Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně, levně a úspěšně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už stovky českých samouků vsadily na revoluční výuku, kterou je angličtina pro samouky SMS jazyky. Tato unikátní výuková metoda, kterou přinesla jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, je obrovsky efektivní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně a úspěšně | foto: EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

S fenoménem jazykových smsek a mp3, který proměňuje výhody mobilního telefonu v efektivní přínos pro studenty angličtiny, přišla letos na jaře jazyková škola Evropské vzdělávací centrum. Propracovaná angličtina pro samouky, kterou navíc doplňuje zásoba zvukových mp3, hitů Evropy 2, slovíček či testů v týdenním emailu, studenta pravidelně oslovuje a nutí ho udržovat své znalosti jazyka v živé formě.

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně, levně a úspěšně

Angličtina pro samouky pomocí SMS uspoří firmám až 60 % nákladů

Textové SMS zprávy přichází do mobilu denně a jednou týdně jako souhrn sedmi lekcí ve zvukové podobě prostřednictvím MP3 souboru. Vědomosti a nabyté znalosti rekapitulují jednou týdně mini testy, které student obdrží do emailové schránky. Touto metodou se lze za rok naučit 2 tisíce dvě stě slovíček a frází, které student zapojí do své aktivní slovní zásoby.

Studenti se naučí nejen číst a psát, ale také rozumět a mluvit díky přiloženým mp3 poslechům. Největší výhodou služby, kterou nabízí jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, je nízká cena s možností měsíčních úhrad a garance kvality ISO 9001, 14001, 27001. SMS jazyky si chválí firmy, kterým angličtina pro samouky uspoří až 60 % nákladů.

"Angličtina pro samouky pomocí SMS zpráv nabízí naprosto revoluční možnost učit se sám podle svých potřeb a tempa. Počítač či mobilní telefon slouží studentovi k jeho individuálnímu studiu. Zpracované MP3 poslechy rozvíjí schopnost rozumět a přináší dokonalou výuku výslovnosti. Pravidelné zasílání slovíček a frází buduje nejen slovní zásobu, ale dokáže naučit správné využití větších gramatických celků bez nutnosti drilu či zbytečného biflování. Souhrnné mini-testy rozvíjí nejen schopnost psát, ale celkovou orientaci v cizím jazyce. Na rozdíl od papírové učebnice je výhodou systému schopnost studenta neustále oslovovat a využívat jeho nevyužitý volný čas ke studiu," popsal základní výhody nové metody výuky ředitel Evropského vzdělávacího centra Tomáš Morávek.

Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum v současné době dokončuje projekt www.onlinejazyky.cz, který tvoří ucelenou jazykovou školu na internetu, tzv. angličtinu online. Tam studenti naleznou vedle klasických lekcí také zvukové nahrávky v podání rodilých mluvčích, testy, video výklady i rychlý kontakt s lektorem.

Nabízí tak pro uživatele časově flexibilní studium v jakoukoli denní dobu. Jazyková škola se budování sofistikovaného výukového prostředí, které přináší efektivní řešení pro studenty, věnuje cílevědomě a dlouhodobě.

To, že je toto úsilí cestou správným směrem, dokládají například nedávno zveřejněné průzkumy veřejného mínění mezi lidmi, kteří své jazykové dovednosti využívají na cestách či v zaměstnání. Jejich výsledky potvrdily, že Čechům moderní technika při výuce usnadňuje zlepšovat své jazykové schopnosti a studenti je velice vítají.

Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum získala titul TOP 7 Nápad roku 2011

I díky pečlivému zkvalitňování výukových nástrojů získalo Evropské vzdělávací centrum doporučení Evropy 2 a titul TOP 7 Nápad roku 2011, ve kterém se svým projektem angličtina pro samouky SMS jazyky a online jazyky tato jazyková škola porazila dalších devadesát soupeřů.

Nyní jazyková škola, která vyučuje své studenty především v Hradci Králové a Pardubicích, postoupila do finále prestižní soutěže IEA, kde se posuzuje efektivita internetových řešení. V ní se již tento projekt prosadil mezi bezmála devadesáti konkurenty především díky svému inovativnímu přístupu a míří do finále. Pro projekt ONLINE, SMS a MOBILNÍ jazyky prosím hlasujte v prestižní soutěži IDNES na http://technet.idnes.cz/Ankety.aspx?idanketa=A20110812_jm_737

Spokojení studenti samouci, kteří se pustili do studia angličtiny pro samouky mohou pro tento projekt hlasovat také v soutěži Křišťálová lupa na adrese http://kristalova.lupa.cz/nominace/ v kategorii mobilní služba.

Revoluční angličtina pro samouky je pro vás k objednání na www.smsjazyky.cz. Staňte se šťastnými a spokojenými studenty, kteří se angličtinu opravdu naučí! Pokud Vás oslovil projekt ONLINE jazyky, zařaďte se do našeho newsletteru a nechte se informovat o spuštění nejefektivnější angličtiny online!

Revoluční metodu angličtina pro samouky SMS jazyky Vám přináší jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, otevřené zkouškové centrum Cambridge ESOL a mezinárodně akreditovaná jazyková škola, třináctkrát certifikovaná zastupitelstvím Cambridge University Press, s největší regionální jazykovou knihovnou.

Jazyková škola působí na trhu více než 13 let a nabízí kvalitní jazykové kurzy pro veřejnost, denní pomaturitní studium angličtiny se statutem studenta garantovaným Ministerstvem školství, přípravu i registraci k mezinárodním jazykovým zkouškám Cambridge, DELF, DALF, DELE, Goethe, atd. Jazyková škola má více než sto kvalitních lektorů, kteří vyučují přes dva tisíce dospělých studentů a dětí.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz