Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jeřáby a ocelové konstrukce jsou firemním stříbrem FERRO OK

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma FERRO OK se sídlem na Radlíku patří mezi špičku dodavatelů zdvihací techniky, stavebních a technologických ocelových konstrukcí pro veškeré druhy průmyslové výroby v České republice. Provádí také montáže, servis a revize jeřábů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeřáby a ocelové konstrukce jsou firemním stříbrem FERRO OK | foto: FERRO OK, s.r.o.

Špičkové jeřáby a ocelové konstrukce za příznivé ceny

Jeřáby na všechny způsoby. To je realita firmy FERRO OK. Svoje dvacetileté působení na trhu a zkušenosti zúročila a nabízí špičkové jeřáby pro nejrůznější provozy.

Díky moderním technologiím a používání stále dokonalejších komponent tu můžete pořídit kvalitní zdvihací techniku a ocelové konstrukce za příznivé cenové relace. Spokojený zákazník tu není jenom slovo, což dokládají desítky pozitivních referencí nejenom z České republiky.

Jeřáby na všechny způsoby

Ve výrobním programu FERRO OK jsou zařazeny jeřáby mostové, portálové, otočné i dílenské. Mostové jeřáby jednonosníkové nebo dvounosníkové či jednonosníkové s bočním vedením jsou osazeny kvalitními komponenty předních světových výrobců.

Společnost dodává mostové jeřáby s nosností do 16 000 kg a rozpětím až 100 metrů. Díky použitým kvalitním komponentům jeřáby společnosti FERRO OK poskytují bezproblémový provoz s nízkými náklady na údržbu po celou dobu provozu. Jsou známy vysokou spolehlivostí i za náročných podmínek - například ve specializovaných linkách i ve výbušných prostorách.

I portálové jeřáby jsou nabízeny jako jeřáby jednonosníkové nebo dvounosníkové či jednonosníkové s bočním vedením. Slouží ke zdvihání a manipulaci s břemeny ve venkovních i vnitřních prostorách. Využití nacházejí například při skladování, v montážních a servisních dílnách. Jsou vhodným řešením pro manipulaci s materiálem nad rozsáhlejšími skladovacími prostory, kde není možné zbudování jeřábové dráhy.

Paleta otočných jeřábů je skutečně bohatá. Otočné jeřáby sloupové, montované na samostatný betonový základ, otočné jeřáby konzolové, montované k ocelovým nebo železobetonovým sloupům haly.

Společnost FERRO OK nabízí kompletní řadu otočných jeřábů od lehkých s ručním pohonem všech pohybů, až po plně elektrické jeřáby pro manipulaci s mnohotunovými břemeny. Jeřáby jsou převážně osazovány kvalitními kladkostroji Stahl. A co navíc - všechny otočné jeřáby navrhují individuálně dle přání zákazníka.

Jeřáby a ocelové konstrukce jsou firemním stříbrem FERRO OK

Ocelové konstrukce bodují

Významnou částí výrobního programu společnosti FERRO OK jsou stavební a technologické ocelové konstrukce pro veškeré druhy průmyslové výroby. FERRO OK se orientuje zejména na halové konstrukce a jeřábové dráhy. Ale zabývá se i potrubními mosty a atypy podle požadavků zákazníka.

Firma FERRO OK je držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO  9001:2009 s jeho přílohou dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 o splnění požadavků na jakost při svařování, certifikátu provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2 a také Velkého průkazu způsobilosti pro výrobu, dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7 , DIN 4132, DIN 15018.

Má oprávnění ITI ČR pro opravy, montáže, revize a zkoušky zdvihadel a jeřábů na území České republiky i oprávnění TI SR pro opravy a montáže na území Slovenské republiky.

Podrobné informace o společnosti FERRO OK s.r.o., jejím výrobním programu, službách a referencích najdete na internetové adrese www.ferro-ok.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz