Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

JCB posiluje distribuci strojů v České republice

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost JCB oznámila na letošním veletrhu Techagro v Brně své plány na růst zemědělského podnikání v České republice. Chce posílit své distribuční sítě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

JCB posiluje distribuci strojů v České republice | foto: PEKASS a.s.

Veletrh Techagro v Brně byl příležitostí k oznámení nového záměru společnosti JCB v České republice. Oficiálně zde byli jmenováni dva noví přímí prodejci zemědělských strojů JCB.

Pekass a Lukrom budou zodpovědní za prodej a servis v plném rozsahu, ať už jde o teleskopické manipulátory Loadall, traktory Fastrac, smykem řízené nakladače nebo těžké kloubové nakladače JCB.

JCB je třetím největším světovým výrobcem stavebních a zemědělských strojů (obrat v roce 2012 byl 2,75 miliardy liber). Společnost má své kořeny pevně zakotveny v zemědělství, neboť zakladatel společnosti Joseph Cyril Bamford uvedl na trh jako první produkt traktorový přívěs. 

Toto dědictví se odráží dnes v nejširším rozsahu manipulačních řešení a odborných traktorů, jež poskytují nejvyšší úroveň kvality a produktivitu práce, opírající se o nejlepší zákaznickou podporu.

JCB posiluje distribuci strojů v České republice

Akciová společnost Pekass byla založena v roce 1991 a zaměstnává v současnosti na 140 lidí. Centrálu má v Praze a v ČR provozuje osm poboček zajišťujících prodej strojů a náhradních dílů a servis zemědělských, komunálních a silničních strojů.

Společnost Lukrom se svojí divizí zemědělských strojů zaměstnává 110 lidí. Byla založena v roce 1991, je součástí skupiny Lukrom a vedení společnosti sídlí v Lípě u Zlína. Společnost provozuje sedm zemědělských prodejen, které zajišťují veškeré služby svým zákazníkům.

Obchodní ředitel JCB pro Evropu Steve Smith na tiskové konferenci v pavilonu Y, kde se odehrálo slavnostní přijetí společností Pekass a Lukrom do rodiny JCB, řekl: „JCB má ambiciózní plány globálního růstu v příštích pěti letech ve všech odvětvích své činnosti. Trh v České republice je pro nás velmi důležitý. Věříme, že tito zkušení zemědělští obchodníci jsou schopni dosáhnout našich ambiciózních cílů v oblasti růstu v zemědělském trhu a přinesou zvýšení prodeje a podílu na trhu.“

JCB posiluje distribuci strojů v České republice

Angažovanost společnosti JCB pro region jen podtrhuje umístění svého středoevropského Parts Centre v Plzni. Tisíce produktů je zde připraveno k doručení do 24 hodin, což je jistě zásadní vstupní branou k podpoře zákazníků v České republice a okolních zemích.

„Efektivita, kvalita a vysoký výkon zemědělských strojů JCB nabízí obrovskou příležitost ke zvýšeným prodejům JCB v České republice, neboť s naší 21letou zkušeností v oblasti zemědělství věříme v růst v příštích letech,“ řekl generální ředitel Lukromu Zdeněk Červenka.

PEKASS

www.pekass.eu

www.jcb-agro.cz

 Mgr. Mirko Drkal

marketing a propagace

„Zemědělství je velmi důležitou součástí české ekonomiky. Operace se stávají sofistikovanějšími a vyžadují stále více a více produktivnějších strojů,“ konstatoval Miroslav Pilz, předseda představenstva společnosti Pekass. 

„JCB nabízí širokou škálu specializovaných zemědělských manipulátorů, nebo špičkových traktorů Fastrac. Portfolio strojů nám umožňuje individuálně pracovat s každým typem zemědělského podniku s ohledem k typu chovu konkrétních hospodářských zvířat či jeho dalšího zemědělského podnikání,“ doplnil Pilz.

JCB posiluje distribuci strojů v České republice
Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz