Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jedině kvalitní okna šetří peníze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sleva na okna je v posledním období stálice v nabídce výrobců oken. Výše těchto slev lámou všechny hranice a zákazníci si právem kladou otázku, jak kvalitní okna za své peníze získají.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Řadový domek s Vekra okny | foto: Plastová okna VEKRA

Jak poznat kvalitní okna? Pokud máme dobře fungující, kvalitní okna, ani je nevnímáme. Pokud jimi táhne, zatéká, nadměrně se rosí nebo nejdou zavřít, jsou velkým problémem. Příčinou je většinou nekvalitní produkt a nespolehlivý dodavatel.

To, jak kvalitní okna byla pořízena, se většinou projeví až za čas. Zákazník, který plánuje pořízení oken, by měl věnovat pozornost výběru dodavatele, aby předešel budoucím problémům.

Původ oken

Pokud chce zákazník vybrat opravdu kvalitní okna, měl by vedle ceny sledovat také zkušenosti a reference ze svého okolí. Spolehlivý dodavatel, který ručí za své produkty, může doložit, kde byla okna vyrobena, je schopen poskytnout záruku a odpovídající servis svých produktů a doložit také dostatečné reference.

Jedině správně namontovaná a seřízená okna mohou dlouho a dobře sloužit. Je vhodné nechat si dodavatelem provést také odbornou montáž oken, poskytovaná záruka na kvalitní okna je pak obvykle 5 let.

Okna jsou ryze zakázkovou výrobou. Koupě levných hotových oken vyrobených "na sklad" je úsporou, ale při montáži je většinou třeba stavební otvor dodatečně upravit. Renomovaní výrobci proto tuto možnost ani nenabízejí.

Řadový domek II s Vekra okny

Parametry oken

Nabídka oken z hlediska tvarů, barev i povrchových úprav je široká. Týká se to všech běžných materiálů plastu, dřeva, hliníku i jejich kombinací. Kvalitní okna dnes nejsou jen funkční součástí staveb, ale musí splňovat i vysoké nároky na vzhled a řada zákazníků si materiál vybírá také s ohledem na údržbu.

Většinu prodejů v České republice tvoří plastová okna. Při jejich výběru je třeba dobře volit tzv. profilový systém. Určitou známkou pro kvalitní okna je mj. fakt, že profil splňuje parametry projektu zelená úsporám. Tradiční výrobci plastových oken sázejí na léty prověřené německé profilové systémy např. VEKA nebo Salamander.

Kvalitní plastové okno drží svůj tvar

Plastová okna vyráběná z kvalitních profilových systémů se vyznačují tím, že okna budou i po dlouhé době držet svůj tvar. Takové profilové systémy mají dostatečnou ocelovou výztuhu a silnou vnější stěnu plastového rámu a křídla okna (třída A).

Pokud nemají plastová okna dostatečné technické parametry, může dojít po čase k jejich kroucení a svěšování, takové poškození hrozí zejména u oken velkých rozměrů. Tyto závady prakticky nelze odstranit, proto je důležité vybírat pouze kvalitní okna. Kování a doplňky pro kvalitní okna.

Plně seřiditelné kování je dalším parametrem, o který by se zákazník měl zajímat. Důležitá je také nabídka bezpečnostních prvků, které hrají čím dál větší úlohu z hlediska pojištění bytu. Renomovaná firma by neměla nabízet pouze kvalitní okna, ale i kvalitní nabídku doplňků, jako jsou žaluzie, rolety, sítě, parapety atd.

Kvalitní okna? Vekra, jistota správné volby

Než využijete výhodnou nabídku s dech beroucími slevami oken, oslovte také tradiční značku na trhu v ČR, jenž vyrábí opravdu kvalitní okna, značku VEKRA okna. Za 20 let na trhu obsloužila k plné spokojenosti statisíce zákazníků.

Pokud Vás zajímají kvalitní okna značky Vekra, navštivte webové stránky značky Vekra. Informace Vám také ochotně poskytnou odborní konzultanti na 70 obchodních zastoupeních značky VEKRA po celé ČR. Můžete také bezplatně zavolat na linku 800 183 572.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Nátěr fasády: proč je tradiční údržba v běžných případech výhodnější?

Fasáda

Fasáda, která ztratila původní barvu nebo má dokonce poničenou strukturu, vyžaduje nový nátěr. Poslední dobou se však...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Potřebuje váš dům novou střechu?

Potřebuje váš dům novou střechu?

Prozradíme vám, proč byste měli uvažovat o krytině z hliníku. Zatímco naši předkové neznali pomalu nic jiného než...

Najdete na iDNES.cz