Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jeřáby a ocelové konstrukce na všechny způsoby od firmy FERRO OK

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
FERRO OK se specializuje na výrobu a dodávky zdvihací techniky, stavebních a technologických ocelových konstrukcí pro veškeré druhy průmyslové výroby. Provádí také servis a revize zdvihacích zařízení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeřáby a ocelové konstrukce na všechny způsoby od firmy FERRO OK | foto: FERRO OK, s.r.o.iDNES.cz

Firma FERRO OK se zařadila od svého vzniku v r. 1992 mezi výrobce jeřábů, kteří na trhu dodávek těchto zařízení v České republice zaujímají přední místo. S jeřáby boduje nejenom v České republice, ale reference plné chvály pějí v Rusku, Německu, Egyptě a na Slovensku.

Kvalitní jeřáby v bohaté nabídce

A  je důvod. Výrobní program firmy je široký. Jeřáby mostové jednosnosníkové i dvounosníkové, jednonosníkové s bočním vyložením, portálové i poloportálové, otočné sloupové, podvěsné s pojezdem po dvou nebo třech drahách či jeřáby do výbušného prostředí. Stačí si vybrat typ, který právě potřebujete. Navíc tu máte jistotu kvality.

FERRO OK je držitelem certifikátů jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 s jeho přílohou dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 o splnění požadavků na jakost při svařování i Velkého průkazu způsobilosti pro výrobu, dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7 , DIN 4132, DIN 15018. Také vlastní certifikát provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2 a řadu oprávnění ITI ČR pro opravy, montáže, revize a zkoušky zdvihadel a jeřábů.

Jeřáby ruku v ruce s ocelovými konstrukcemi

Druhým pilířem činnosti společnosti FERRO OK jsou ocelové konstrukce, zejména pak halové konstrukce a jeřábové dráhy. A opět je z čeho vybírat a zvuk jejího jména je slyšet za hranicemi. Navíc firma nabízí pro projektanty, hlavně ocelových konstrukcí, službu k nezaplacení.

Specialisté společnosti FERRO OK úzce spolupracují s firmami  při řešení návazností mostových jeřábů na konstrukci objektu. Výsledkem je naprosto přesné  stanovení základních rozměrů jeřábu, zatěžovacích údajů, ceny a dalších důležitých informací.

Jeřáby a ocelové konstrukce na všechny způsoby od firmy FERRO OK1

Klienti si pochvalují záruční i pozáruční servis, stejně jako pravidelné prohlídky jeřábů. Rychlé a kvalitní práce FERRO OK odvádí také při rekonstrukcích a modernizacích.

Potřebujete zvýšit nostnost, vyměnit kladkostroj, nainstalovat dálkové ovládání či protikolizní zařízení, případně přetěžovací zařízení, dodat náhradní díly? Žádný problém. Stačí kontaktovat firmu FERRO OK z Jílového u Prahy.

Bližší informace, kompletní výrobní program, reference a kontakty najdete na internetových stránkách firmy www.ferro-ok.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz