Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně, levně a úspěšně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Už stovky českých samouků vsadily na revoluční výuku, kterou je angličtina pro samouky SMS jazyky. Tato unikátní výuková metoda, kterou přinesla jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, je obrovsky efektivní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně a úspěšně | foto: EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

S fenoménem jazykových smsek a mp3, který proměňuje výhody mobilního telefonu v efektivní přínos pro studenty angličtiny, přišla letos na jaře jazyková škola Evropské vzdělávací centrum. Propracovaná angličtina pro samouky, kterou navíc doplňuje zásoba zvukových mp3, hitů Evropy 2, slovíček či testů v týdenním emailu, studenta pravidelně oslovuje a nutí ho udržovat své znalosti jazyka v živé formě.

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně, levně a úspěšně

Angličtina pro samouky pomocí SMS uspoří firmám až 60 % nákladů

Textové SMS zprávy přichází do mobilu denně a jednou týdně jako souhrn sedmi lekcí ve zvukové podobě prostřednictvím MP3 souboru. Vědomosti a nabyté znalosti rekapitulují jednou týdně mini testy, které student obdrží do emailové schránky. Touto metodou se lze za rok naučit 2 tisíce dvě stě slovíček a frází, které student zapojí do své aktivní slovní zásoby.

Studenti se naučí nejen číst a psát, ale také rozumět a mluvit díky přiloženým mp3 poslechům. Největší výhodou služby, kterou nabízí jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, je nízká cena s možností měsíčních úhrad a garance kvality ISO 9001, 14001, 27001. SMS jazyky si chválí firmy, kterým angličtina pro samouky uspoří až 60 % nákladů.

"Angličtina pro samouky pomocí SMS zpráv nabízí naprosto revoluční možnost učit se sám podle svých potřeb a tempa. Počítač či mobilní telefon slouží studentovi k jeho individuálnímu studiu. Zpracované MP3 poslechy rozvíjí schopnost rozumět a přináší dokonalou výuku výslovnosti. Pravidelné zasílání slovíček a frází buduje nejen slovní zásobu, ale dokáže naučit správné využití větších gramatických celků bez nutnosti drilu či zbytečného biflování. Souhrnné mini-testy rozvíjí nejen schopnost psát, ale celkovou orientaci v cizím jazyce. Na rozdíl od papírové učebnice je výhodou systému schopnost studenta neustále oslovovat a využívat jeho nevyužitý volný čas ke studiu," popsal základní výhody nové metody výuky ředitel Evropského vzdělávacího centra Tomáš Morávek.

Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum v současné době dokončuje projekt www.onlinejazyky.cz, který tvoří ucelenou jazykovou školu na internetu, tzv. angličtinu online. Tam studenti naleznou vedle klasických lekcí také zvukové nahrávky v podání rodilých mluvčích, testy, video výklady i rychlý kontakt s lektorem.

Nabízí tak pro uživatele časově flexibilní studium v jakoukoli denní dobu. Jazyková škola se budování sofistikovaného výukového prostředí, které přináší efektivní řešení pro studenty, věnuje cílevědomě a dlouhodobě.

To, že je toto úsilí cestou správným směrem, dokládají například nedávno zveřejněné průzkumy veřejného mínění mezi lidmi, kteří své jazykové dovednosti využívají na cestách či v zaměstnání. Jejich výsledky potvrdily, že Čechům moderní technika při výuce usnadňuje zlepšovat své jazykové schopnosti a studenti je velice vítají.

Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum získala titul TOP 7 Nápad roku 2011

I díky pečlivému zkvalitňování výukových nástrojů získalo Evropské vzdělávací centrum doporučení Evropy 2 a titul TOP 7 Nápad roku 2011, ve kterém se svým projektem angličtina pro samouky SMS jazyky a online jazyky tato jazyková škola porazila dalších devadesát soupeřů.

Nyní jazyková škola, která vyučuje své studenty především v Hradci Králové a Pardubicích, postoupila do finále prestižní soutěže IEA, kde se posuzuje efektivita internetových řešení. V ní se již tento projekt prosadil mezi bezmála devadesáti konkurenty především díky svému inovativnímu přístupu a míří do finále. Pro projekt ONLINE, SMS a MOBILNÍ jazyky prosím hlasujte v prestižní soutěži IDNES na http://technet.idnes.cz/Ankety.aspx?idanketa=A20110812_jm_737

Spokojení studenti samouci, kteří se pustili do studia angličtiny pro samouky mohou pro tento projekt hlasovat také v soutěži Křišťálová lupa na adrese http://kristalova.lupa.cz/nominace/ v kategorii mobilní služba.

Revoluční angličtina pro samouky je pro vás k objednání na www.smsjazyky.cz. Staňte se šťastnými a spokojenými studenty, kteří se angličtinu opravdu naučí! Pokud Vás oslovil projekt ONLINE jazyky, zařaďte se do našeho newsletteru a nechte se informovat o spuštění nejefektivnější angličtiny online!

Revoluční metodu angličtina pro samouky SMS jazyky Vám přináší jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, otevřené zkouškové centrum Cambridge ESOL a mezinárodně akreditovaná jazyková škola, třináctkrát certifikovaná zastupitelstvím Cambridge University Press, s největší regionální jazykovou knihovnou.

Jazyková škola působí na trhu více než 13 let a nabízí kvalitní jazykové kurzy pro veřejnost, denní pomaturitní studium angličtiny se statutem studenta garantovaným Ministerstvem školství, přípravu i registraci k mezinárodním jazykovým zkouškám Cambridge, DELF, DALF, DELE, Goethe, atd. Jazyková škola má více než sto kvalitních lektorů, kteří vyučují přes dva tisíce dospělých studentů a dětí.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.