Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ať se nám to líbí, nebo ne, čeština je z hlediska počtu uživatelů exotickým jazykem. A tak nám pro potřeby běžného pracovního života nezbývá než si osvojit další cizí jazyky. A jeden jazyk skutečně nestačí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí | foto: INTACT, studium v zahraničí, s.r.o.

Učte se však co nejefektivněji a s prověřenou firmou – se společností INTACT absolvujte jazykový kurz v zahraničí a budete mile překvapeni výsledky.  

Zvyšte si šanci na úspěch znalostí cizích jazyků

Pokud chcete bodovat na trhu práce, úspěšně konkurovat, pak je znalost cizích jazyků jedním ze základních předpokladů. Stačí se podívat na statistiky. Vždyť 56 % občanů EU se domluví kromě své mateřštiny ještě v jednom jazyce, 28 % alespoň dvěma dalšími jazyky a třemi 11%. 

Nejrozšířenějším cizím jazykem zůstává v celé Evropě angličtina - 38 % občanů EU uvádí, že umí anglicky natolik dobře, že se tímto jazykem domluví. Jsou však země jako je Švédsko či Nizozemsko, kde se procenta anglicky mluvících lidí pohybují něco málo pod číslem 90. V 19 z 29 zemí, kde byl průzkum proveden, je angličtina kromě mateřštiny nejrozšířenějším jazykem. Volba prvního cizího jazyka je tak jasná. 

Ale pryč je doba, kdy znalost angličtiny byla dostačující. K ní je nutné zvládnout alespoň jeden další cizí jazyk. Který? 

V poslední době roste zájem zejména o němčinu. Důvod je praktický. Sousedíme s Rakouskem a Německem a tyto země jsou významnými obchodními partnery. Německých firem je u nás spousta, při pohovorech zaměstnavatelé často požadují znalost dvou cizích jazyků včetně němčiny. A tak přestože pro někoho nemusí být němčina zvukomalebná, je dobré tímto jazykem velmi dobře vládnout.

INTACT jazykové kurzy v zahraničí - cizí jazyk efektivně a zážitkově  

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí

Chcete se cizí jazyk naučit rychle a skutečně dobře? Neztrácejte čas v často nudných a málo efektivních jazykových kurzech doma. Vyjeďte s jazykovou agenturou INTACT na jazykový kurz do zahraničí, kde vás autentické prostředí donutí cizí jazyk používat po celou dobu pobytu. Nejméně dvoutýdenní pobyty s ubytováním v hostitelských rodinách zaručí používání angličtiny, němčiny či jiného zvoleného jazyka od rána do večera 7 dní v týdnu.

Navíc poznáte zajímavá místa, nové lidi, nové kultury. Co si přát víc? A pozor, kurzy nejsou jen pro děti a mládež - v nabídce INTACTu najdete i jazykové kurzy pro klienty nad 30 let,kurzy pro manažery nebo dokonce kurzy pro seniory. Dost memorování slovíček a mluvnice, většina takto získávaných znalostí je jen pasivní. Jazyk je třeba používat. Učit se jazyk doma je stejné, jako když se někdo učí vařit tím, že studuje kuchařské knihy a učí se nazpaměť recepty, ale nevaří. 

INTACT - jednička v pořádání jazykových kurzů v zahraničí 

INTACT se specializuje na individuální jazykové kurzy v zahraničí a za dobu svého čtyřiadvacetiletého působení na trhu získala nepřeberné množství praktických zkušeností. Výsledkem jsou kurzy přesně šité pro každou věkovou kategorii i typ studenta. Vysokou kvalitu a efektivitu studia cizích jazyků v zahraničí dokládají nesčetné reference i známých osobností, které se se společností INTACT ve světě zdokonalily v cizích jazycích. 

Realitu dokresluje skutečnost, že INTACT byla jako jediná česká cestovka čtyřikrát za sebou nominována v kategorii nejlepší jazyková agentura ve střední a východní Evropě v anketě LTM Star Awards. Jedná se o anketu, v níž školy dávají hlasy svým oblíbeným agenturám. 

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí

S INTACTem můžete studovat angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu, a mnohé další jazyky včetně pro nás cizokrajné japonštiny, čínštiny a arabštiny. A nabídka míst je nepřeberná. Mezi oblíbené patří jazykové kurzy angličtiny v Anglii a na Maltě, středoškolští studenti ocení v těchto destinacích i letní kurzy pro mládež.

Stačí si na svém počítači zadat internetovou adresu: www.intact.cz a projít si bohatou nabídkovou paletu kurzů. Kromě ní tu najdete i řadu informací o školách a místech, kde se kurzy konají, o možnostech ubytování v hostitelských rodinách, na kolejích či hotelech, o dopravě, o volnočasových aktivitách, ale zajímavé jsou i zkušenosti absolventů.  Se svými požadavky či dotazy se můžete obracet na zelenou linku INTACTu: 800 555 700, nebo se můžete poradit přímo v kanceláři společnosti INTACT.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.