Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jeden z nejlepších BI nástrojů je nyní nově přístupný všem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Potřebujete znát stav a vývoj kritických aspektů ve vaší firmě? Nebo je pro vás nezbytně nutné znát efektivitu práce vašich podřízených či výroby produktů? Nebo se potřebujte prostě jen rychle a správně rozhodovat? Připravte se na revoluci v reportingu a analýze dat. Proměňte data v informace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeden z nejlepších BI nástrojů je nyní nově přístupný všem | foto: KOMIX s.r.o.

S nástrojem Qlik Sense nemusíte být profesionály v oblasti business inteligence (dále jen BI), abyste svých cílů dosáhli.

Efektivně a rychle získané informace

Bez možnosti analyzovat a získávat důležité informace z dat, se v dnešní době nedá úspěšně řídit žádná firma. Představte si nástroj tak intuitivní, který komukoliv umožní, aby vytvářel dynamické reporty, analyzoval data z nejrůznějších zdrojů a díval se na ně ze všech úhlů pohledu, tedy i v nových souvislostech, a to zcela intuitivně. 

Bez nutnosti znalosti BI nástrojů či pomoci IT specialistů můžete lehce propojit data z obchodu, financí, výroby a dalších oblastí, na které si jen vzpomenete, ale hlavně potřebujete pro efektivní práci. 

Nástroj Qlik Sense byl vytvořen s jediným úkolem – umožnit proměnu dat v informace a znalosti opravdu každému. To, že je Qlik Sense opravdu pro každého podtrhuje i fakt, že jeho licence pro desktop je zdarma, jak pro osobní, tak i komerční použití. Nástroj lze používat bez jakéhokoliv omezení, nejedná se o žádnou demo verzi.

Jeden z nejlepších BI nástrojů je nyní nově přístupný všem

Analyzovat data a tvořit reporty nikdy nebylo snazší

Nový uživatel může načíst data ze svých excelových souborů nebo se připojit k libovolné databázi a pomocí jednoduché funkce drag and drop začít vizualizovat a analyzovat svá data. 

Vytvořit dynamické reporty a dashboardy pomocí mnoha typů grafů, včetně možnosti zobrazení dat v mapách je v Qlik Sense otázkou několika kliknutí. 

Qlik Sense umožňuje uživatelům, mimo vizualizace dat, prozkoumat a zjistit, co se v jejich datech stalo a především, proč se to stalo. Díky funkci chytrého vyhledávání a patentované asociativní technologii může uživatel začít s analýzou jednoduchým zadáním libovolného klíčového slova a pokračovat v hledání širších a neočekávaných výsledků zkoumání. 

Prezentování výsledků analýz a reportů nikdy nebylo snazší. Funkce Story Telling, přidává do nástroje speciální vrstvu, ve které uživatelé vytvářejí svůj vlastní příběh nad analyzovanými daty. Kombinací vkládaného textu s popisem dat a přetahováním vytvořených objektů, tak mohou uživatelé prezentovat výsledky (analýzy dat, reporty) srozumitelným a jednoduchým způsobem komukoliv.

Jeden z nejlepších BI nástrojů je nyní nově přístupný všem

 

Mobilní BI je budoucností podnikového řešení

Rychlý a snadný přístup k informacím odkudkoliv, kdekoliv a z čehokoliv. Nezáleží, jaká zařízení používáte, rozvržení a velikost reportů se dynamicky přizpůsobí podle typu zařízení. 

Qlik Sense najde své místo v malých skupinách, které budou sdílet své reporty přes cloudové úložiště, ale také ve velkých firmách v podobě celopodnikového řešení. Pro celopodnikové nasazení nabízí centralizované řízení, flexibilní bezpečnost a škálovatelnost.

Přijďte si k nám nový nástroj BI Qlik Sense vyzkoušet. Připravili jsme pro vás workshop, kde vám představíme praktické přínosy Qlik Sense a naučíme vás s tímto nástrojem pracovat. Dozvíte se o nových trendech na trhu BI a budete mít možnost se zeptat právě na to, co vás v oblasti BI zajímá, a to vše zdarma. 

Více informací o produktu a workshopu získáte na našich stránkách www.analyzyareporting.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Češi objevili výhody dividendových fondů

Češi objevili výhody dividendových fondů.

Česká povaha velí k opatrnosti. Proto také domácím investorům trvalo řadu let, než se začali výrazněji poohlížet po...

eRecept a EET pro lékaře od KASA FIK zjednodušuje administrativu

eRecept a EET pro lékaře od KASA FIK zjednodušuje administrativu.

KASA FIK - lídr na trhu s pokladnami pro eTržby, přichází s novým programem pro lékaře eRecept.

Aukce European Arts nabídne vrcholný obraz Jindřicha Štyrského

UTONULÁ / ŠTYRSKÝ Jindřich

V neděli 19. listopadu 2017 jde do aukce společnosti European Arts vrcholný artificielistický obraz Jindřicha Štyrského...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.