Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jazykový kurz jinak? Vyzkoušejte Austrálii

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete zlepšit svoji angličtinu a nechcete trávit večery v jazykových školách v Česku? Zkuste intenzivní jazykový kurz v zahraničí. Možností se nabízí mnoho, nejvíce však v současnosti láká Austrálie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyzkoušejte jazykové kurzy jinak. | foto: ESL Education

Nejmenší kontinent a zároveň jedna z největších zemí světa. Země drsných a opuštěných pouští, neprostupných deštných pralesů, bělostných pláží, poklidných pobřežních městeček a blyštivých velkoměst.

Země sluncem prozářených dní i hustých tropických dešťů. A hlavně země, která nabídne tak rozsáhlou směsici kultur a životních stylů, jako málokterá jiná země světa.

Někdejší britská trestanecká kolonie logicky přijala angličtinu coby svůj mateřský jazyk. Spousta výrazů z tehdejšího slangu přešla i do současné australské angličtiny a dodala jí osobitou tvář.

Kurz angličtiny v Austrálii vám nabídne příležitost seznámit se kromě kouzla "australštiny” i s mnoha zajímavými prvky světových kultur. Nejstarší z nich je kultura australských Aborigines, kteří obývají Austrálii již více než 40 tisíc let. Výrazně působí i čínská kultura - malé čínské obchůdky a restaurace, doplněné parky a zahradami vystavěnými ve stylu typickém pro Čínu.

Další zástupci Asie dominují zejména kulinářskému prostředí – ulice australských měst jsou doslova plné korejských, thajských a indických restaurací. Doplňují je turecké kebab shopy, italské pizzerie, brazilské grily a restaurace se specialitami španělské, mexické, kolumbijské nebo francouzské kuchyně.

Jazykové kurzy v Austrálii 2

Austrálii můžeme poznávat z různých pohledů. Pokud si zvolíte například jazykový kurz v Melbourne, dostane se Vám pohledu na kosmopolitní velkoměsto, pulsující životem. Dopoledne tak můžete strávit ve škole, odpoledne procházkami po muzeích a galeriích a večer zajít do jednoho z mnoha barů či divadel.

Jestliže se rozhodnete pro menší město, jako například Byron Bay, určitě oceníte poklidný život pobřežního letoviska, všudypřítomnou pohodu, modré moře a nádherné pláže. Vždyť co může být lepšího, než si po dopoledním studiu zajít zasurfovat?

Jazykový pobyt v Austrálii nabízí i další výhodu. Při dlouhodobém pobytu získáte pracovní povolení a budete tak alespoň částěčně schopni splácet náklady na toto jazykové dobrodružství. Pro ty odvážnější se dokonce otevírá i možnost podnikání s vlastní živností. A po skončení kurzu si můžete vybrat pár dní nebo týdnů volna a vydat se poznávat další kouty australského kontinentu.

Jazykový pobyt v Austrálii vám nabídne vše: zdokonalení jazyka, možnost pracovat i neopakovatelné zážitky z cestování.

Jazykové kurzy v Austrálii

Zaujal Vás jazykový kurz v Austráli?

Nebo máte zájem o kurz angličtiny v jiné zemi? Nebo už anglicky umíte a chcete absolvovat jiný jazykový kurz?

Pak navštivte stránky švýcarské společnosti ESL Education, kde naleznete podrobné informace o nabízených kurzech a ubytovacích možnostech, rady a informace k jazykovým pobytům a výběr kvalitních jazykových škol ve více než 200 destinací.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Philips Lighting pomohl přeměnit českou centrálu energetické společnosti Innogy instalací systému LED osvětlení, které...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz