Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost ČSAD Střední Čechy od prvního dne roku 2016 začlenila MHD Kralupy nad Vltavou do Pražské integrované dopravy (PID) a počátkem letošního února uvedla do provozu čtyři nové kloubové autobusy SOLARIS. V průběhu roku plánuje nákup dalších autobusů pro zkvalitnění služeb cestujícím.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy? | foto: ČSAD Střední Čechy , a.s.

V uplynulém roce společnost ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu celkem 13 nových vozidel a na začátku února 2016 k nim přibyly také čtyři kloubové autobusy SOLARIS Urbino 18, které byly slavnostně uvedeny do provozu za přítomnosti místostarosty města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ing. Jiřího Vojty.

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy?

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy?

Nové čtyři nízkopodlažní kloubové autobusy SOLARIS Urbino 18 jsou určeny zejména pro cestující na linkách PID z Brandýsa do Prahy (linky 375 a 367), výrazně tím rozšiřují flotilu kloubových autobusů ve firmě. Autobusy jsou kompletně vybavené odbavovacím a informačním systémem pro provoz v integrované dopravě, pro vozíčkáře je k dispozici mechanická plošina. Do konce roku společnost plánuje ještě zakoupení tří meziměstských klimatizovaných autobusů a tří nízkopodlažních.

Integrace MHD Kralupy nad Vltavou do PID

Od 1. 1. 2016 došlo také k začlenění linek MHD Kralupy nad Vltavou do systému Pražské integrované dopravy (PID). Dosavadní linky č. 1 a 2 nově vyjíždí pod označením 457 a 458 a cestující tak získali možnost kombinovat kralupskou MHD s ostatními železničními i autobusovými linkami PID. Alternativa místního jízdného pro jednorázové cesty kralupskou MHD zůstala zachována, takže si každý může vybrat typ jízdného dle potřeby.

V roce 2015 společnost ČSAD Střední Čechy také kompletně obnovila odbavovací systém v autobusech, všech 170 autobusů tak nyní využívá moderní odbavovací strojky od firmy Telmax.

Dále se společnost ČSAD Střední Čechy stala partnerem Nadace Truck HELP, která pomáhá dětem, které přišli o tátu při výkonu povolání. Nadace pořádá dětem a jejich maminkám nejrůznější zážitky a posílá jim měsíční podporu.

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy?

Lákavé benefity pro řidiče ČSAD Střední Čechy a soutěž O nejlepšího řidiče

Firma každoročně vyhlašuje soutěž O nejlepšího řidiče, letošní ročník bude v pořadí již 13. Deset nejlepších řidičů získá zajímavou finanční odměnu. Být řidičem v ČSAD Střední Čechy je radost, svědčí o tom i lákavé benefity jako je například náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, platba řidičského oprávnění skupiny D, bonus za získání nového řidiče ve výši 5 000 Kč, očkování proti chřipce, iontové nápoje a protichřipkový balíček.

Od září loňského roku došlo i k celkovému navýšení mezd řidičů, průměrná výše mzdy se nyní pohybuje okolo 30 – 32 tisíc Kč za měsíc.

ČSAD Střední Čechy je jedním z největších dopravců v rámci systému Pražské integrované dopravy, kde se s ním můžeme pravidelně setkávat na 34 linkách. Dále provozuje 24 meziměstských či příměstských linek a 6 dálkových. Zajišťuje také smluvní a nepravidelnou dopravu. Celkem má firma k dispozici 170 autobusů, se kterými jezdí přibližně 200 řidičů. Jedním z nich se můžete stát i vy, ČSAD Střední Čechy stále rozšiřuje své řady.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Střední škola mediální grafiky: Biflování nahrazuje odborná praxe

Střední škola mediální grafiky: Biflování nahrazuje odborná praxe

Co spojuje fotografa Jana Saudka, herečku Jitku Molavcovou a majitele inzertních novin Annonce Josefa Kudláčka?...

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Najdete na iDNES.cz