Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jaké deskové hry jsou ty pravé? S Dino Toys to lehce poznáte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Blíží se Vánoce a vy byste chtěli svým dětem vybrat nějakou hru, která je zabaví a v lepším případě je něčemu naučí. Přijdete do obchodu a tam se na vás valí deskové hry ze všech stran. Ale jak se v tom zorientovat, abyste si nepřinesli hru, kterou jste nechtěli?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Novinka letošních vánoc - dětská varianta nejúspěšnější české hry Dostihy a sázky. | foto: Dino Toys

Jak poznáte, pro koho jsou deskové hry opravdu určené?

Stojíte v obchodě před obrovským regálem s hrami a nevíte. Nikde žádná prodavačka, která by vám poradila a vy nemáte čas trávit hodiny čtením informací z obalů, abyste se dozvěděli o čem deskové hry jsou. A tak nakonec sáhnete po té, u níž se vám nejvíce líbí obal. Ale jaké je pak nemilé překvapení, když doma hru otevřete a zjistíte, že je tak obtížná, že ji ani vy nechápete natož váš malý potomek.

Proto nyní společnost Dino Toys s.r.o. vytvořila pro své zákazníky jednoduchého a snadno viditelného průvodce. Na každé hře od Dina je umístěno v horním levém rohu a na boku barevné označení, do jaké kategorie dané deskové hry patří.

Snadno se tak zorientuje z jakých her může vybírat. Poté již může zaměřit svou pozornost na výběr herního principu a motivu deskové hry, která nejlépe vyhovuje jeho představám.

označení her

Z jakých kategorií může být desková hra vybírána?

Dětské deskové hry

Deskové hry jsou určené pro děti předškolního a mladšího školního věku. Zaměřují se na rozvoj základních motorických dovedností dítěte, zrakového vnímání, představivosti a procvičování základních znalostí pro školu. Herní princip je jednoduchý s převažující mírou náhody. Herní plány jsou ilustracemi přizpůsobeny dětem. Například deskové hry Dostihy a sázky Junior či Cestování se Čtyřlístkem udělají Vašim dětem zajisté radost.

Rodinné deskové hry

Deskové hry jsou určeny pro široké spektrum hráčů, jak pro děti, tak pro dospělé. Herní princip je složitější, ale není náročný. Hlavní charakteristikou her je jejich jednoduchá hratelnost, která baví všechny členy rodiny. Hlavním přínosem těchto her je společná rodinná zábava. Objevují se zde jak prvky strategie, tak prvky náhody. Klasickou rodinnou hrou jsou Dostihy a sázky, které přináší hráčům radost ze hry již 25 let.

Párty hry

párty hra FlaškaTyto hry jsou určené pro zábavu větší společnosti dospělých, popřípadě mohou být hrány i v týmech. Hlavním přínosem je zábava s prvky taktiky i náhody. Každou zábavu zajisté rozproudí nová párty hra Flaška plná bláznivých akcí a vtipných ilustrací.

Cestovní hry

Jde o cestovní vydání nejoblíbenějších her, které jsou přizpůsobeny tak, aby bylo jednoduché je s sebou zabalit na cesty. Šachy, Člověče nezlob se, Dáma a mlýn či Kostky se zajisté vejdou do každého zavazadla.

Společenské deskové hry

hra Bezva fintaV těchto typech deskových her se objevují prvky strategie a taktiky. Jsou náročnější na přemýšlení s menším prvkem náhody. Nejedná se o hráčsky náročné deskové hry.

Například v nové společenské hře Bezva finta si prověříte intuici a správné rozhodování.

Nyní už bude nakupování her jednodušší. Stačí vejít do obchodu, pročíst symboly na obalech a vybrat tu nejlepší hru pro vás.

Více informací nejen o Dino hrách naleznete na www.dinotoys.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz