Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jeden z nejlepších BI nástrojů je nyní nově přístupný všem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Potřebujete znát stav a vývoj kritických aspektů ve vaší firmě? Nebo je pro vás nezbytně nutné znát efektivitu práce vašich podřízených či výroby produktů? Nebo se potřebujte prostě jen rychle a správně rozhodovat? Připravte se na revoluci v reportingu a analýze dat. Proměňte data v informace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeden z nejlepších BI nástrojů je nyní nově přístupný všem | foto: KOMIX s.r.o.

S nástrojem Qlik Sense nemusíte být profesionály v oblasti business inteligence (dále jen BI), abyste svých cílů dosáhli.

Efektivně a rychle získané informace

Bez možnosti analyzovat a získávat důležité informace z dat, se v dnešní době nedá úspěšně řídit žádná firma. Představte si nástroj tak intuitivní, který komukoliv umožní, aby vytvářel dynamické reporty, analyzoval data z nejrůznějších zdrojů a díval se na ně ze všech úhlů pohledu, tedy i v nových souvislostech, a to zcela intuitivně. 

Bez nutnosti znalosti BI nástrojů či pomoci IT specialistů můžete lehce propojit data z obchodu, financí, výroby a dalších oblastí, na které si jen vzpomenete, ale hlavně potřebujete pro efektivní práci. 

Nástroj Qlik Sense byl vytvořen s jediným úkolem – umožnit proměnu dat v informace a znalosti opravdu každému. To, že je Qlik Sense opravdu pro každého podtrhuje i fakt, že jeho licence pro desktop je zdarma, jak pro osobní, tak i komerční použití. Nástroj lze používat bez jakéhokoliv omezení, nejedná se o žádnou demo verzi.

Jeden z nejlepších BI nástrojů je nyní nově přístupný všem

Analyzovat data a tvořit reporty nikdy nebylo snazší

Nový uživatel může načíst data ze svých excelových souborů nebo se připojit k libovolné databázi a pomocí jednoduché funkce drag and drop začít vizualizovat a analyzovat svá data. 

Vytvořit dynamické reporty a dashboardy pomocí mnoha typů grafů, včetně možnosti zobrazení dat v mapách je v Qlik Sense otázkou několika kliknutí. 

Qlik Sense umožňuje uživatelům, mimo vizualizace dat, prozkoumat a zjistit, co se v jejich datech stalo a především, proč se to stalo. Díky funkci chytrého vyhledávání a patentované asociativní technologii může uživatel začít s analýzou jednoduchým zadáním libovolného klíčového slova a pokračovat v hledání širších a neočekávaných výsledků zkoumání. 

Prezentování výsledků analýz a reportů nikdy nebylo snazší. Funkce Story Telling, přidává do nástroje speciální vrstvu, ve které uživatelé vytvářejí svůj vlastní příběh nad analyzovanými daty. Kombinací vkládaného textu s popisem dat a přetahováním vytvořených objektů, tak mohou uživatelé prezentovat výsledky (analýzy dat, reporty) srozumitelným a jednoduchým způsobem komukoliv.

Jeden z nejlepších BI nástrojů je nyní nově přístupný všem

 

Mobilní BI je budoucností podnikového řešení

Rychlý a snadný přístup k informacím odkudkoliv, kdekoliv a z čehokoliv. Nezáleží, jaká zařízení používáte, rozvržení a velikost reportů se dynamicky přizpůsobí podle typu zařízení. 

Qlik Sense najde své místo v malých skupinách, které budou sdílet své reporty přes cloudové úložiště, ale také ve velkých firmách v podobě celopodnikového řešení. Pro celopodnikové nasazení nabízí centralizované řízení, flexibilní bezpečnost a škálovatelnost.

Přijďte si k nám nový nástroj BI Qlik Sense vyzkoušet. Připravili jsme pro vás workshop, kde vám představíme praktické přínosy Qlik Sense a naučíme vás s tímto nástrojem pracovat. Dozvíte se o nových trendech na trhu BI a budete mít možnost se zeptat právě na to, co vás v oblasti BI zajímá, a to vše zdarma. 

Více informací o produktu a workshopu získáte na našich stránkách www.analyzyareporting.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem
Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem

Nevíte, co s sebou do práce? Na oběd zkuste lehký rýžový salát

Najdete na iDNES.cz