Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jeřáby a ocelové konstrukce jsou firemním stříbrem FERRO OK

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma FERRO OK se sídlem na Radlíku patří mezi špičku dodavatelů zdvihací techniky, stavebních a technologických ocelových konstrukcí pro veškeré druhy průmyslové výroby v České republice. Provádí také montáže, servis a revize jeřábů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeřáby a ocelové konstrukce jsou firemním stříbrem FERRO OK | foto: FERRO OK, s.r.o.

Špičkové jeřáby a ocelové konstrukce za příznivé ceny

Jeřáby na všechny způsoby. To je realita firmy FERRO OK. Svoje dvacetileté působení na trhu a zkušenosti zúročila a nabízí špičkové jeřáby pro nejrůznější provozy.

Díky moderním technologiím a používání stále dokonalejších komponent tu můžete pořídit kvalitní zdvihací techniku a ocelové konstrukce za příznivé cenové relace. Spokojený zákazník tu není jenom slovo, což dokládají desítky pozitivních referencí nejenom z České republiky.

Jeřáby na všechny způsoby

Ve výrobním programu FERRO OK jsou zařazeny jeřáby mostové, portálové, otočné i dílenské. Mostové jeřáby jednonosníkové nebo dvounosníkové či jednonosníkové s bočním vedením jsou osazeny kvalitními komponenty předních světových výrobců.

Společnost dodává mostové jeřáby s nosností do 16 000 kg a rozpětím až 100 metrů. Díky použitým kvalitním komponentům jeřáby společnosti FERRO OK poskytují bezproblémový provoz s nízkými náklady na údržbu po celou dobu provozu. Jsou známy vysokou spolehlivostí i za náročných podmínek - například ve specializovaných linkách i ve výbušných prostorách.

I portálové jeřáby jsou nabízeny jako jeřáby jednonosníkové nebo dvounosníkové či jednonosníkové s bočním vedením. Slouží ke zdvihání a manipulaci s břemeny ve venkovních i vnitřních prostorách. Využití nacházejí například při skladování, v montážních a servisních dílnách. Jsou vhodným řešením pro manipulaci s materiálem nad rozsáhlejšími skladovacími prostory, kde není možné zbudování jeřábové dráhy.

Paleta otočných jeřábů je skutečně bohatá. Otočné jeřáby sloupové, montované na samostatný betonový základ, otočné jeřáby konzolové, montované k ocelovým nebo železobetonovým sloupům haly.

Společnost FERRO OK nabízí kompletní řadu otočných jeřábů od lehkých s ručním pohonem všech pohybů, až po plně elektrické jeřáby pro manipulaci s mnohotunovými břemeny. Jeřáby jsou převážně osazovány kvalitními kladkostroji Stahl. A co navíc - všechny otočné jeřáby navrhují individuálně dle přání zákazníka.

Jeřáby a ocelové konstrukce jsou firemním stříbrem FERRO OK

Ocelové konstrukce bodují

Významnou částí výrobního programu společnosti FERRO OK jsou stavební a technologické ocelové konstrukce pro veškeré druhy průmyslové výroby. FERRO OK se orientuje zejména na halové konstrukce a jeřábové dráhy. Ale zabývá se i potrubními mosty a atypy podle požadavků zákazníka.

Firma FERRO OK je držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO  9001:2009 s jeho přílohou dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 o splnění požadavků na jakost při svařování, certifikátu provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2 a také Velkého průkazu způsobilosti pro výrobu, dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7 , DIN 4132, DIN 15018.

Má oprávnění ITI ČR pro opravy, montáže, revize a zkoušky zdvihadel a jeřábů na území České republiky i oprávnění TI SR pro opravy a montáže na území Slovenské republiky.

Podrobné informace o společnosti FERRO OK s.r.o., jejím výrobním programu, službách a referencích najdete na internetové adrese www.ferro-ok.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz