Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jedenáctka VS láká ke koupání i sportovnímu vyžití za každého počasí

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
I když se už venku ochlazuje, na Jižním Městě se můžete v novém sportovně rekreačním areálu Jedenáctka VS koupat, věnovat se sálovým sportům či relaxovat ve wellness centru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jedenáctka VS láká ke koupání i sportovnímu vyžití za každého počasí | foto: Jedenáctka VS

Sportovně rekreační areál Jedenáctka VS nabízí prostory pro plavání v celkem 4 bazénech a kvalitní zázemí pro sport. Můžete zde vyzkoušet vodní atrakce, posedět v restauraci, věnovat se sálovým sportům, docházet na rehabilitace a odpočinout si v sauně.

„Jedná se o jeden z největších multifunkčních sportovních areálů, které byly za poslední roky v Praze vybudovány,“ uvedl starosta městské části Dalibor Mlejnský, který v červnu tohoto roku slavnostně přestřihl pásku a otevřel tak Sportovně rekreační areál Jedenáctka VS veřejnosti.

Bazény, které potěší každého. Nechybí ani vířivka a tobogán

Komplex bazénů a sportovišť nabízí návštěvníkům na ploše 76 000 m² multifunkční sportovní halu, prostory pro plavání nejmenších dětí a seniorů a bazénovou halu, jejímž stěžejním prvkem je 25 m dlouhý plavecký bazén se startovacími bloky a pěti plaveckými drahami o celkové šířce 10,5 metru a maximální hloubce 1,8 m. 

„Projekt bazénu byl konzultován se špičkovými odborníky v ČR, kteří právě 25metrovou délku pro výuku kondičního plavání doporučili,” vysvětluje filozofii bazénu starosta. Také školy a školky se mohou těšit na zvýhodněné vstupné. 

Výuka má ale bavit, a tak součástí bazénové haly je také zábavní sektor s dvaačtyřicetimetrovým tobogánem a převýšením 4,5 m. Tobogán má uzavřený tubus a zejména kvůli bezpečnosti dětí je dojezdový bazének dlouhý sedm metrů. Pro nejmenší nechybí brouzdaliště s dětskou skluzavkou, vodním hříbkem a tryskami. 

Sportovní komplex bude dětem a žákům sloužit zejména dopoledne. Dospělí si mohou po náročném dni odpočinout ve vířivce či v rekreačním bazénu s vodními atrakcemi se nechat masírovat hydromasážními tryskami. V rekreačním bazénu jsou také čtyři vzduchová masážní lůžka a v dolní části bazénu je ostrůvek s velkým vodním chrličem.  

Součástí bazénové haly je také wellness centrum s finskou a aroma saunou, jejíž součástí je i ochlazovací bazének a ledovač. Najdete zde i parní lázeň a šnekové sprchy.

Po plavání či relaxu ve wellnesu není nutné hned vyrazit na velké a prostorné parkoviště, kde nebudete mít problém zaparkovat pohodlně svůj vůz.  Příjemné víkendové odpoledne či podvečer můžete zakončit ve druhém nadzemním podlaží, kde se nachází „mokrá“ i „suchá“ restaurace.

Praha 11 myslela i na hůře pohyblivé seniory či vozíčkáře. Pro ně je k dispozici bazén na cvičení s potřebným vybavením. 

starosta městské části Dalibor Mlejnský při slavnostním zahájení

starosta městské části Dalibor Mlejnský při slavnostním zahájení

Nové prostory pro sálové sporty potěší hráče i diváky

Sportovní hala pojme 315 diváků, kteří mohou sledovat kterýkoliv ze sálových sportů od florbalu přes basketbal po futsal a jiné. V prostorách areálu je pro návštěvníky také k dispozici velké parkoviště navazující na prostor s parkovou úpravou. 

Ostatně Praha 11 je Mekkou špičkového florbalu. Místní florbalové kluby získávají cenné trofeje nejen na mistrovství ČR, ale probojovávají se na stupně vítězů i na evropských mistrovstvích. Během léta se v hale již odehrálo mistrovství republiky ve florbalu.

Sportovně rekreační areál včetně technologií, úpravy okolí areálu, ale také vyvolané investice do přeložky inženýrských sítí a další náklady stály Prahu 11 bezmála 500 milionů Kč bez DPH. Městu se ale podařilo získat příspěvek od hlavního města ve výši 60 milionů Kč. 

Zahájením provozu tak skončila jedna z nejvýznamnějších investičních akcí v historii Jižního Města. „Jedenáctka VS není jen bazén, ale celý nový sportovní areál,” dodává starosta Mlejnský

Více informací o sportovně rekreačním areálu Jedenáctka VS najdete na www.jedenactkavs.cz.

Jedenáctka VS láká ke koupání

Jedenáctka VS láká ke koupání

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

České doteky hudby uvede v Praze Žbirku a jeho Symphonic & Beatles

České doteky hudby uvede v Praze Žbirku a jeho Symphonic & Beatles.

Program mezinárodního hudebního festivalu každoročně nahlíží v crossoverové řadě i do jiných oblastí, než je vážná...

Pohřební ústav hl. m. Prahy na Dušičky vyzývá ke vzpomínání na zemřelé

Pohřební ústav hl. m. Prahy na Dušičky vyzývá ke vzpomínání na zemřelé.

Ten tklivý podzimní čas je spojen se dny, kdy lidé navštíví hřbitovy, rozsvítí svíce, hroby ozdobí květinami a...

Osmý ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě - Cannafest

Osmý ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě - Cannafest.

Už se nám to blíží! V pátek 10. listopadu se po roce znovu otevřou brány veletrhu Cannafest. Letos se koná už osmý...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.