Je tu nová mobilní aplikace, díky které budete mít svůj dům pod palcem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Používáte chytré mobilní telefony nebo tablet v každodenním životě a neumíte si bez nich život už ani představit? Nebo považujete tyto technické novinky za nepotřebný módní výstřelek?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Je tu nová mobilní aplikace, díky které budete mít svůj dům pod palcem

 Možná je na čase dát těmto zařízením nový smysl a za pomoci mobilní aplikace z nich udělat velmi výkonný a intuitivní ovladač pro své bydlení. Pro ty, kteří mu ještě nepropadli, může jít o impuls, proč si chytrý telefon konečně pořídit!

Mobilní aplikace pro váš dům či byt

Nová mobilní aplikace xComfort Smart Home od společnosti Eaton vám umožní mít již dnes váš dům či byt pod palcem, ať už jste kdekoliv.
Jste v práci a za horkého dne si vzpomenete, že nejsou stažené rolety v obýváku. Vezmete telefon, pomocí mobilní aplikace xComfort Smart Home vyhledáte příslušnou místnost v domě, zadáte příkaz a je to. Rolety se stáhnou během chvilky a doma vás nebude čekat rozpálená výheň.

Je tu nová mobilní aplikace, díky které budete mít svůj dům pod palcem

Nechce se vám večer vstávat z postele poté, co jste dočetli knihu, abyste zhasli světlo v domě? Stačí se přesvědčit v mobilu a všechno uvést rychle do pořádku. 

Potřebujete vypnout zabezpečovací systém, aby vám soused mohl během dovolené zalít květiny. Nebo jste dostali zprávu ze zabezpečovacího systému o neoprávněném vniknutí do domu? Není nic snadnějšího, než se přesvědčit pomocí webové kamery v mobilní aplikaci, že se jedná o planý poplach.

S intuitivní aplikací xComfort Smart Home se zbavíte noční můry s obsluhou termostatu, kdykoliv chcete změnit požadovanou teplotu. Výhody mobilní aplikace oceníte především na konci a začátku topné sezony, kdy chcete topení spustit, nebo naopak vypnout.

Mobilní aplikace xComfort Smart Home je ke stažení zdarma pro operační systém Android i Apple přímo v českém jazyce. Naleznete zde "Dům na zkoušku“, kde ihned zjistíte jak je to snadné. Pro bezproblémové fungování aplikace je ještě nutné doplnit do elektroinstalace v domě ovládací prvek Smart Manager. Ten prostřednictvím internetového připojení předává pokyny zadané do mobilní aplikace přímo řídicí jednotce (dotykové panely pro ovládání elektroinstalace Room Manager a Home Manager). Tak lze skrze chytrý telefon ovládat téměř vše.

Je tu nová mobilní aplikace, díky které budete mít svůj dům pod palcem

Jak si pořídit inteligentní domácnost

Chytrou elektroinstalaci můžete začít používat kdykoliv. Netřeba velkých stavebních a rekonstrukčních úprav. Vzhledem k tomu, že celý systém funguje bezdrátově, obejde se její zavedení bez razantních zásahů do kabelových rozvodů. Do stávající elektroinstalace doplníte pouze spínací prvky, které přijímají signál, a na přístupné místo v domě umístíte ovládací dotykový panel, skrze který zadáváte příkazy. 

Pokud navíc využijete i doplňků, jako jsou bezdrátové vypínače, radiofrekvenční hlavice na radiátory či okenní čidla, máte celý dům neustále na povel. Kromě ovládacích panelů v domě a nové mobilní aplikace pro smartphony a tablety xComfort Smart Home. 

Jistě vás napadne nespočet dalších životních situací, v kterých se hodí mít "dům pod palcem“. Mobilní aplikace je zdarma a vyzkoušet ji můžete ihned! Více informací na www.xComfort.cz.

Autor:

Nejčtenější

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Sprchové kanálky Geberit CleanLine

Sprchové kanálky Geberit CleanLine nejenom velmi dobře vypadají, ale také se...

Jednoduše čisté, jednoduše krásné. Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Ideálním řešením je nový...

Údržba vinylové podlahy: čtyři tipy, aby podlaha déle vydržela

Údržba vinylové podlahy: čtyři tipy, aby podlaha déle vydržela

Jak pečovat o podlahu z vinylu, aby byla stále krásná? Údržba vinylové podlahy vám nezabere moc času a krytina se vám...

Jak recyklovat filtry Brita

Jak recyklovat filtry Brita

Po internetu koluje mnoho fotografií oceánů zanesených odpadky a zvířat chycených do plastových pastí. Neekologickým...

Najdete na iDNES.cz