Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jakými způsoby je možné podpořit růst svých vlasů?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vlasy jsou pro ženy symbolem krásy, pro muže zase symbolem mužnosti. Problém nastane, pokud začnou vypadávat a nejsou tak husté jako dříve. Faktorů, které mají na vypadávání vliv, je celá řada.

Jakými způsoby je možné podpořit růst svých vlasů? | foto: NANOGEN

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezi hlavní patří:

  • Dědičnost
  • Špatná nebo nedostatečná péče
  • Zdravotní problém

Cílem každého je pochopitelně růst vlasů podpořit a obnovit. Jaké jsou možnosti? Zde je výčet těch nejlepších. Souvisí nejenom s nutností investice do různých produktů, ale souvisí i se změnou životního stylu.

Změňte svou stravu

Zdravý životní má pozitivní účinky v mnoha ohledech. A týká se dokonce i vlasů a vlasové pokožky. Změna stravování skutečně dokáže stimulovat vlasovou pokožku. 

Podpořte růst vlasů tím, že do svého jídelníčku přidáte dostatek ovoce a zeleniny, a eliminujete z něho vše nezdravé – mastné, tučné a příliš sladké. Určitě je správné vědět i to, jaké vitamíny do těla prostřednictvím stavy dostat. Mezi trojici důležitých patří vitamin A, B i C. Dále nic nezkazíte, když budete jíst i stravu bohatou na vitamin E, a také železo.

Vyzkoušejte speciální produkty

Změna stravování by měla být prvním a nezbytným krokem. Ten můžete doplnit i produkty, které jsou volně dostupné a které pomáhají tomu, aby vaše vlasy zase dokonale rostly. O jaké produkty se jedná? Podívejte se na účinky Minoxidilu. Ten je dnes hojně doporučovaným výrobkem, který dokáže během několikaměsíční kúry zajistit nárůst vlasů až o 45 procent. Toto dokládá vypracovaná studie, zaměřená právě na zjištění konkrétních výsledků, které tento produkt má.

Eliminujte padání vlasů

Problém s hustotou vašich vlasů nemusí být nutně spojený s tím, že vám nerostou. Po této stránce může být vše v pořádku. Komplikací je, že vám vlasy padají. Jak zabránit vypadávání vlasů

My doporučíme v první řadě dostávat do těla výše zmíněnou škálu různých vitamínů, které jsou pomocníkem číslo jedna. Můžete tak učinit nejenom ze stravy, ale je možné koupit i různé doplňky stravy. Tablety, které potřebné vitamíny obsahují a které zaujmou vysokou koncentrací, i jednoduchým dávkováním.

Dále upravte svůj životní styl. To, že vám vlasy padají více než obvykle, může být dáno třeba nadměrným a dlouhodobým stresem, stejně jako nedostatkem spánku, nebo vlivem časté dehydratace. Stačí upravit svůj denní režim a problémy vymizí.

Pečujete o vlasy tak, jak si zaslouží?

Kvalitní šampony, kondicionéry, stejně jako výživné masky, nebo vlasové oleje. To všechno je základ správné péče, kterou si rozhodně zaslouží. K tomu nezapomeňte přidat také správnou techniku mytí, nebo šetrné sušení. Pozor také na vystavování přílišnému slunci, slané nebo chlorované vodě, ale i vlhkosti, větru i mrazu. To vše se na kvalitě vlasů podepisuje. I správná péče a ochrana tak může být cestou, jak opět obnovit jejich růst, a spolu s tím také jejich přirozenou krásu. 


Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Nemůžete odtrhnout děti od počítače? Pošlete je za youtubery na 4CAMPS

Nemůžete odtrhnout děti od počítače? Pošlete je za youtubery na 4CAMPS

Nechte své děti zažít opravdové dobrodružství! Tábory 4CAMPS spojují to nejlepší z obou světů – toho našeho skutečného,...

Tělo do plavek můžete získat i s bonboniérou. Nevěříte?

Tělo do plavek můžete získat i s bonboniérou. Nevěříte?

Už je jaro. Naše ztuhlá těla se po zimě pomalu rozehřívají a my se začínáme bát blížící se plavkové sezóny. Pokud...

Zahájení lázeňské sezóny ve velkém stylu

Zahájení lázeňské sezóny ve velkém stylu

Na oslavy otevírání sezóny do Léčebných lázní Bohdaneč a Lázní Teplice nad Bečvou nás pozvala výkonná ředitelka těchto...

Využijte pro svoji krásu tuzemskou kosmetiku

Využijte pro svoji krásu tuzemskou kosmetiku

Arome.cz I když kosmetický trh ovládají nadnárodní giganti, čím dál více získávají na popularitě lokální kosmetické firmy. Tento ...

Najdete na iDNES.cz