Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jaro je za dveřmi. Nezapomeňte na funkční prádlo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Až 20. března v 6 hodin a 14 minut rozrazí jaro dveře a vybídne vás k ke sportování nezapomeňte na funkční prádlo. Dnes je to zcela samozřejmá součást sportovního a pro mnohé i denního oblečení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaro je za dveřmi. Nezapomeňte na funkční prádlo | foto: Moira

Trh je zasycen nepřeberným množstvím značek a téměř všichni také nabízejí funkční prádlo v různých cenových hladinách. Jak se pozná to správné funkční prádlo, a vůbec jak to vlastně funguje?

Otázka je zcela na místě, protože velká část sportující veřejnosti si pořizuje funkční prádlo prostě proto, že to patří k věci a vlastně ani neví, co od něj lze očekávat. Těžko pak rozezná to dobré od špatného. Také panuje obecná představa, že je to jakési termoprádlo, které má zahřát a to se přece nosí hlavně v zimě.

Funkční prádlo nastaví tělu požadovaný teplotní režim

Specialistou na funkční prádlo je Moira 3

Vše souvisí s fyzikálními funkcemi lidského těla, jak vyrábí teplo a jak se ochlazuje. Při zvýšeném fyzickém výkonu se tělo prací svalů ohřeje a aby se nepřehřálo, reguluje svoji teplotu vylučováním potu. Pot začne chladit až při odpařování..

Když ale  fyzický výkon pomine, začne pot nasáklý v běžném prádle studit. Funkční prádlo umí tyto procesy eliminovat. Volbou správných textilních vláken lze dosáhnout odvodu přebytečné vlhkosti od pokožky a strukturou pleteniny je možné nastavit požadovaný teplotní režim.

Specialistou na funkční prádlo je Moira 2

Je to jednoduché a přece složité, protože je každý z nás jiný, s různou mírou tolerance fyzické námahy, s rozdílnými vlastnostmi tělesného metabolizmu, s odlišnou snesitelnosti chladu či tepla a hlavně každý z nás má jinou motivaci. A přesto si každý může pořídit funkční prádlo pro jakoukoliv činnost do každého klimatického prostředí. A jak vybrat to správné? Volte značku, která se cíleně věnuje vývoji a výzkumu funkčního prádla, která má tradici ve výrobě a dokáže vám poradit.

Specialistou na funkční prádlo je Moira

Specialistou na funkční prádlo je Moira 4

Moira, český výrobce, jehož specializací je funkční prádlo a ošacení, takové zkušenosti má a pro letošní jaro a léto přináší v nové kolekci několik řad funkčního ošacení pro různé aktivity.

Vedle standardního prádla pro běžné denní nošení je možné si vybrat prádlo pro sport v hale i ve volné přírodě, pro spánek i prádlo doporučované při zdravotních potížích. Novinky přinášejí řady Soft, Fresh, Fitness a Street, zejména v nových materiálech, barevnosti a střihovém provedení.

Specialistou na funkční prádlo je Moira 5

Nejrozsáhlejší řadou letní kolekce je skupina Cyklo, která obsahuje kalhoty v několika fazonách s cyklovložkou i bez, dresy nové generace, kde jsou využity zkušenosti s žakarovou technologií výroby úpletu.

Řada Cyklo ještě obsahuje vesty a bundy, návleky na nohy a ruce, signální trička a signální trička pro děti. Ostatně funkční prádlo pro děti je obsaženo k každé sezónní kolekci a nabízí prádlo od kojenců až po velikost 160. Kolekce Moira jaro - léto 2012 ještě obsahuje šátky a čelenky ve 130 variantách a 34 druhů ponožek pro různé druhy aktivit. V značkových prodejnách Moira vám poradí jak se správně obléci do každého prostředí a počasí.

Specialistou na funkční prádlo je Moira

   

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Najdete na iDNES.cz