Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Paříž je nejhezčí na jaře. Vydejte se tam letecky z Ostravy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Paříž je úchvatná v jakémkoli ročním období, jaro však její romantické duši sluší nejvíce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaro v Paříži…letecky z Ostravy | foto: Letiště Ostrava, a.s.

Letiště Leoše Janáčka Ostrava se stále snaží rozšiřovat nabídku letů a služeb pro své klienty. Díky zájmu cestujících se tak daří otevírat nové linky, a zároveň udržet sezónní spojení do oblíbených destinací. Takovým příkladem je už pátým rokem linka mezi Ostravou a Paříží.

Stejně jako v minulých letech, i letos mají cestující z moravskoslezské metropole možnost využít dvakrát týdně přímé letecké spojení na pařížské letiště Charles de Gaulle, jedno z nejfrekventovanějších letišť Evropy.

Linka do Paříže létá v sezóně dvakrát týdně a daří se ji provozovat už pátým rokem. Cestující si ji nejvíce oblíbili pro návštěvu francouzské metropole, ale využívají ji i k přestupu. Z letiště Charles de Gaulle lze návaznými lety vycestovat téměř do celého světa,“ říká ředitel letiště Pavel Schneider

Jaro v Paříži…letecky z Ostravy

Jaro v Paříži...letecky z Ostravy

Pro ty, kdo chtějí poznat krásy města nad Seinou a užít si třeba eurovíkend ve znamení vytříbeného vkusu a elegance, máme pár netradičních tipů:

  • Přímo v centru města se rozkládá množství parků a zahrad, jejichž návštěva vám umožní odpočinek během poznávání pařížských památek. V zahradách často narazíte na stánky s občerstvením a k dispozici jsou tu také železné židličky, které na chvíli uleví vašim unaveným nohám. Vydejte se navštívit třeba Tuilerijské zahrady vedoucí k Louvru nebo pohádkové Lucemburské zahrady s barevnými květinovými záhony.
  • Chovejte se na chvíli jako praví Pařížané, nakupte jídlo na piknik a láhev vína k tomu a posaďte se na nábřeží Seiny. Tady lidé odpočívají, čtou si, scházejí se s přáteli nebo dokonce tančí! Jednoho z tanečních večírků u řeky se můžete navečer zúčastnit i vy a Paříž se vám tak vryje pod kůži ještě o něco hlouběji.
  • Město umění vám nabízí jedny z nejlepších muzeí na světě. Na jarní atmosféru vás naladí třeba impresionisté v Musée d’Orsay nebo plátna Monetových leknínů v pařížské Oranžerii. V květnu navíc můžete cenné sbírky obdivovat zcela zdarma během tradiční muzejní noci, která se letos koná v sobotu 21. května.
  • Dopřejte si jarní procházku po některém z pařížských ostrovů. Na ostrově Île de la Cité s katedrálou Notre Dame se osvěžíte zmrzlinou v nejslavnější pařížské zmrzlinárně Berthillon a nedaleký ostrov Île St-Louise vám nabídne množství venkovních kaváren a butiků s originálním zbožím.

Pokud jsme vás nalákali a rozhodli jste se strávit hezké chvíle v Paříži, určitě využijete nabídku přímých letů z Ostravy. Dvakrát týdně, každé pondělí a čtvrtek se za necelé dvě hodiny ocitnete v romantickém městě na Seinou, třeba u výborné kávy.

Ceny zpáteční letenky včetně poplatků jsou už od 4 460 korun a první letošní sezónní let odstartoval už 28. dubna. Osobně můžete letenky zakoupit v odletovém terminálu letiště, nebo využijte aplikaci přímo na stránkách ostravského letiště www.airport-ostrava.cz . Při nákupu letenky získáte parkování na letišti zdarma.

Jaro v Paříži…letecky z Ostravy

Jaro v Paříži...letecky z Ostravy

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Dopravní podnik chce, aby se cestující cítili bezpečně

Dopravní podnik chce, aby se cestující cítili bezpečně.

„Už to nevidíme černě,“ tak se jmenuje kampaň, ve které se Dopravní podnik Ostrava (DPO) zaměřil na problematiku...

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Po sametové revoluci dostali všichni občané České republiky možnost soukromě podnikat. V tu dobu jsme náhodou narazili...

Zimní sezona v Těšínském Slezsku se blíží

Zimní sezona v Těšínském Slezsku se blíží

Chladná rána, brzká setmění a holé stromy bez listí, to je již znamení, že zima je za dveřmi. Zavítejte do turistické...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz