Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jazyková škola, kariérní a IQ testy? Studenti MKM získají náskok

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stále platí, že se práce hůře hledá čerstvým absolventům. Pokud se absolvent domluví alespoň dvěma cizími jazyky, určitě najde uplatnění. Jazyková škola, překladatelská agentura MKM a firma POINTS Psychometry přišla s projektem, který nastartuje kariéru letošním maturantům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jazyková škola, kariérní a IQ testy? Studenti MKM získají náskok | foto: MKM - jazyková škola, překladatelství

Již nyní se středoškolští studenti připravují na blížící se maturitu a mají rozhodnuto, na jaké vysoké škole by chtěli od září studovat. Nicméně statistiky přijímacích řízení jsou neúprosné a každoročně jsou desítky tisíc zájemců o studium odmítnuty.

Jakou možnost tedy studenti mají? Kromě registrace na úřadu práce mohou využít rok svého života k pomaturitnímu studiu anglického, německého nebo španělského jazyka (případně jejich kombinací), které nabízí jazyková škola MKM. Ta pro letošní maturanty připravila unikátní novinku.

Spoluprací s firmou POINTS Psychometry, expertem na on-line psychologickou diagnostiku a kariérní testy, vznikl projekt, který nabízí studentům výhody v rámci pomaturitního studia.

Třída MKM - jazyková škola, překladatelství

Kromě možnosti získat certifikát o znalosti jazyka dle Evropského referenčního rámce garantovaným Radou Evropy, umožní absolvovat kariérní psychotesty, na jejichž konci obdrží certifikát prokazující jejich pracovní výkonnost (schopnosti, dovednosti, vlastnosti, charakterové rysy a mnoho dalšího).

Osvědčení, jenž nabízí jazyková škola MKM ve spolupráci s POINTS Psychometry, umožní studentům lepší startovací pozici k získání prvního zaměstnání, zejména v dnešní době, kdy znalost jednoho cizího jazyka je pro většinu zaměstnavatelů podmínkou a další jazyk výhodou. Uchazeč s certifikátem má nejenom větší šanci získat práci především v nadnárodní firmě, ale má také příležitost na rychlejší kariérní postup.

Budoucí zaměstnavatel jistě ocení, že žadatel prošel komplexní diagnostikou, ušitou přímo na míru, která odhalí slabé a silné stránky, motivaci v dané profesi, ale i schopnosti řešit krizové situace.

Přijďte na dny otevřených dveří

Přijďte se podívat a získat více informací o pomaturitním studiu ve dnech otevřených dveří, které pořádá jazyková škola MKM 14. června a 17. července vždy od 10:00.

O kvalitě MKM vypovídá více než 20-ti leté působení na českém trhu, ale také fakt, že na svém kontě má více než několik tisíc absolventů. Navíc jako jedna z mála poskytuje nadstandardní výhody.

Za kvalitní vzdělání se platí. Na druhé straně jsme si vědomi, že studenti nedisponují velkými finančními prostředky, ale i tak jsme jim ochotni pomoci ke vzdělání. Jako jedni z mála umožňujeme studentům platbu studia ve splátkách bez navýšení ceny.

Jazyková škola MKM nabízí spoustu výhod

studenti MKM - jazyková škola, překladatelství

"Další dobrou zprávou je, že jazyková škola MKM splňuje nařízení vyhlášky MŠMT ČR č. 325/2008 Sb., která garantuje studentům veškeré sociální dávky. Dále si u nás studenti mohou zapůjčit a zakoupit učebnice za zvýhodněné ceny, studovat další jazyk se slevou a mnoho dalšího. Příjemným bonusem je, že absolventi pomaturitního studia v naší škole budou zařazeni do slosování o letecký zájezd," uvedla majitelka MKM Pavlína Megová.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz