Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte jedinečnou příležitost investice do nemovitosti v centru Prahy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte vyšší finanční hotovost a přemýšlíte, do čeho ji vložit, aby se vám tato částka nadále rozrůstala? Velice výhodná je investice do nemovitosti, například do bytu v žádané lokalitě, jakou je centrum Prahy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jedinečná příležitost investice do nemovitosti v centru Prahy | foto: FIM Group, s.r.o.

Investice do nemovitosti vám nejen udrží hodnotu vložených peněz, ale také vám do budoucna zajistí dostatečný měsíční příjem. Při výběru nemovitosti k investici hraje důležitou roli především lokalita a stav nemovitosti. Nechcete přeci do bytu či domu k pronájmu dávat stále další a další peníze!

Luxusní bytová rezidence na Starém Městě

Skvělou investiční příležitostí je například rezidence Palác Dlouhá, výjimečný projekt luxusního bydlení té nejvyšší kvality. Tato historická budova z 20. let minulého století se nachází několik minut chůze od Staroměstského náměstí, v samém srdci Starého Města, kde po své kompletní rekonstrukci citlivě propojuje původní stavební styl art deco s moderními standardy bydlení.

Jedinečná příležitost investice do nemovitosti v centru Prahy

Vybrat si můžete ze 67 atraktivních bytových jednotek i ateliérů o velikostech od 35 až po honosných 280 m2. Ve většině bytů ve vyšších patrech jsou terasy i klasické balkony, ze kterých se otevírá výhled přes střechy sousedních domů na Pražský hrad. Jeden z nejatraktivnějších bytů je unikátní Penthouse s terasou.

Jedinečná příležitost investice do nemovitosti v centru Prahy

Při koupi bytu v Paláci Dlouhá si můžete díky systému Shell & Core vybrat jeden ze tří designových standardů a ovlivnit i výběr materiálů. Dispoziční řešení bytu je jedním z nejdůležitějších faktorů, podle kterých si každý vybírá své bydlení. Zde ale o dispozicích můžete spolurozhodovat i vy. Prodej bytů ve stavu Shell & Core znamená, že každý prodávaný prostor je nabízen v hrubém stavu bez jakýchkoliv nenutných příček a zdí. Vše je dokončeno až po koupi, a to přesně podle vašich přestav.

Jedinečná příležitost investice do nemovitosti v centru Prahy

Gurmet Pasáž

Jedním ze záměrů investora, společnosti FIM Group, bylo zachování spojení dvou zdánlivě odlišných funkcí domu, obchodní a soukromé. 

Součástí projektu je zároveň 12 obchodních jednotek, kam si návštěvníci mohou zajít třeba do první Raw kavárny v Praze na mangový dort nebo do vyhlášeného řeznictví Františka Kšány NAŠE MASO na čerstvě namíchaný tatarák. Dominantou pasáže je Divadlo v Dlouhé, které hraje 7 dní v týdnu a které se pyšní vysokou návštěvností, o čemž svědčí vyprodaná představení.

Jedinečná příležitost investice do nemovitosti v centru Prahy

Obchody v Pasáži Dlouhá představují ucelený koncept na téma kvalitní gastronomie, který potěší zejména náročné klienty, gurmány, jenž ocení široký výběr čerstvých mezinárodních i lokálních potravin, tak i kreativitu jednotlivých konceptů, ve kterých hrají hlavní roli čerstvé suroviny a jedinečná chuť.

Rezidenční objekt Palác Dlouhá, je určen nejen pro náročnou klientelu, která touží po luxusním komfortním bydlení v centru Prahy, ale i pro ty, kteří hledají bydlení s geniem loci a unikátní atmosférou.

Jedinečná příležitost investice do nemovitosti v centru Prahy

Chtěli byste se o projektu Palác Dlouhá dozvědět více? Domluvte si prohlídku vzorového bytu nebo si prohlédněte jeho internetové stránky www.palacdlouha.eu

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Bayer posiluje svou značku

Bayer posiluje svou značku

Dynamické, otevřené, osobní...To jsou aktuální atributy inovovaného loga společnosti Bayer. Jak CEO společnosti Werner...

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Není každé podnikání stále úspěšné. Potkat váš může špatná investice, nemoc, špatná pojistka a úspěchy se ze dne na den...

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Popularita kurzových sázek byla vysoká v minulosti, a poslední údaje naznačují, že neklesá. Kromě pravidelných sázkařů...

Najdete na iDNES.cz