Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ať se nám to líbí, nebo ne, čeština je z hlediska počtu uživatelů exotickým jazykem. A tak nám pro potřeby běžného pracovního života nezbývá než si osvojit další cizí jazyky. A jeden jazyk skutečně nestačí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí | foto: INTACT, studium v zahraničí, s.r.o.

Učte se však co nejefektivněji a s prověřenou firmou – se společností INTACT absolvujte jazykový kurz v zahraničí a budete mile překvapeni výsledky.  

Zvyšte si šanci na úspěch znalostí cizích jazyků

Pokud chcete bodovat na trhu práce, úspěšně konkurovat, pak je znalost cizích jazyků jedním ze základních předpokladů. Stačí se podívat na statistiky. Vždyť 56 % občanů EU se domluví kromě své mateřštiny ještě v jednom jazyce, 28 % alespoň dvěma dalšími jazyky a třemi 11%. 

Nejrozšířenějším cizím jazykem zůstává v celé Evropě angličtina - 38 % občanů EU uvádí, že umí anglicky natolik dobře, že se tímto jazykem domluví. Jsou však země jako je Švédsko či Nizozemsko, kde se procenta anglicky mluvících lidí pohybují něco málo pod číslem 90. V 19 z 29 zemí, kde byl průzkum proveden, je angličtina kromě mateřštiny nejrozšířenějším jazykem. Volba prvního cizího jazyka je tak jasná. 

Ale pryč je doba, kdy znalost angličtiny byla dostačující. K ní je nutné zvládnout alespoň jeden další cizí jazyk. Který? 

V poslední době roste zájem zejména o němčinu. Důvod je praktický. Sousedíme s Rakouskem a Německem a tyto země jsou významnými obchodními partnery. Německých firem je u nás spousta, při pohovorech zaměstnavatelé často požadují znalost dvou cizích jazyků včetně němčiny. A tak přestože pro někoho nemusí být němčina zvukomalebná, je dobré tímto jazykem velmi dobře vládnout.

INTACT jazykové kurzy v zahraničí - cizí jazyk efektivně a zážitkově  

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí

Chcete se cizí jazyk naučit rychle a skutečně dobře? Neztrácejte čas v často nudných a málo efektivních jazykových kurzech doma. Vyjeďte s jazykovou agenturou INTACT na jazykový kurz do zahraničí, kde vás autentické prostředí donutí cizí jazyk používat po celou dobu pobytu. Nejméně dvoutýdenní pobyty s ubytováním v hostitelských rodinách zaručí používání angličtiny, němčiny či jiného zvoleného jazyka od rána do večera 7 dní v týdnu.

Navíc poznáte zajímavá místa, nové lidi, nové kultury. Co si přát víc? A pozor, kurzy nejsou jen pro děti a mládež - v nabídce INTACTu najdete i jazykové kurzy pro klienty nad 30 let,kurzy pro manažery nebo dokonce kurzy pro seniory. Dost memorování slovíček a mluvnice, většina takto získávaných znalostí je jen pasivní. Jazyk je třeba používat. Učit se jazyk doma je stejné, jako když se někdo učí vařit tím, že studuje kuchařské knihy a učí se nazpaměť recepty, ale nevaří. 

INTACT - jednička v pořádání jazykových kurzů v zahraničí 

INTACT se specializuje na individuální jazykové kurzy v zahraničí a za dobu svého čtyřiadvacetiletého působení na trhu získala nepřeberné množství praktických zkušeností. Výsledkem jsou kurzy přesně šité pro každou věkovou kategorii i typ studenta. Vysokou kvalitu a efektivitu studia cizích jazyků v zahraničí dokládají nesčetné reference i známých osobností, které se se společností INTACT ve světě zdokonalily v cizích jazycích. 

Realitu dokresluje skutečnost, že INTACT byla jako jediná česká cestovka čtyřikrát za sebou nominována v kategorii nejlepší jazyková agentura ve střední a východní Evropě v anketě LTM Star Awards. Jedná se o anketu, v níž školy dávají hlasy svým oblíbeným agenturám. 

Jeden cizí jazyk už nestačí. Učte se další efektivně v zahraničí

S INTACTem můžete studovat angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu, a mnohé další jazyky včetně pro nás cizokrajné japonštiny, čínštiny a arabštiny. A nabídka míst je nepřeberná. Mezi oblíbené patří jazykové kurzy angličtiny v Anglii a na Maltě, středoškolští studenti ocení v těchto destinacích i letní kurzy pro mládež.

Stačí si na svém počítači zadat internetovou adresu: www.intact.cz a projít si bohatou nabídkovou paletu kurzů. Kromě ní tu najdete i řadu informací o školách a místech, kde se kurzy konají, o možnostech ubytování v hostitelských rodinách, na kolejích či hotelech, o dopravě, o volnočasových aktivitách, ale zajímavé jsou i zkušenosti absolventů.  Se svými požadavky či dotazy se můžete obracet na zelenou linku INTACTu: 800 555 700, nebo se můžete poradit přímo v kanceláři společnosti INTACT.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Český výrobek roku 2017 zná své vítěze. A hrajte o luxusní dovolenou

Český výrobek roku 2017 zná své vítěze. A hrajte o luxusní dovolenou.

Při příležitosti svátku českých výrobků, který se každoročně koná 27. října, byly vyhlášeny oficiální výsledky ankety...

Nastává doba dřevěná. Dejte jí prostor, dáte ho i sobě

Nastává doba dřevěná. Dejte jí prostor, dáte ho i sobě.

Můžete namítnout, že doba dřevěná nikdy neskončila. Je to pravda, ale i není. Poslední desetiletí zatlačila dřevo do...

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie.

Člověk je nejen tvor společenský, ale také pohostinný. Původně znamenala pohostinnost bezplatné poskytnutí jídla a...

Najdete na iDNES.cz