Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jeďte do nejslavnějšího střediska Trentina s cestovní kanceláří Nev-Dama

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máme-li v Itálii hovořit o oblasti, která je doslova zaslíbena lyžařským sportům ve všech jeho podobách, pak to bude dozajista Trentino, region nám geograficky i historicky velmi blízký. Cestovní kancelář Nev-Dama vám umožní zalyžovat si v středisku Madonna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejslavnější středisko Trentina - Madonna d. C. - to vše a mnohem více Vám nabízí NEV - DAMA a.s. | foto: NEV - DAMA a.s.

Žádné zimní středisko v Trentinu nemůže v prestiži soupeřit se střediskem Madonna di Campiglio, která je v lyžařských kruzích celosvětovým pojmem. Dlouholeté pořadatelství Světového poháru ve sjezdovém lyžování je samo o sobě zaručenou pečetí nejvyšší kvality.

Středisko Madonna obklopují sjezdové tratě všech náročností v celkové délce 54 km (6 km černých, 20 km červených a 28 km modrých) a nástupní místa lanovek jsou z velké části umístěna přímo v centru města.

Tím, že se lyžařské svahy rozprostírají kolem celého střediska Madonna, je zde zaručeno, že v každou denní hodinu naleznete část tratí zalitou slunečními paprsky.

Cestovní kancelář Nev-Dama zajistí neomezené lyžování

Které pisty se vám nejspíše nejhlouběji vryjí do paměti? Nenapodobitelné zážitky poskytne zejména 3 kilometry dlouhá sjezdovka Amazzonia, černá trať doslova padající ze skalního výběžku Pradalago a samozřejmě i závodní svah homologovaný pro závody FIS s názvem 3-Tre, kde můžete okusit pocity slalomářů Světového poháru.

Madonna di Campiglio je klenotem lyžařské oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta, jež sdružuje 8 středisek Trentina. Rozšířený skipas Superskirama, umožňující neomezené lyžování na 318 km sjezdovek ve všech 8 areálech vám zajistí cestovní kancelář Nev-Dama.

Je velmi snadné zajet si z Madonny zalyžovat do sousedního, propojeného skiareálu Marilleva/Folgarida a do 12 kilometrů vzdáleného Pinzola, čímž součet sjezdovek v bezprostřední blízkosti Madonny naroste na úctyhodných 120 kilometrů.

Cestovní kancelář Nev-Dama - lídr českého trhu lyžařských zájezdů

NEV - DAMA, pohoří Pro středisko Madonna je tradiční cílovou skupinou italská dobře situovaná klientela, kterou neomylně poznáte podle pohybu dam oblečených v drahých kožešinách na hlavní promenádě s množstvím luxusních butiků.

Logickým důsledkem VIP statutu oblasti je častý výskyt celé řady italských celebrit na promenádě Madonny, přitahujících pozornost kolemjdoucích. Centrum Madonny je velmi příjemné i díky tomu, že je celé uzavřeno pro automobilovou dopravu. Na náměstí se pak v sezóně prakticky denně odehrávají různé kulturní programy, koncerty apod.

V posledních letech se středisko Madonna, dříve z cenových důvodů českým turistům takřka zapovězené, otevřelo tuzemským lyžařům dokořán a hlavním důvodem je bezesporu mimořádně výhodná nabídka balíčků apartmánového ubytování se skipasem, kterou zprostředkovává po celou zimní sezónu lídr českého trhu lyžařských zájezdů, cestovní kancelář Nev-Dama.

Madonna: dokonalá upravenost a přehledné značení tratí

Proč je Madonna lyžaři tak oceňovaná? Může za to dokonalá upravenost i přehledné značení tratí srovnatelné jen s nemnoha dalšími areály, nejmodernější přepravní zařízení garantující maximální pohodlí při přepravě "vzhůru" (5 kabin, 12 sedaček a 5 vleků, celkové převýšení 991 m, nejvyšší bod skiareálu 2504 m n.m.), nabídka 54 km kvalitně preparovaných tratí pro běžkaře, noční lyžování, špičkový snowpark Ursus pod Passo Grosté i nepřeberné možnosti další zábavy. T

ím hlavním důvodem však nejspíše budou úchvatné přírodní scenérie okolního pohoří Dolomiti di Brenta, které z Madonny učinily jedno z prvních alpských turistických středisek vůbec. Rád zde odpočíval i císař František Josef se svou manželkou Sissi a tímto historickým faktem se Madonna d. C. honosí dodnes.

Cestovní kancelář Nev-Dama má stránky na adrese www.nev-dama.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Před odjezdem do zahraničí je vždycky spousta věcí, co je třeba zařídit. A čím více osob vyráží na cesty, tím musí být...

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Češi jsou vděční ale také celkem specifičtí cestovatelé. I když se oblíbené destinace neustále točí a mění, jedna...

Najdete na iDNES.cz