůžeme a poradíme, možnosti výběru zajímavého dárku jsou až nečekané. Kolegové jsou zkušení a mají přehled. 

Prodejna Meteor v Jihlavě na Na Dolech

Prodejna Meteor v Jihlavě na Na Dolech

Co je v žebříčku dárků vašich zákazníků na prvním místě?

Jsou to autokamery a autokosmetika. Péče o karoserii vozů je stále v módě. Před nepřízní počasí, hmyzem a dalšími vlivy velmi dobře pomáhají šampóny, vosky, čističe interiérů, odstraňovače hmyzu a asfaltu. Takový hezký balíček autokosmetiky pod stromečkem určitě potěší.

Velký boom zažívají kamery do aut. Jsou praktické, zvláště v dnešním provozu. Kamera v autě může posloužit jako důkazní materiál při nehodě. Záznamy můžete poskytnout policii nebo pojišťovně k vyšetřování nehody. Doporučujeme zvolit takovou kameru, která má jednoduché ovládání, velké úložiště pro záznam a v případě nárazu se umí uzamknout, aby nedošlo k přehrání videa. Sledovací úhel je vhodný od 120 do 170 stupňů. Kamery jsou jak pro zaznamenání provozu před autem, tak také za autem.

Kdybyste měl vytvořit praktický vánoční balíček jako základní výbavu do auta na zimu. Co by v něm bylo?

V autě by neměla chybět škrabka na led, smetáček a pokud je to možné, tak sněhové řetězy i lopatka na odklizení sněhu. Neocenitelným pomocníkem je rozmrazovací sprej na zámky a také tzv. tekuté stěrače, což je speciální látka ve spreji, která pomůže s odstraněním námrazy na skle a eliminuje vznik námrazy na minimum. Prevencí zamrznutí dveří je ošetření gumových těsnění. Myslím, že by to mohl být hezký balíček s velmi praktickými věcmi. 

Jan Hrůza ukazuje kameru do auta

Jan Hrůza ukazuje kameru do auta

K zimě patří Vánoce a také hory. Na co si dát pozor a co vše máme zkontrolovat, než vyrazíme autem na hory?

Základem je dostatečné vybavení a kontrola auta před odjezdem. Přesto, že se za samozřejmost považují kvalitní zimní pneumatiky, stává se, že řidiči tento fakt podcení. Počasí je na horách nevyzpytatelné, silnice mohou být hůře sjízdné, takže se vyplatí mít dostatečný vzorek na pneumatikách (4 mm a výše) a v kufru příslušné sněhové řetězy s certifikátem. V prodejně máme vzorové kolo a naučíme vás řetězy nasazovat. Nebo si nasazení můžete jen cvičně zopakovat. Je to lepší zkusit v teple než pak ve vánici na horách. Trénink dělá mistry. Doporučuji také zkontrolovat stav akumulátoru a případně s sebou přibalit startovací kabely. Zvláště v mrazech je dobré natankovat kvalitní palivo a pro jistotu přidat aditivum pro zlepšení vlastností nafty.

Lyže a snowboardy se nejlépe přepravují v boxech nebo na nosičích na střeše auta. Jak ale vybrat ty správné?

Doporučujeme dát přednost ověřeným výrobcům nosičů a boxů, jako je například firma Thule, HAPRO apod. Abyste předešli komplikacím a zbytečně nevyhodili peníze, je lepší zajít do kamenné specializované prodejny a nechat si poradit. Naši prodejci vám poradí a také předvedou, jak nosiče na vaše auto umístit. Moderní systémy úchytu střešních boxů jsou velmi propracované a jednoduché. Stačí otočit příchytným kolečkem a zacvaknout bezpečnostní pojistku. Zvládnou to i ženy, a to je v žádném případně nechci nijak podceňovat.

Síť Autodíly Meteor založil na Vysočině Martin Rigó. Dnes má prodejny s autodoplňky a autodíly v Třebíči, Jihlavě, Žďáře nad Sázavou a nově v Pardubicích Zaměřuje se na řidiče, kteří chtějí pečovat o svá auta a udržovat je v dobrém stavu. V prodejnách Meteoru vám totiž odborníci poradí se vším kolem aut. Najdete zde také největší výběr dětských autosedaček.

  • Nejčtenější

S Kaufland Card můžete vyhrát Škodu Karoq

Opel odstartuje další „čtyřiadvacítku“

Šifrované disky - dokonalá ochrana vašich dat

Čeští manažeři chtějí MBA s respektem

Kvalitní dřevěné podlahy. Jak vybírat?

Parfémy Vittorio Bellucci: naučte se hýčkat