Jak zvýšit energetickou soběstačnost rodinných domů?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Malá solární elektrárna na střeše rodinných domů je jedním z nejsilnějších trendů poslední doby. Díky změně podmínek výkupu energie vyrobené z FVE a snížení ceny systémů pro akumulaci energie se hybridní ostrovní systémy dostávají přirozeným způsobem do diskusí jak odborné, tak laické veřejnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak zvýšit energetickou soběstačnost rodinných domů? | foto: Bigstock

Již dnes můžeme říct, že se jedná o běžný obchodní artikl. Jde v podstatě o ostrovní fotovoltaický systém, kdy si provozovatel vyrábí elektřinu pro svou vlastní potřebu s možností energii ukládat v akumulátorech. Jedním z důležitých českých výrobců průmyslových akumulátorů na českém trhu je firma fgFORTE, která nabízí kompaktní baterie pro akumulaci. 

Konkrétně se jedná o produktovou řadu bateriových modulů fgFORTE VA-LOR, která slouží ke skladování energie a k záložnímu napájení domácích i průmyslových elektrických sítí. Klíčovými prvky této skupiny výrobků jsou sestavy prismatických lithiových článků kombinované s inteligentním řízením a kompatibilitou s všeobecně rozšířenými značkami invertorů. Právě baterie fgFORTE jsou plně kompatibilní s řadou známých značek střídačů a podílejí se na bezproblémovém provozu hybridních energetických systémů.

Na co si má provozovatel malé FVE dát pozor? Pro klidný spánek potřebuje kvalitní technickou podporu a zajištění servisní činnosti.

Fotogalerie

Dobrá dostupnost servisu, možnost odborných konzultací a rychlé řešení technických otázek jsou pro uživatele baterií fgFORTE velkou výhodou a přináší jim větší užitek, než jsou schopny nabídnout značky prezentované zahraničními výrobci. Jedná se především o optimalizaci provozu a pravidelný servis baterie, který prodlužuje životnost a zajišťuje vyšší efektivitu a rychlejší návratnost investice. Díky tomu jsou celkové náklady vlastnictví na akumulaci energie (TCO) na přiměřené úrovni.

V případě akumulace energie prostřednictvím baterií fgFORTE lze získat následující výhody: Vysoká hustota výkonu, vysoká bezpečnost provozu, dlouhá cyklická životnost, kompatibilita s různými výrobci doplňujících systémových prvků, integrované řízení nabíjení baterie (BMS) zajišťující vyšší bezpečnost a delší životnost, inteligentní způsob řízení s centrálním monitorovacím modulem pro výměnu dat, precizní algoritmy pro zjišťování stavu baterie a optimalizaci provozu systému. V neposlední řadě pak lokální dostupnost servisní podpory a stabilní zázemí silné a renomované společnosti.

Více informací najdete na www.fg-forte.cz.

Jak zvýšit energetickou soběstačnost rodinných domů?

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Právě vychází nová povídka z edice Backend Stories, 700 EXABYTŮ NESMRTELNOSTI od Julie Novákové. Za vědeckofantastickou...

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Dvacátého sedmého října byl Den českých výrobků. Při této příležitosti a na počest 100. výročí založení republiky byly...

Další z rubriky

Ušetřete za nový toner a prospějte přírodě

Ušetřete za nový toner a prospějte přírodě

Tiskárnu dnes najdete snad v každé kanceláři a v mnohých domácnostech. Je sice hezké, že můžeme mít většinu dokumentů...

Mějte reklamace svých zákazníků pod kontrolou

Mějte reklamace svých zákazníků pod kontrolou

Zákony na dodržování práv spotřebitelů při reklamacích nahlíží přísně. Jak reklamace svých zákazníků spravujete vy?

Řešení sporů i právní poradenství, to je spolehlivá advokátní kancelář

Řešení sporů i právní poradenství: spolehlivá advokátní kancelář

Ať už vás čeká soudní spor, nebo potřebujete pouze právní radu, bez služeb zkušeného právníka se nejspíš neobejdete. Ve...

Najdete na iDNES.cz