Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jaro je za dveřmi. Nezapomeňte na funkční prádlo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Až 20. března v 6 hodin a 14 minut rozrazí jaro dveře a vybídne vás k ke sportování nezapomeňte na funkční prádlo. Dnes je to zcela samozřejmá součást sportovního a pro mnohé i denního oblečení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaro je za dveřmi. Nezapomeňte na funkční prádlo | foto: Moira

Trh je zasycen nepřeberným množstvím značek a téměř všichni také nabízejí funkční prádlo v různých cenových hladinách. Jak se pozná to správné funkční prádlo, a vůbec jak to vlastně funguje?

Otázka je zcela na místě, protože velká část sportující veřejnosti si pořizuje funkční prádlo prostě proto, že to patří k věci a vlastně ani neví, co od něj lze očekávat. Těžko pak rozezná to dobré od špatného. Také panuje obecná představa, že je to jakési termoprádlo, které má zahřát a to se přece nosí hlavně v zimě.

Funkční prádlo nastaví tělu požadovaný teplotní režim

Specialistou na funkční prádlo je Moira 3

Vše souvisí s fyzikálními funkcemi lidského těla, jak vyrábí teplo a jak se ochlazuje. Při zvýšeném fyzickém výkonu se tělo prací svalů ohřeje a aby se nepřehřálo, reguluje svoji teplotu vylučováním potu. Pot začne chladit až při odpařování..

Když ale  fyzický výkon pomine, začne pot nasáklý v běžném prádle studit. Funkční prádlo umí tyto procesy eliminovat. Volbou správných textilních vláken lze dosáhnout odvodu přebytečné vlhkosti od pokožky a strukturou pleteniny je možné nastavit požadovaný teplotní režim.

Specialistou na funkční prádlo je Moira 2

Je to jednoduché a přece složité, protože je každý z nás jiný, s různou mírou tolerance fyzické námahy, s rozdílnými vlastnostmi tělesného metabolizmu, s odlišnou snesitelnosti chladu či tepla a hlavně každý z nás má jinou motivaci. A přesto si každý může pořídit funkční prádlo pro jakoukoliv činnost do každého klimatického prostředí. A jak vybrat to správné? Volte značku, která se cíleně věnuje vývoji a výzkumu funkčního prádla, která má tradici ve výrobě a dokáže vám poradit.

Specialistou na funkční prádlo je Moira

Specialistou na funkční prádlo je Moira 4

Moira, český výrobce, jehož specializací je funkční prádlo a ošacení, takové zkušenosti má a pro letošní jaro a léto přináší v nové kolekci několik řad funkčního ošacení pro různé aktivity.

Vedle standardního prádla pro běžné denní nošení je možné si vybrat prádlo pro sport v hale i ve volné přírodě, pro spánek i prádlo doporučované při zdravotních potížích. Novinky přinášejí řady Soft, Fresh, Fitness a Street, zejména v nových materiálech, barevnosti a střihovém provedení.

Specialistou na funkční prádlo je Moira 5

Nejrozsáhlejší řadou letní kolekce je skupina Cyklo, která obsahuje kalhoty v několika fazonách s cyklovložkou i bez, dresy nové generace, kde jsou využity zkušenosti s žakarovou technologií výroby úpletu.

Řada Cyklo ještě obsahuje vesty a bundy, návleky na nohy a ruce, signální trička a signální trička pro děti. Ostatně funkční prádlo pro děti je obsaženo k každé sezónní kolekci a nabízí prádlo od kojenců až po velikost 160. Kolekce Moira jaro - léto 2012 ještě obsahuje šátky a čelenky ve 130 variantách a 34 druhů ponožek pro různé druhy aktivit. V značkových prodejnách Moira vám poradí jak se správně obléci do každého prostředí a počasí.

Specialistou na funkční prádlo je Moira

   

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Arome.cz Přetřít rtěnkou a hotovo? Kdepak, jen se nebojte věnovat líčení svých rtů pár minut navrch a použijte k tomu víc než jen...

Najdete na iDNES.cz