Je tu nová mobilní aplikace, díky které budete mít svůj dům pod palcem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Používáte chytré mobilní telefony nebo tablet v každodenním životě a neumíte si bez nich život už ani představit? Nebo považujete tyto technické novinky za nepotřebný módní výstřelek?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Je tu nová mobilní aplikace, díky které budete mít svůj dům pod palcem

 Možná je na čase dát těmto zařízením nový smysl a za pomoci mobilní aplikace z nich udělat velmi výkonný a intuitivní ovladač pro své bydlení. Pro ty, kteří mu ještě nepropadli, může jít o impuls, proč si chytrý telefon konečně pořídit!

Mobilní aplikace pro váš dům či byt

Nová mobilní aplikace xComfort Smart Home od společnosti Eaton vám umožní mít již dnes váš dům či byt pod palcem, ať už jste kdekoliv.
Jste v práci a za horkého dne si vzpomenete, že nejsou stažené rolety v obýváku. Vezmete telefon, pomocí mobilní aplikace xComfort Smart Home vyhledáte příslušnou místnost v domě, zadáte příkaz a je to. Rolety se stáhnou během chvilky a doma vás nebude čekat rozpálená výheň.

Je tu nová mobilní aplikace, díky které budete mít svůj dům pod palcem

Nechce se vám večer vstávat z postele poté, co jste dočetli knihu, abyste zhasli světlo v domě? Stačí se přesvědčit v mobilu a všechno uvést rychle do pořádku. 

Potřebujete vypnout zabezpečovací systém, aby vám soused mohl během dovolené zalít květiny. Nebo jste dostali zprávu ze zabezpečovacího systému o neoprávněném vniknutí do domu? Není nic snadnějšího, než se přesvědčit pomocí webové kamery v mobilní aplikaci, že se jedná o planý poplach.

S intuitivní aplikací xComfort Smart Home se zbavíte noční můry s obsluhou termostatu, kdykoliv chcete změnit požadovanou teplotu. Výhody mobilní aplikace oceníte především na konci a začátku topné sezony, kdy chcete topení spustit, nebo naopak vypnout.

Mobilní aplikace xComfort Smart Home je ke stažení zdarma pro operační systém Android i Apple přímo v českém jazyce. Naleznete zde "Dům na zkoušku“, kde ihned zjistíte jak je to snadné. Pro bezproblémové fungování aplikace je ještě nutné doplnit do elektroinstalace v domě ovládací prvek Smart Manager. Ten prostřednictvím internetového připojení předává pokyny zadané do mobilní aplikace přímo řídicí jednotce (dotykové panely pro ovládání elektroinstalace Room Manager a Home Manager). Tak lze skrze chytrý telefon ovládat téměř vše.

Je tu nová mobilní aplikace, díky které budete mít svůj dům pod palcem

Jak si pořídit inteligentní domácnost

Chytrou elektroinstalaci můžete začít používat kdykoliv. Netřeba velkých stavebních a rekonstrukčních úprav. Vzhledem k tomu, že celý systém funguje bezdrátově, obejde se její zavedení bez razantních zásahů do kabelových rozvodů. Do stávající elektroinstalace doplníte pouze spínací prvky, které přijímají signál, a na přístupné místo v domě umístíte ovládací dotykový panel, skrze který zadáváte příkazy. 

Pokud navíc využijete i doplňků, jako jsou bezdrátové vypínače, radiofrekvenční hlavice na radiátory či okenní čidla, máte celý dům neustále na povel. Kromě ovládacích panelů v domě a nové mobilní aplikace pro smartphony a tablety xComfort Smart Home. 

Jistě vás napadne nespočet dalších životních situací, v kterých se hodí mít "dům pod palcem“. Mobilní aplikace je zdarma a vyzkoušet ji můžete ihned! Více informací na www.xComfort.cz.

Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

V MAND CZ víme o dveřích vše. Nabízíme dveře klasické, moderní, celodřevěné, vchodové, bezpečnostní, kliky na dveře… a...

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Zázemí pro odpočinek se zaručeným soukromím, z dosahu ruchu velkoměsta a přitom s rychlým dojezdem. To jsou v dnešní...

Najdete na iDNES.cz