Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jazykové znalosti vám zprostředkuje katedra jazyků Jaspex

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jazykové znalosti hrají v dnešní moderní a multikulturní evropské společnosti stále významnější roli. V profesním životě mohou být významnou konkurenční výhodou přinášející šance na lepší pracovní uplatnění, v osobním životě pak příjemnou činností v rámci vlastní seberealizace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

logo čvut | foto: ČVUT

Katedra jazyků Jaspex (jazyková speciální příprava) na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT v Praze zaměřuje svou činnost na výukové programy pro dospělé v rámci celoživotního vzdělávání.

Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti vyústily v originálně koncipované akreditované studium umožňující provést zájemce o zvládnutí anglického jazyka během osmi až čtrnácti týdenních semestrů od úrovně A1 až po úroveň C1, tak jak je chápe Společný evropský referenční rámec pro jazyky.

Získejte širokou škálu jazykových znalostí

Na rozdíl od běžně nabízených otevřených kurzů je výuka se zaměřením na jazykové znalosti na katedře jazyků Jaspex rozdělena na několik vzájemně se doplňujících disciplín: komunikativní dovednosti, praktickou gramatiku a fonetiku.

Důraz je kladen na logiku, souvislosti, systematičnost a efektivní využití jazyka jako nástroje komunikace. Nedílnou součástí kurzů jsou semestrální zkoušky, při nichž si studenti ověřují úroveň nabytých znalostí a dovedností.

jazyková znalost při cestování

V současné době katedra jazyků Jaspex MÚVS nabízí širokou paletu kurzů různého rozsahu a různých jazykových úrovní. Kromě kurzů obecné angličtiny, si posluchači zdokonalují odborné jazykové znalosti, které pak využívají hlavně v manažersko ekonomických pozicích nebo při studiu MBA, při prezentacích a veřejných projevech, při skládání standardizovaných zkoušek a podobně.

Firemní kurzy na míru Vám zajistí MÚVS, ČVUT v Praze

Firmy mohou využít nabídky jazykových auditů, zaměřených na zjištění jazykových znalostí zaměstnanců a stanovení jejich jazykové úrovně. Poté lze zajistit kurz "na míru", který se zaměří na zjištěné nedostatky zaměstnanců. Tyto kurzy jsou založeny na úzké spolupráci se zadavatelem.

diagram

Pro učitele - absolventy VŠ pedagogického zaměření nebo s DPS, kteří chtějí získat kvalifikaci pro výuku angličtiny - je vhodné rozšiřující studium zaměřené na rozšíření a prohloubení teoretických a praktických jazykových znalostí v mluveném i psaném projevu v nejrůznějších disciplínách souvisejících s výukou anglického jazyka na prvním a druhém stupni ZŠ, na SŠ, VOŠ a SpŠ.

Studium jednoznačně podporuje praktické osvojení moderních výukových metod a technik, potřebných pro rozvoj pedagogických schopností a dovedností.

Pro cizince Jaspex organizuje intenzivní kurzy češtiny a zároveň zajišťuje zkoušky z českého jazyka pro udělení trvalého pobytu na území ČR (podle § 70 odst. 2 písm. b), zákona č. 326/1999 Sb.) a certifikované zkoušky pro studium na VŠ.

Existuje mnoho způsobů, jak získat jazykové znalosti. Každý člověk je individualita, a proto potřebuje individuální přístup. Pod individuálním přístupem se na katedře jazyků Jaspex snaží vidět především aktuální situaci studenta, ve které se mu učí jazyky nejlépe. Chce to dobrý management, empatii, aktivitu, pár jazykových triků a hned vás to víc baví.

Možná i proto je výuka v Jaspexu úspěšná a speciální. Veškeré informace týkající se jazykového vzdělávání naleznete na webových stránkách wwww.muvs.cvut.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů.
Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů

RC modely čili modely na ovládání jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými už pěknou řádku let. Dříve malí kluci běhali po pokoji s ovladačem, dnes už mohou hračky...  celý článek

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Na VŠO se můžete hlásit do konce září.
Na VŠO se můžete hlásit do konce září

I když začátek akademického roku pomalu klepe na dveře, stále ještě najdete školy, které přijímají nové studenty. Na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO) můžete...  celý článek

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.