Společnost GCE: podpora vzdělávání, jedna z hodnot našeho podnikání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost GCE, s.r.o. patří mezi přední světové výrobce v oblasti zpracování a regulace technických a medicinálních plynů. Chotěboř není jen centrem výroby těchto produktů a zařízení, ale i vývojovým a zkušebním centrem celého koncernu a tuto výsadu by si ráda udržela i do budoucna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Podpora vzdělávání, jedna z hodnot našeho podnikání | foto: GCE, s.r.o.

Aby bylo tohoto cíle dosaženo, je k tomu zapotřebí podporovat správné věci, hlavně vzdělávání.

Česká republika zažívá nejlepší období ve své historii, tvrdí spousta ekonomických průzkumů. Zároveň jsme čím dál častěji konfrontováni se skutečností, že na českém trhu práce není dostatek odborníků a česká ekonomika je tažena výsledky práce s nižší přidanou hodnotou. Tento trend není do budoucna udržitelný. Je třeba se zaměřit na inovace, vědu a výzkum a v neposlední řadě na podporu kvalitního vzdělání, které může velice silně ovlivnit konkurenceschopnost České republiky v nadcházejících letech.

Info

Máte zájem spojit svoji kariéru s námi a podílet se na dalším rozvoji firmy? Kontaktujte nás!

Více informací na www.hledamegcepartaka.cz
GCE s.r.o., Žižkova 381, 583 01 Chotebor, Ceská republika,
tel.: +420 569 661 191, e-mail: kariera@gcegroup.com

Chytré výrobní i nevýrobní společnosti po celém světě se snaží aktivně podporovat vzdělávání v oborech, které jsou jim vlastní nebo příbuzné, protože to mnohdy bývá jediná možnost, jak si zajistit dostatek kvalifikovaných odborníků pro jejich podnikání. V tomto duchu se snaží pomáhat i společnost GCE, s.r.o. Strojírenství má v naší zemi dlouholetou tradici a Chotěboř není výjimkou. Více než 90 let zkušeností v oblasti strojírenství i odborného vzdělávání v tomto oboru je jedinečným předpokladem pro pokračování v této tradici. 

Aktivní spolupráce s lokálními vzdělavateli patří mezi hlavní hodnoty našeho podnikání a tuto spolupráci se snažíme neustále rozšiřovat a zdokonalovat. Studentům místních středních škol nabízíme možnost absolvování odborné praxe v našem podniku a pro nejtalentovanější z nich je připravena možnost čerpání stipendia v průběhu studia. Tato forma praxe se stala velice oblíbenou a v posledních letech ji využilo několik desítek studentů. 

Mnoho z nich díky tomuto programu nastartovalo svoji kariéru ve společnosti GCE. Pro studenty vysokých škol máme připravenu celou řadu témat pro bakalářské a diplomové práce a každým rokem se několik z nich aktivně podílí na mezinárodních projektech zaměřených především na inovace a bezpečnost produktů na zpracování a regulaci plynů.

To ale není zdaleka všechno, co nabízíme našim partnerům a studentům. Pro kvalitní vzdělání je zapotřebí mít i odpovídající vybavení. Jedná se hlavně o stroje a zařízení, se kterým se studenti setkávají v praxi. Naše společnost podporuje i tuto oblast. V měsíci říjnu jsme z obrobny našeho závodu v Chotěboři vyřazovali obráběcí stroj INDEX G 300 se systémem SIEMENC 840, který byl nahrazen modernějším a produktivnějším zařízením. 

V duchu naší filozofie, že staré nemusí hned do šrotu, se zrodila myšlenka, neposlat tento stroj rovnou do starého železa, ale ještě ho nějak smysluplně využít. Během několika schůzek a návštěv na místním učilišti bylo rozhodnuto. Vedení společnosti GCE se dohodlo se zástupci VOŠ, OA a SOUT v Chotěboři, že tento stroj, včetně veškerého příslušenství, škole bezplatně daruje, aby posloužil jako praktický nástroj výuky v nově otevřené učebně programování a zároveň i jako praktická pomůcka k základům výuky strojního obrábění a konstrukci takovýchto zařízení.

VOŠ, OA a SOUT Chotěboř nabízí širokou možnost vzdělávání v technických oborech zakončených maturitní zkouškou nebo výučním listem. Obory jsou zaměřené na strojírenství, elektrotechniku a nábytkářskou výrobu. Škola dále poskytuje střední ekonomické vzdělání a vyšší odborné vzdělání zaměřené na řízení jakosti a bezpečnost práce. Škola velice úzce spolupracuje se společností GCE jak v oblasti realizace výuky odborného výcviku, čerpání stipendií, vzájemného předávání zkušeností, tak také v oblasti technického vybavení školy. 

Díky této spolupráci se mohou studenti školy učit využívat moderní technologie při výuce konstruování, modelování, programování CNC strojů, automatizace a robotizace. To umožňuje kvalitně připravit absolventy ke vstupu na trh práce a mohou se poté uplatnit na kvalifikovaných pozicích takových moderních firem, jako je GCE.

Cílem společnosti GCE, s.r.o. Chotěboř je poskytovat našim zákazníkům inovativní a bezpečná řešení pro každodenní využití ve zpracovatelském průmyslu, strojírenství, medicíně, aviatice a dalších oblastech lidských činností. Jsme hrdi na to, že díky šikovnosti našich zaměstnanců jsou výrobky společnosti GCE vyhledávaným a žádaným produktem u zákazníků po celém světě a v tomto trendu bychom i nadále rádi pokračovali. Podpora vzdělávání je jedním z faktorů, který nám může k dosažení tohoto cíle pomoci.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Češi míří do Wembley! Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma

Češi míří do Wembley! Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma

Kvalifikace na příští mistrovství Evropy ve fotbale startuje. A pořádně zostra! Český výběr zahájí cestu na turnaj,...

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

AMPO: stabilní řešení pro pohon a posuv již 25 let

AMPO – Stabilní řešení pro pohon a posuv již 25 let

Průmyslová výroba, tu strojírenskou nevyjímaje, nejsou jen stroje nejrůznějších velikostí a provedení, ale i spousta...

Maturita… a co dál? Chceš mít perspektivu do budoucna?

Vysoká škola polytechnická Jihlava nabízí atraktivní profesně orientované obory...

Poslední ročník střední školy není jen o přípravě na maturitu. Musíš se rozhodnout, jaká bude tvoje budoucnost. Tu si...

Kovovýroba Jihlava: Komplexní řešení ve výrobě

Kovovýroba Jihlava: Komplexní řešení ve výrobě

Začalo to dodávkami těsnění do velkých firem na Vysočině ještě během studia. Po vysoké škole se Miloš Zodl pustil do...

Najdete na iDNES.cz