Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost ČSAD Střední Čechy od prvního dne roku 2016 začlenila MHD Kralupy nad Vltavou do Pražské integrované dopravy (PID) a počátkem letošního února uvedla do provozu čtyři nové kloubové autobusy SOLARIS. V průběhu roku plánuje nákup dalších autobusů pro zkvalitnění služeb cestujícím.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy? | foto: ČSAD Střední Čechy , a.s.

V uplynulém roce společnost ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu celkem 13 nových vozidel a na začátku února 2016 k nim přibyly také čtyři kloubové autobusy SOLARIS Urbino 18, které byly slavnostně uvedeny do provozu za přítomnosti místostarosty města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ing. Jiřího Vojty.

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy?

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy?

Nové čtyři nízkopodlažní kloubové autobusy SOLARIS Urbino 18 jsou určeny zejména pro cestující na linkách PID z Brandýsa do Prahy (linky 375 a 367), výrazně tím rozšiřují flotilu kloubových autobusů ve firmě. Autobusy jsou kompletně vybavené odbavovacím a informačním systémem pro provoz v integrované dopravě, pro vozíčkáře je k dispozici mechanická plošina. Do konce roku společnost plánuje ještě zakoupení tří meziměstských klimatizovaných autobusů a tří nízkopodlažních.

Integrace MHD Kralupy nad Vltavou do PID

Od 1. 1. 2016 došlo také k začlenění linek MHD Kralupy nad Vltavou do systému Pražské integrované dopravy (PID). Dosavadní linky č. 1 a 2 nově vyjíždí pod označením 457 a 458 a cestující tak získali možnost kombinovat kralupskou MHD s ostatními železničními i autobusovými linkami PID. Alternativa místního jízdného pro jednorázové cesty kralupskou MHD zůstala zachována, takže si každý může vybrat typ jízdného dle potřeby.

V roce 2015 společnost ČSAD Střední Čechy také kompletně obnovila odbavovací systém v autobusech, všech 170 autobusů tak nyní využívá moderní odbavovací strojky od firmy Telmax.

Dále se společnost ČSAD Střední Čechy stala partnerem Nadace Truck HELP, která pomáhá dětem, které přišli o tátu při výkonu povolání. Nadace pořádá dětem a jejich maminkám nejrůznější zážitky a posílá jim měsíční podporu.

Jaké novinky připravila pro cestující ČSAD Střední Čechy?

Lákavé benefity pro řidiče ČSAD Střední Čechy a soutěž O nejlepšího řidiče

Firma každoročně vyhlašuje soutěž O nejlepšího řidiče, letošní ročník bude v pořadí již 13. Deset nejlepších řidičů získá zajímavou finanční odměnu. Být řidičem v ČSAD Střední Čechy je radost, svědčí o tom i lákavé benefity jako je například náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, platba řidičského oprávnění skupiny D, bonus za získání nového řidiče ve výši 5 000 Kč, očkování proti chřipce, iontové nápoje a protichřipkový balíček.

Od září loňského roku došlo i k celkovému navýšení mezd řidičů, průměrná výše mzdy se nyní pohybuje okolo 30 – 32 tisíc Kč za měsíc.

ČSAD Střední Čechy je jedním z největších dopravců v rámci systému Pražské integrované dopravy, kde se s ním můžeme pravidelně setkávat na 34 linkách. Dále provozuje 24 meziměstských či příměstských linek a 6 dálkových. Zajišťuje také smluvní a nepravidelnou dopravu. Celkem má firma k dispozici 170 autobusů, se kterými jezdí přibližně 200 řidičů. Jedním z nich se můžete stát i vy, ČSAD Střední Čechy stále rozšiřuje své řady.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Získejte v Příbrami odměny během unikátní hry u barevných kontejnerů

Získejte v Příbrami odměny během unikátní hry u barevných kontejnerů.

Všichni občané, kteří v Příbrami třídí nebo začnou třídit odpady, se v listopadu dočkají recyklovaných odměn díky...

Bychl Auto připravil pro vaše BMW neodolatelné zimní nabídky

Bychl Auto připravil pro vaše BMW neodolatelné zimní nabídky.

Připravte svůj vůz značky BMW na nadcházející tuhou zimu. Hravě tak projedete přes všechny nepřízně počasí. Společnost...

Někdy umím být dost protivný, říká spolumajitel HONDL GLOBAL SERVICES

Spolumajitel společnosti HONDL GLOBAL SERVICES a spoluzakladatel nadnárodního konsorcia CEJS Jiří Hondl prozradil s...

Najdete na iDNES.cz