Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je pro vás důležité opravené potrubí, nebo zdravá voda, která jím protéká?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Čistá voda z vodovodních kohoutků. Denně se jí umýváme a pijeme ji. Opravdu je ale tak zdravá, jak si myslíme? A můžeme ji nějak vylepšit?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete jen opravené potrubí, nebo zdravou vodu, která jím protéká? | foto: Denemark

Je všeobecně známo, že přibližně dvě třetiny lidského těla tvoří voda. Již méně se ale ví, že molekuly vody představují neuvěřitelných 99 % našeho těla. Proto člověk vydrží bez vody maximálně 100 hodin, zatímco bez ostatních živin mnohem déle.

Zhoršená kvalita vody v domácnostech

Pro zdraví člověka je nenahraditelná přirozená struktura vody, ale narušují ji technologie a používané materiály, kterými je voda v současné době přiváděna do domácností. Naše vodárenské předpisy totiž garantují určitou kvalitu, ale neupravují jeden ze zásadních kvalitativních prvků vody, což je její vápenatá tvrdost. Pouze jí sledují. Pokud tedy váš zdroj hromadného zásobování pitnou vodou pochází z vápencového podloží, což je v České republice častý jev, potýkáte se s tvorbou vodního kamene.

Chcete jen opravené potrubí, nebo zdravou vodu, která jím protéká?

K závažnému poškozování kvality vod dochází jejím dlouhodobým nesprávným hospodařením. Voda, která se používá především v domácnostech, má na lidské zdraví největší vliv a její zhoršená kvalita vede k různým nemocem.

Zdravá voda pro život

Je dokázáno, že konzumací vody s nenarušenou molekulární strukturou můžete dosáhnout značných zlepšení své úrovně fyzické vitality. Takto upravená voda má pozitivní vliv i na zvířata a rostliny.

K revitalizaci vody slouží průtočná zařízení, která se instalují k jednomu kohoutku nebo na hlavní přívod vody v bytech, rodinných domech, hotelích, ve filtračních okruzích bazénů a whirpoolů a ve výrobních technologiích.

Tato jedinečná technologie revitalizace vody je založena na čistě přírodních principech. Vodním molekulám se předá část energie vodního toku a vy tak pijete čerstvou vodu plnou síly a energie!

Živá voda není jen v pohádkách

Většina instalatérských firem "pouze“ opraví přívod vody do domu, ale nezabývá se problematikou navrácení jejích přirozených vlastností. Z toho důvodu nemá běžný zákazník k těmto informacím přístup. Velkou výhodou je, když narazí na firmu, která má v této oblasti zkušenosti a lidské zdraví jí není lhostejné.

Přístroje, které dokáží změnit strukturu vody tak, že z ní vzniká vitální horský pramen, instaluje kromě běžného zařízení na úpravu chemických vlastností vody instalatérská firma Denemark.

Chcete jen opravené potrubí, nebo zdravou vodu, která jím protéká?

Voda jako elixír života

Společnost Denemark má dlouhodobé zkušenosti nejen v oblasti úpravy a rozvodů vody, ale i v dalších oblastech ekologického hospodaření, kam spadají například solární systémy, kotle na biomasu a tepelná čerpadla.

Na trhu působí již druhé desetiletí a za tu dobu získala ve svých oborech topení – voda – plyn mnoho zkušeností. Pro své zákazníky nabízí prodejnu s širokým sortimentem zboží, pomůcek a nářadí pro instalatérské práce. Pro Denemark spojení se zákazníkem nekončí předáním zakázky, ale poskytuje také periodickou údržbu a záruční i pozáruční servis.

Pro více informací o společnosti Denemark a jejích službách včetně revitalizace vody navštivte internetové stránky www.denemark.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Recyklací skla lze ušetřit až 65 % přírodních surovin a až 90 % energie....
Skleněné obaly do koše na odpad nepatří, třiďte je do zeleného kontejneru

12,2 kilogramu – tolik skla vytřídí za rok v průměru každý obyvatel ČR. Není to málo, meziročně jde skoro o kilový nárůst, ale přesto by mohlo být ještě líp....  celý článek

Úklid jako vývozní artikl? Firmě Hondl Global Services se to podařilo.
Úklid jako vývozní artikl? Firmě Hondl Global Services se to podařilo

Možná se to na první pohled zdá trochu zvláštní, ale vyvážet lze i služby, a to dokonce za velmi zajímavých podmínek. České firmě Hondl Global Services, a. s....  celý článek

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.
Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování posílat ze svého účtu na účet majitele...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.