Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jazykové kurzy v zahraničí si můžete užít i v dospělosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vám není dvacet a máte pocit, že jste ve škole něco promeškali? Bojujete s e-maily v angličtině a při telefonátu se zahraničním klientem se vám orosí čelo? Nepomohly ani návštěvy jazykové školy? Vydejte se za studiem jazyků do zahraničí! Už po 2 týdnech se rozmluvíte! CK INTACT vám to umožní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jazykové kurzy v zahraničí si můžete užít i v dospělosti | foto: CK INTACT

Cestovní kancelář INTACT se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí již 25. sezonu a se svou nabídkou kurzů i zemí nemá v ČR konkurenci. V jejím portfoliu najdete vedle tradiční Velké Británie, Malty, USA, Kanady, Německa, Francie, Španělska či Itálie také Austrálii, Nový Zéland, Barbados Thajsko, Ekvádor, Kolumbii, Brazílii, Peru nebo Maroko. Z kurzů pro dospělé si hravě vyberete, i když je vám nad třicet.

Nikdy není pozdě

Je všeobecně známá věc, že jazyk si nejlépe zažijete a osvojíte v cizí zemi. Nemyslete si však, že vycestovat za vzděláním mají nárok jen studenti středních a vysokých škol. Nikdy není pozdě se do lavic vrátit! INTACT má v nabídce speciální kurzy pro dospělé již od dvou týdnů. Nemusíte se bát, že se ve škole potkáte s -náctiletými spolužáky, zdokonalit se v angličtině nebo jiném jazyku potřebuje kvůli své profesi spousta dospělých. Navíc se při studiu setkáte s vrstevníky z celého světa. Můžete si vybrat kurz, v němž si zlepšíte svou obecnou angličtinu, anebo speciální kurz pro manažery se zaměřením na konkrétní oblast jazykových znalostí.

Jazykové kurzy v zahraničí si můžete užít i v dospělosti

Spojte studium angličtiny s poznáváním

Jestliže je ve vašich možnostech spojit studium s poznáváním cizích zemí, určitě neprohloupíte, když si jako místo pro studium angličtiny vyberete Kanadu, Austrálii nebo Nový Zéland. Školu můžete navštěvovat v Torontu, Vancouveru, Aucklandu, Nelsonu nebo ve slunném Perthu, v Sydney, Brisbane nebo v malém letovisku Byron Bay, kde si vyzkoušíte i surfování. Na závěr kurzu můžete složit mezinárodně uznávanou zkoušku Cambridge, FCE, CAE nebo IELTS.

Na dlouhodobější kurz se patrně vydáte i v případě, pokud se rozhodnete vyrazit s INTACTem do USA. Vedle New Yorku, Los Angeles a San Franisca se lze rozhodnout i pro Miami s nedalekou slavnou pláží či San Diego. Na výběr je zaměření na obecnou a obchodní angličtinu, kombinace skupinové výuky a individuálních lekcí, někde – např. na škole v Miami – jsou výhodou lekce konverzace zdarma. Ve třídě bývá v průměru 10 studentů, maximální počet je 15.

Jazykové kurzy v zahraničí si můžete užít i v dospělosti

Za studiem jazyků k sousedům

Pokud můžete odjet jen na 2 týdny, v případě angličtiny jsou pro dospělé studenty jasnou volbou kurzy v Anglii. Vysokou kvalitu výuky vám zaručí zavedený Oxford nebo Cambridge, cenově výhodné kurzy naleznete v Torbay, obecnou a obchodní angličtinu si procvičíte přímo v Londýně, pestrou nabídkou kurzů láká Brighton. V nabídce INTACTu figurují kurzy na kvalitních školách i v menších městech (Sidmouth), výhodou jsou přímé lety z Prahy do měst jako je Bristol, Leeds, Manchester, Newcastle, Edinburgh... Angličtinu ale můžete studovat i v Irsku nebo na Maltě.

Pokud jde o němčinu, máte na výběr z prestižních škol v Německu. Stačí se vydat do nedalekých Drážďan, užít si metropole Berlín, Mnichov nebo městečko Lindau. Ubytování vám INTACT podle vašeho přání zajistí v hostitelských rodinách, na kolejích, v apartmánech nebo v cenově dostupných hotelích.

Jazykové kurzy pro manažery

Hledáte-li kurz, který by dále rozvíjel vaši obchodní angličtinu, a máte vysoké nároky, jeďte na manažerské kurzy do Anglie. INTACT má v nabídce řadu anglických škol, které učí jenom manažery. Hodně manažerů chce být v Londýně, někteří si touží odpočinout v letovisku jako je Torbay, nebo dají přednost Worcesteru, autentickému anglickému městu, kde nenarazíte na zahraniční turisty. Manažerskou angličtinu si můžete vylepšit za týden nebo dva také v USA v New Yorku. Kurzy angličtiny pro manažery najdete i v irském Dublinu, ve Walesu nebo kanadském Vancouveru. Výjimkou není ani manažerská francouzština v Paříži či němčina v Heidelbergu.

Jazykové kurzy v zahraničí si můžete užít i v dospělosti

V CK INTACT si podle předem daných parametrů, které zadáte na http://www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zahranici/, vyberete typ kurzu i místo, kde ho chcete absolvovat. O ostatní se postará kancelář, která vám zajistí letenky i víza. Další výhodou kurzů jsou speciální ceny a slevy pro stálé zákazníky. Aktuální novinky najdete na www.intact.cz.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Ve výrobě je zapotřebí dodržovat přísné hygienické normy. Jak ale v náročném provozu udržovat čisto? Řešení nabízí...

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Najdete na iDNES.cz