Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jsou lepší plastové, či kovové šicí stroje? Nechte si poradit

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
jak vybrat kvalitní šicí stroje a overlocky? Jaké mají mít parametry? Budou lepší šicí stroje plastové nebo kovové? Dáme vám tipy na výběr.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

šicí stroj Amelia II | foto: OK business, s.r.o.

Když zákazníci vybírají šicí stroje, ve většině případů se v široké nabídce velmi těžko orientují. Značek je totiž na trhu opravdu hodně a prodejci tvrdí, že právě šicí stroje, které mají v nabídce, jsou ty nejlepší.

Často i přání zákazníků bývají se vší úctou úsměvná. Například aby byl celý kovový, současně aby byl lehký a tichý a zvládl šít veškeré materiály až po více vrstev rifloviny, čalounické materiály, kůži apod. aby vydržel 20 let tak, jako ten po mamince či babičce, a to vše za nejlépe 2 až 3 tisíce Kč. To je však šicí stroj spíše z nějaké scifi či fantasy.

Co je extrémně tiché, nemůže být kovové, ale plastové. Co je plastové, nemůže mít při častém užívání dlouhou životnost. A pokud za stroj zaplatíte tři tisíce či ještě méně, těžko můžete čekat, že vydrží 20 let jako ten po babičce.

Celokovové šicí stroje se již dlouho nevyrábí

Pokud má mít šicí stroj dlouhou životnost, je třeba vybrat šicí stroj, který má kovovou vnitřní kostru - neboli skelet a s maximálním počtem kovových součástek. Horní kryt šicího stroje bude vždy plastový. Kompletně celokovové šicí stroje se již léta nevyrábí. Ale ani kovová vnitřní kostra stroje není běžným standardem.

Celá řada značek zvučných jmen s dlouhou tradicí vyrábí a prodává šicí stroje, které jsou komplet plastové. Ty jsou potom opravdu lehké a tiché. O dlouhé životnosti se však hovořit nedá, samozřejmě ani o šití rifloviny apod. materiálů. Přesto jsou stroje často prezentovány jako mimořádně kvalitní a odvolávají se na tradici.

Chcete šicí stroj? Kupte jej od seriózního prodejce

Jaké šicí stroje jsou lepší, plastové či kovové?

Jak se v tom tedy má běžný uživatel vyznat? Najděte si prodejce, který má šicí stroje různých značek a jeho nabídka je bohatá.

Všímejte si také, zda některou značku nepomlouvá. Pomlouvání nesvědčí o poctivých úmyslech člověka, natož o úmyslech slušného obchodníka. A sledujte, zda svá tvrzení má podložené nějakými konkrétními informacemi. Pokud uvádí, že stroj má stroj kovovou kostru, je tam i ta kostra vyfocena? Velmi dobré zkušenosti jsou v tomto směru s Rájem šití - specializovaným internetovým obchodem na šicí stroje.

A není to jen náš názor, ale i názor tisíců zákazníků, kteří se nezávisle vyjadřují na nejznámějším internetovém portálu ke zkušenostem z nákupu. Například na Ráji šití vám pravdivě sdělí, které šicí stroje mají nejen kovovou vnitřní kostru, ale i kovové součástky, důležité v šicím mechanismu.

Jaké šicí stroje jsou lepší, plastové či kovové?

Tím se může pochlubit jen málo značek. Např. pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady mají pro své tvrzení důkaz v podobě fotografií. Podívejte se a udělejte si názor sami: šicí stroj Amelia II.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Najdete na iDNES.cz