Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak začít podnikat? Start podnikání vám usnadní ready made společnosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Neztrácejte vzácný čas vyplňováním formulářů a obíháním úřadů. Začátek podnikání vám usnadní ready made společnosti, se kterými můžete být podnikatelem už za 30 minut.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak začít podnikat? Start podnikání vám usnadní ready made společnosti | foto: JUDr. Jan Boltnar, advokát, Ph.D.

Rozjet své vlastní podnikání sice zní krásně, ale není to tak jednoduché, jak se zdá. Na začátku nesmí chybět nápad - podnikatelský záměr. Dále neméně důležitou rolí na cestě k úspěšnému podnikání jsou správné a spolehlivé informace.

Naštěstí v dnešní době není nutné, abyste sami znali a orientovali se do nejmenšího detailu ve všem, co s vaším podnikáním souvisí. Dokonce není výjimkou, že začínající podnikatel ani neví, s čím vším by se měl vypořádat. Na začátku je důležité vybrat si správného partnera, který vám pomůže odstartovat podnikání správným směrem. Například výběr právní entity pro naplňování vašich podnikatelských záměrů může hrát klíčovou roli. Ona sama právní forma je velice důležitá. Někdy může být ideálním a rychlým řešením pořízení ready made společnosti.

Začněte podnikat rychle a hladce pomocí ready made společnosti

Chcete začít podnikat snadno a rychle, nebo jen nechcete ztrácet čas vyplňováním dokumentů a formulářů, nekonečným obíháním úřadů a placením poplatků? Zakládání vlastní společnosti s ručením omezeným je běh na dlouhou trať. Pokud vše půjde hladce a nezapomenete se někde podepsat nebo vyplnit důležitou kolonku, můžete podnikat přibližně v řádu několika týdnů. K tomu si také připravte značný finanční obnos na základní kapitál, pokud nebudete chtít působit na své partnery s jednokorunovým základním kapitálem nedůvěryhodně.

Nejvýhodnější a nejjednodušší možností bez zbytečného stresu je nákup ready made společnosti s ručením omezením . Tyto firmy jsou již zapsané v obchodním rejstříku, takže vystupují jako plnohodnotné právnické osoby, se kterými můžete podnikat již v den jejich nákupu. Ready made společnosti nemají žádnou obchodní ani účetní historii, ale zato byla již splněna povinnost vložení základního kapitálu.

Nejlevnější prodej ready made společností, navíc s volnou živností

Založení a prodej ready made společností včetně poskytnutí sídla nabízí YOURFIRM s.r.o., sesterská společnost renomované Advokátní kanceláře Růžová.

Většina konkurenčních firem zapisuje prodávané společnosti do obchodního rejstříku jen tzv. správu a pronájem nemovitostí a volné živnosti jsou zapisovány s časovou prodlevou zpravidla týden až dva, a to za nemalý příplatek. Ready made společnosti od YOURFIRM s.r.o. mají hned při svém vzniku založené volné živosti, bez kterých se při svém podnikání obvykle neobejdete. Ready made společnost je tak připravena k okamžitému zahájení činnosti. Čas jsou totiž peníze, proto vám YOURFIRM s.r.o. převádí kompletní společnost za 30 min. Na cestě domů již můžete jednat za převedenou společnost, neboť jmenování jednatele do funkce je účinné okamžitě, nezávisle na obchodním rejstříku.

Žádné skryté poplatky a servis v ceně

Společnost YOURFIRM odmítá skryté poplatky a své služby klientům garantuje s veškerým nezbytným servisem. Navíc nabízí prodej ready made společností i založení společností s r.o. na klíč za nejvýhodnější ceny na trhu. Vybrat si můžete i společnost registrovanou k platbě DPH.

Spolu s ready made společností nebo společností založenou na klíč můžete od YOURFIRM získat také sídlo firmy na prestižních adresách jako je Růžová 1, nebo Platnéřská 13, které se nacházejí v Praze 1. Dále společnost YOURFIRM nabízí možnost reálné kanceláře s odbornou administrativní podporou a další nedocenitelné služby pro vaše podnikání.

Komplexní a odborné poradenství je samozřejmostí

Prodej s.r.o. či založení společnosti s.r.o. na míru je jednou z možností, jak můžete své podnikání nastartovat. Vždy záleží na konkrétních okolnostech. Různé podnikatelské záměry přináší různá řešení dotčených otázek. Volba nejefektivnějšího řešení je možná jen na základě individuálního zkoumání klientské potřeby a na základě zkušeností z různých oblastí práva a ekonomie. Proto společnost YOURFIRM přistupuje individuálně ke každému a je připravena se podělit o své zkušenosti, které mohou být právě dělítkem mezi úspěchem a neúspěchem. Z tohoto důvodu společnost YOURFIRM s.r.o. klade takový důraz na poskytování komplexních a odborných služeb za rozumných cenových podmínek.

Více informací o prodeji ready made společností a společnosti na klíč a o YOURFIRM s.r.o. najdete na www.yourfirm.cz.

Jak začít podnikat? Start podnikání vám usnadní ready made společnosti
Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz