Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně, levně a úspěšně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už stovky českých samouků vsadily na revoluční výuku, kterou je angličtina pro samouky SMS jazyky. Tato unikátní výuková metoda, kterou přinesla jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, je obrovsky efektivní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně a úspěšně | foto: EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

S fenoménem jazykových smsek a mp3, který proměňuje výhody mobilního telefonu v efektivní přínos pro studenty angličtiny, přišla letos na jaře jazyková škola Evropské vzdělávací centrum. Propracovaná angličtina pro samouky, kterou navíc doplňuje zásoba zvukových mp3, hitů Evropy 2, slovíček či testů v týdenním emailu, studenta pravidelně oslovuje a nutí ho udržovat své znalosti jazyka v živé formě.

Jazyková škola a SMS? Angličtina pro samouky efektivně, levně a úspěšně

Angličtina pro samouky pomocí SMS uspoří firmám až 60 % nákladů

Textové SMS zprávy přichází do mobilu denně a jednou týdně jako souhrn sedmi lekcí ve zvukové podobě prostřednictvím MP3 souboru. Vědomosti a nabyté znalosti rekapitulují jednou týdně mini testy, které student obdrží do emailové schránky. Touto metodou se lze za rok naučit 2 tisíce dvě stě slovíček a frází, které student zapojí do své aktivní slovní zásoby.

Studenti se naučí nejen číst a psát, ale také rozumět a mluvit díky přiloženým mp3 poslechům. Největší výhodou služby, kterou nabízí jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, je nízká cena s možností měsíčních úhrad a garance kvality ISO 9001, 14001, 27001. SMS jazyky si chválí firmy, kterým angličtina pro samouky uspoří až 60 % nákladů.

"Angličtina pro samouky pomocí SMS zpráv nabízí naprosto revoluční možnost učit se sám podle svých potřeb a tempa. Počítač či mobilní telefon slouží studentovi k jeho individuálnímu studiu. Zpracované MP3 poslechy rozvíjí schopnost rozumět a přináší dokonalou výuku výslovnosti. Pravidelné zasílání slovíček a frází buduje nejen slovní zásobu, ale dokáže naučit správné využití větších gramatických celků bez nutnosti drilu či zbytečného biflování. Souhrnné mini-testy rozvíjí nejen schopnost psát, ale celkovou orientaci v cizím jazyce. Na rozdíl od papírové učebnice je výhodou systému schopnost studenta neustále oslovovat a využívat jeho nevyužitý volný čas ke studiu," popsal základní výhody nové metody výuky ředitel Evropského vzdělávacího centra Tomáš Morávek.

Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum v současné době dokončuje projekt www.onlinejazyky.cz, který tvoří ucelenou jazykovou školu na internetu, tzv. angličtinu online. Tam studenti naleznou vedle klasických lekcí také zvukové nahrávky v podání rodilých mluvčích, testy, video výklady i rychlý kontakt s lektorem.

Nabízí tak pro uživatele časově flexibilní studium v jakoukoli denní dobu. Jazyková škola se budování sofistikovaného výukového prostředí, které přináší efektivní řešení pro studenty, věnuje cílevědomě a dlouhodobě.

To, že je toto úsilí cestou správným směrem, dokládají například nedávno zveřejněné průzkumy veřejného mínění mezi lidmi, kteří své jazykové dovednosti využívají na cestách či v zaměstnání. Jejich výsledky potvrdily, že Čechům moderní technika při výuce usnadňuje zlepšovat své jazykové schopnosti a studenti je velice vítají.

Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum získala titul TOP 7 Nápad roku 2011

I díky pečlivému zkvalitňování výukových nástrojů získalo Evropské vzdělávací centrum doporučení Evropy 2 a titul TOP 7 Nápad roku 2011, ve kterém se svým projektem angličtina pro samouky SMS jazyky a online jazyky tato jazyková škola porazila dalších devadesát soupeřů.

Nyní jazyková škola, která vyučuje své studenty především v Hradci Králové a Pardubicích, postoupila do finále prestižní soutěže IEA, kde se posuzuje efektivita internetových řešení. V ní se již tento projekt prosadil mezi bezmála devadesáti konkurenty především díky svému inovativnímu přístupu a míří do finále. Pro projekt ONLINE, SMS a MOBILNÍ jazyky prosím hlasujte v prestižní soutěži IDNES na http://technet.idnes.cz/Ankety.aspx?idanketa=A20110812_jm_737

Spokojení studenti samouci, kteří se pustili do studia angličtiny pro samouky mohou pro tento projekt hlasovat také v soutěži Křišťálová lupa na adrese http://kristalova.lupa.cz/nominace/ v kategorii mobilní služba.

Revoluční angličtina pro samouky je pro vás k objednání na www.smsjazyky.cz. Staňte se šťastnými a spokojenými studenty, kteří se angličtinu opravdu naučí! Pokud Vás oslovil projekt ONLINE jazyky, zařaďte se do našeho newsletteru a nechte se informovat o spuštění nejefektivnější angličtiny online!

Revoluční metodu angličtina pro samouky SMS jazyky Vám přináší jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, otevřené zkouškové centrum Cambridge ESOL a mezinárodně akreditovaná jazyková škola, třináctkrát certifikovaná zastupitelstvím Cambridge University Press, s největší regionální jazykovou knihovnou.

Jazyková škola působí na trhu více než 13 let a nabízí kvalitní jazykové kurzy pro veřejnost, denní pomaturitní studium angličtiny se statutem studenta garantovaným Ministerstvem školství, přípravu i registraci k mezinárodním jazykovým zkouškám Cambridge, DELF, DALF, DELE, Goethe, atd. Jazyková škola má více než sto kvalitních lektorů, kteří vyučují přes dva tisíce dospělých studentů a dětí.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz