Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jeďte do nejslavnějšího střediska Trentina s cestovní kanceláří Nev-Dama

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máme-li v Itálii hovořit o oblasti, která je doslova zaslíbena lyžařským sportům ve všech jeho podobách, pak to bude dozajista Trentino, region nám geograficky i historicky velmi blízký. Cestovní kancelář Nev-Dama vám umožní zalyžovat si v středisku Madonna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejslavnější středisko Trentina - Madonna d. C. - to vše a mnohem více Vám nabízí NEV - DAMA a.s. | foto: NEV - DAMA a.s.

Žádné zimní středisko v Trentinu nemůže v prestiži soupeřit se střediskem Madonna di Campiglio, která je v lyžařských kruzích celosvětovým pojmem. Dlouholeté pořadatelství Světového poháru ve sjezdovém lyžování je samo o sobě zaručenou pečetí nejvyšší kvality.

Středisko Madonna obklopují sjezdové tratě všech náročností v celkové délce 54 km (6 km černých, 20 km červených a 28 km modrých) a nástupní místa lanovek jsou z velké části umístěna přímo v centru města.

Tím, že se lyžařské svahy rozprostírají kolem celého střediska Madonna, je zde zaručeno, že v každou denní hodinu naleznete část tratí zalitou slunečními paprsky.

Cestovní kancelář Nev-Dama zajistí neomezené lyžování

Které pisty se vám nejspíše nejhlouběji vryjí do paměti? Nenapodobitelné zážitky poskytne zejména 3 kilometry dlouhá sjezdovka Amazzonia, černá trať doslova padající ze skalního výběžku Pradalago a samozřejmě i závodní svah homologovaný pro závody FIS s názvem 3-Tre, kde můžete okusit pocity slalomářů Světového poháru.

Madonna di Campiglio je klenotem lyžařské oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta, jež sdružuje 8 středisek Trentina. Rozšířený skipas Superskirama, umožňující neomezené lyžování na 318 km sjezdovek ve všech 8 areálech vám zajistí cestovní kancelář Nev-Dama.

Je velmi snadné zajet si z Madonny zalyžovat do sousedního, propojeného skiareálu Marilleva/Folgarida a do 12 kilometrů vzdáleného Pinzola, čímž součet sjezdovek v bezprostřední blízkosti Madonny naroste na úctyhodných 120 kilometrů.

Cestovní kancelář Nev-Dama - lídr českého trhu lyžařských zájezdů

NEV - DAMA, pohoří Pro středisko Madonna je tradiční cílovou skupinou italská dobře situovaná klientela, kterou neomylně poznáte podle pohybu dam oblečených v drahých kožešinách na hlavní promenádě s množstvím luxusních butiků.

Logickým důsledkem VIP statutu oblasti je častý výskyt celé řady italských celebrit na promenádě Madonny, přitahujících pozornost kolemjdoucích. Centrum Madonny je velmi příjemné i díky tomu, že je celé uzavřeno pro automobilovou dopravu. Na náměstí se pak v sezóně prakticky denně odehrávají různé kulturní programy, koncerty apod.

V posledních letech se středisko Madonna, dříve z cenových důvodů českým turistům takřka zapovězené, otevřelo tuzemským lyžařům dokořán a hlavním důvodem je bezesporu mimořádně výhodná nabídka balíčků apartmánového ubytování se skipasem, kterou zprostředkovává po celou zimní sezónu lídr českého trhu lyžařských zájezdů, cestovní kancelář Nev-Dama.

Madonna: dokonalá upravenost a přehledné značení tratí

Proč je Madonna lyžaři tak oceňovaná? Může za to dokonalá upravenost i přehledné značení tratí srovnatelné jen s nemnoha dalšími areály, nejmodernější přepravní zařízení garantující maximální pohodlí při přepravě "vzhůru" (5 kabin, 12 sedaček a 5 vleků, celkové převýšení 991 m, nejvyšší bod skiareálu 2504 m n.m.), nabídka 54 km kvalitně preparovaných tratí pro běžkaře, noční lyžování, špičkový snowpark Ursus pod Passo Grosté i nepřeberné možnosti další zábavy. T

ím hlavním důvodem však nejspíše budou úchvatné přírodní scenérie okolního pohoří Dolomiti di Brenta, které z Madonny učinily jedno z prvních alpských turistických středisek vůbec. Rád zde odpočíval i císař František Josef se svou manželkou Sissi a tímto historickým faktem se Madonna d. C. honosí dodnes.

Cestovní kancelář Nev-Dama má stránky na adrese www.nev-dama.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Alitalia Premium: objevte nový způsob komfortního létání

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Objevte nový způsob komfortního létání v Premium třídě na dálkových letech společnosti Alitalia. Komfort, technika a...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Najdete na iDNES.cz