Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jde to i bez kouzel. Stačí se zeptat toho správného zrcadla

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vyděsíte se pokaždé, když spatříte vlastní odraz v zrcadle? Nezoufejte, za vaší nespokojeností stojí pravděpodobně i špatné zrcadlo, do kterého se právě díváte. Máte však možnost to změnit a poohlédnout se po takovém, které učiní váš život šťastnější a vás i vaši koupelnu ze všech nejkrásnější.

zrcadlo GLAMOUR | foto: SAPHO

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fotogalerie

Novinky a inovace v kouzelném světě koupelnových zrcadel vám umožní snadno vytvořit perfektní LOOK během pár minut. Pro interiér zas představují zářivý šperk, kterým lze stylově doladit jeho dokonalý design. Například pro milovníky minimalismu jsou správnou volbou nenápadná zrcadla s hliníkovým rámem, která působí elegantním dojmem, stejně jako zrcadla bez rámu. Vyznáváte přírodní či venkovský styl? Vsaďte na zrcadlo s dřevěným rámem. Vhodně zvolenou velikostí pak lze dosáhnout optického zvětšení prostoru malých koupelen. Chcete-li naopak rozbít velkou plochu, vybírejte zrcadlo s výrazným dekorem rámu, které místnost citelně oživí a rozveselí.

Prohlédněte si celou galerii a vyberte si to své

Ne nadarmo se říká, že zrcadlo dodává koupelně tvář. Pokud chceme mít opravdový přehled, oceníme praktické velké zrcadlo s integrovaným zvětšovacím zrcátkem, nebo samostatné závěsné kosmetické zrcátko, díky němuž nám neunikne jediný detail. Důležité je instalovat tento typ zrcadla tak, aby jeho zvětšovací část byla vždy umístěna v ideální požadované výšce.

Milovníky minimalismu jistě zaujmou zrcadla série FLOAT

Milovníky minimalismu jistě zaujmou zrcadla série FLOAT

Dnes už je téměř samozřejmostí kombinovat zrcadla s LED osvětlením. Dlouhá životnost a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami oproti klasické zářivce. Zajímavou variantou jsou LED pásky, které umožňují různé stupně tlumení a změny barvy pro navození požadované atmosféry.

Důležitý je též výběr osvětlení.

Důležitý je též výběr osvětlení.

Například podsvícená zrcadla FLOAT od SAPHO dodají koupelně bílé intimní světlo, obzvláště příjemné při ranní hygieně či večerní romantice. Navíc lze na objednávku instalovat i RGB barevnou chromoterapii, která pozitivně působí na lidskou psychiku a náladu.

VIDEO s ukázkou chromoterapie.

Některé typy zrcadel jsou vybaveny též komforním senzorovým ovládáním

Některé typy též disponují vlastním vypínačem,stmívačem či dokonce bezdotykovým senzorempro maximální komfort.

VIDEO

Vrcholným dílem tohoto českého výrobce je však série výsuvných zrcadel TIRA, u níž myslel i na naše zdraví a přizpůsobil tedy jejich design ergonomii správného držení těla. Zrcadla jsou vybavena patentovanou technologií, která umožňuje jejich vysunutí až o 30 cm. 

Součástí zrcadla je také LED osvětlení, které se ovládá externím vypínačem. Stačí pouze přitáhnout zrcadlo k sobě a je konec nepohodlnému nahýbání se přes umyvadlo. Tato technologie posouvá klasická koupelnová zrcadla na vyšší úroveň a ocení ji jistě každá žena i muž, kteří o sebe rádi a pravidelně pečují.

Výsuvná zrcadla Tira - 3 snadné kroky k dokonalosti

eshop.sapho.cz/TIRA

Praktickou ukázku jednoduchosti a pohodlí při používání zrcadla TIRA můžete zhlédnout zde:

Pokud stále váháte, zda umístit nad umyvadlo zrcadlo nebo třeba praktickou „galerku“, můžete klidně zkombinovat obojí. Koupelnové galerky poskytují ideální prostor pro uskladnění kosmetiky, hygienických potřeb nebo holicího strojku. Vše budete mít přehledně uskladněno v ideální výšce vašich očí.

Galerka RIWA

Galerka RIWA

RIWA zrcadlo s dřevěnou poličkou, které lze libovolně kombinovat.

RIWA zrcadlo s dřevěnou poličkou, které lze libovolně kombinovat.
Mezi populární řešení patří třeba zrcadlové skříňky RIWA, které představují moderní zrcadlo s LED osvětlením, pod nímž uschováte každou maličkost. Galerky RIWA jsou též vybaveny integrovanou elektrickou zásuvkou. Policová zrcadla RIWA pak poskytují maximální variabilitu, neboť nabízí širokou škálu kombinací s otevřenou policí a můžete si tak vytvořit sestavu přesně podle svých představ. Vybírat též můžete z několika barevných dekorů.

Hledáte-li praktický koupelnový nábytek, který má styl a harmonizující účinek zároveň, nabízí se okouzlující série UBUD. Ta je vyrobena z masívního tropického dřeva z Indonésie. Jedná se o vysoce kvalitní zpracování s důrazem na detail a osobitým charakterem, který umocňuje aplikace šedobílé patiny a výrazného dekoru. Neodmyslitelným doplňkem je velké zrcadlo v ručně vyřezávaném rámu sladěným se zásuvkami. Kombinací s moderními prvky vytvoří nádherný, harmonický interiér s vůní exotiky.

Okouzlující interiér vytvoříte s koupelnovým nábytkem UBUD

Okouzlující interiér vytvoříte s koupelnovým nábytkem UBUD

Říká se, že střepy přinášejí štěstí, tak už na nic nečekejte a rozlučte se se svým starým neposlušným zrcadlem jednou provždy. Uvidíte, že i na váš nový odraz bude v tom správném zrcadle hned vypadat radostněji.

Více informací a potřebné inspirace naleznete na www.sapho.cz.


Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Když se řekne sexuálně přenosná nemoc, vybaví se nám syfilis, kapavka a AIDS. Jenže vůbec nejrozšířenější sexuálně...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za...

Další z rubriky

Biologická liposukce: nová metoda italského hubnutí

Nová metoda italského hubnutí: biologická liposukce

Nehezké polštářky na různých místech těla, na které neplatí diety ani cvičení, trápí dnes mnoho lidí. Díky novince,...

Tři měsíce Proměny: Začínáme!

3 měsíce Proměny: Začínáme!

Chtějí vypadat a cítit se lépe, i proto se tyto tři ženy přihlásily do programu Cambridge Weight Plan, který je...

Před ostrým sluncem vás ochrání opalovací krémy na minerální bázi

Před ostrým sluncem vás ochrání opalovací krémy na minerální bázi

Chystáte se k moři nebo chytat bronz na zahradě? Chraňte svou pokožku před spálením! Jako tisíce malých zrcadel odráží...

Využijte pro svoji krásu tuzemskou kosmetiku

Využijte pro svoji krásu tuzemskou kosmetiku

Arome.cz I když kosmetický trh ovládají nadnárodní giganti, čím dál více získávají na popularitě lokální kosmetické firmy. Tento ...

Najdete na iDNES.cz