Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jediné lázně Plzeňského kraje otevírají nový hotel Spa Boutique Löwenstein ****+ - IDEÁLNÍ MÍSTO PRO VAŠI RELAXACI

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Konstantinovy Lázně celoročně nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství zážitků. Jedním z těch hlavních je pochopitelně lázeňská péče, která si v ničem nezadá s jinými většími lázněmi v České republice. Právě teď Konstantinky lákají do zbrusu nového hotelu Spa Boutique Löwenstein ****+, v něm totiž dostává slovo „péče“ úplně jiný rozměr.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jediné lázně Plzeňského kraje otevírají nový hotel Spa Boutique Löwenstein ****+ IDEÁLNÍ MÍSTO PRO VAŠI RELAXACI | foto: Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a.s.

Konstantinovy Lázně jsou jedinými lázněmi v Plzeňském kraji a patří k nejmenším v České republice. Jejich malebné prostředí ale každoročně přiláká tisíce hostů. V posledních letech se zde úspěšně rozvíjí nejen léčebná, ale především relaxační turistika. Konstantinovy Lázně jsou totiž k relaxaci jako stvořené. 

Můžete si vychutnat wellness, pochutnat si na lázeňské oplatce nebo se projít k vyhlášenému Prusíkovu prameni v místním rozlehlém lázeňském parku. Kromě toho Konstantinky nabízí také bohaté kulturní a sportovní vyžití.    

Nový hotel Spa Boutique Löwenstein ****+ najdete přímo v srdci Konstantinových Lázní. Na první pohled vás upoutá čistými liniemi, které byly při jeho realizaci upřednostněny. 

U vybavení apartmánů designéři zkombinovali moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. Tato spojení kvality, funkčnosti a estetické hodnoty daly vzniknout prostoru, ve kterém si každý host svůj pobyt v Konstantinových Lázních beze zbytku užije.  

Jediné lázně Plzeňského kraje otevírají nový hotel Spa Boutique Löwenstein...

Samozřejmostí je 24 hodinový provoz recepce, která vám ráda zajistí zapůjčení auta, kol, taxi službu, praní a žehlení prádla a baby sitting. Součástí hotelu jsou útulná restaurace pro hotelové hosty, kde jsou podávány snídaně, obědy a večeře, které pro Vás připraví ten nejzkušenější kuchař, vinotéka a Lobby bar otevřený 24 hodin denně. V přízemí hotelu se navíc nachází léčebně-rehabilitační centrum, kde vám zkušený personál v čele s lékařem pomůže od neduhů. Léčba v Konstantinových Lázních je zaměřena především na onemocnění srdce a cév, diabetu, dále na nemoci pohybového a nervového ústrojí. 

Na své si tu ale přijdete i v případě, když si potřebujete odpočinout a načerpat energii. Mezi standardní procedury poskytované přímo v hotelu patří například klasické, reflexní a aroma masáže, aromatické a relaxační koupele, individuální rehabilitační cvičení, měkké a facilitační techniky, plynové injekce, suché uhličité koupele, lymfodrenáže či oxygenoterapie.

Jako bonus mají hosté Spa Boutique hotelu Löwenstein****+ během svého pobytu v Konstantinových Lázních neomezený vstup do oblíbeného Wellness centra Konstantin. To nabízí mnoho možností relaxace, včetně několika vířivek a saun.  

Hotel Spa Boutique Löwenstein ****+ se pyšní celkem 16 komfortně vybavenými apartmány ve 4 kategoriích:

1STUDIO

Nabízí prostor o velikosti minimálně 40 metrů čtverečních. Jeho součástí jsou dvě jednolůžka o šíři matrace sto centimetrů. Dále se ve studiu nachází rozkládací pohovka, smart TV s webovým prohlížečem a vestavěnou Wi-Fi, gramofon, USB, MP3 přehrávač, rádio, budík, trezor a telefon. Součástí pokoje je také vybavená kuchyňská linka včetně varné desky, trouby a lednice. Samozřejmostí je prostorná koupelna se dvěma umyvadly, WC a sprchovým koutem, župany, osobní váhou a fénem. 

Jediné lázně Plzeňského kraje otevírají nový hotel Spa Boutique Löwenstein...

2APARTMÁN STANDARD

Je pokoj o minimální rozloze 50 metrů čtverečních, jehož součástí je prostorné dvoulůžko, rozkládací pohovka s odkládacím stolkem a zabudovanou lampou. Apartmán je dále vybaven smart televizí s webovým prohlížečem a vestavěnou Wi-Fi, gramofonem, USB, MP3 přehrávačem, rádiem, budíkem, trezorem a telefonem. Součástí pokoje je také vybavená kuchyňská linka včetně varné desky, trouby a lednice. Samozřejmostí je prostorná koupelna se dvěma umyvadly, WC a sprchovým koutem, župany, osobní váhou a fénem. Jeden apartmán kategorie standard je zařízen jako bezbariérový.

Jediné lázně Plzeňského kraje otevírají nový hotel Spa Boutique Löwenstein...

3APARTMÁN SUPERIOR

Apartmán Superior má minimálně 52 metrů čtverečních. Skládá se z jednoho dvoulůžka, velké pohovky se dvěma odkládacími stolky a zabudovanou lampou, dvěma rozkládacími taburety, českými skláři ručně vyrobeným křišťálovým lustrem, smart televizí s webovým prohlížečem a vestavěnou Wi-Fi, gramofonem, USB, MP3 přehrávačem, rádiem, budíkem, trezorem a telefonem. Součástí pokoje je také vybavená kuchyňská linka včetně varné desky, trouby a lednice. Samozřejmostí je prostorná koupelna se dvěma umyvadly, WC a sprchovým koutem, župany, osobní váhou a fénem. Součástí jednoho apartmá kategorie superior je také terasa.

Jediné lázně Plzeňského kraje otevírají nový hotel Spa Boutique Löwenstein...

4APARTMÁN DE LUXE

Apartmán De Luxe je velkoryse řešený prostor o velikosti minimálně 72 metrů čtverečních. Jeho součástí je jedno dvoulůžko, rozměrná rohová pohovka s odkládacím stolkem, designově a rozměrově náročnější kuchyňská linka, včetně myčky a kávovaru, českými skláři ručně vyrobený křišťálový lustr, stylový retro gramofon, individuálně nastavitelná klimatizace, CD přehrávač a rádio, budík, telefon, smart TV s webovým prohlížečem a vestavěnou wi-fi, prostorná koupelna s 2 umyvadly, WC a sprchovým koutem, župany, osobní váha a fén, pokojový trezor. Téměř všechny apartmány jsou vybaveny balkóny. Všechny apartmány umístěné v nejvyšším podlaží nabízí hostům nádherný výhled na nedaleký hrad Švamberk na vrchu Krasíkov. 

Jediné lázně Plzeňského kraje otevírají nový hotel Spa Boutique Löwenstein...

Buďte mezi prvními a navštivte zbrusu nový hotel Spa Boutique Löwenstein ****+ v Konstantinových Lázních. Čekají tu na vás nezapomenutelné zážitky. 

Další informace nejen o hotelu Spa Boutique Löwenstein ****+ naleznete na stránkách www.konstantinovy.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Mimořádné sportovní dobrodružství nabízí legenda mezi českými závody v běhu na lyžích, Jizerská 50. Ta nejdříve první...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Najdete na iDNES.cz