Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak začít podnikat a přitom se vyvarovat velmi drahých chyb?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jak vydělat peníze? Je otázka, kterou si klade každý ať už podniká, nebo chce vědět, jak začít podnikat. Abyste byli extrémně úspěšní a mohli vydělávat bez rizika, tak potřebujete myslet jinak než většina.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak začít podnikat, jak vydělat peníze a přitom se vyvarovat velmi drahých chyb, které dělá přes 96 % podnikatelů? | foto: Jak-vydelat-penize.com

Takřka nikoho by nenapadlo navštívit psychoterapeuta a hypnotizéra ve věci zlepšení podnikání. A tak mnozí podnikatelé, kteří přišli zpočátku kvůli řešení nespavosti a pracovního stresu zjišťují, že řešení jejich problémů může začít jinde.

Jak začít podnikat, jak vydělat peníze? Tyto otázky zodpoví psychoterapeut

Pokud si kladete otázku, jak začít podnikat či jak vydělat peníze, musíte vědět, že každé podnikání musí mít reklamu, jinak se ztratí v džungli konkurence. Jen málo lidí ví, jak dělat velmi účinnou reklamu a ještě méně tuší, že namísto obchodníků a drahých reklamních a marketingových agentur, lze vše zvládat snadněji a hlavně za zlomky částek.

Kdo by však čekal, že znalcem na téma, jak začít podnikat a jak vydělat peníze je psychoterapeut? Při pohledu na to, jak dokáže Libor Činka zviditelnit své odborné služby však začíná růst zájem nejen živnostníků, ale i těch, kteří vlastní již i více firem.

Vše se ocitá v novém světle, když pochopí, že jsou v rukou jednoho z předních odborníků v oblasti psychologie vlivu, mimo jiné i experta v hypnóze.

Kdo jiný dokáže získat maximum pozornosti, než specialista v hypnóze? Začalo to před více než deseti lety, kdy zjistil, že on i jeho kolegové psychoterapeuté neumí prodávat své služby. Jako jeden z mála se začal zabývat hypnotickým marketingem a to mu umožňuje klientům odpovídat na to, jak začít podnikat či jak vydělat peníze.

hlava

Pomocí psychologie vznikne doslova hypnotizující prodej

Jedna z mnoha definic říká, že: "Marketing je proces získávání zákazníků". A teď si představte, co se stane, když do tohoto procesu vložíte psychologii zajišťující maximální pozornost a zapamatování. Tak vznikne doslova hypnotizující prodej.

Hypnóza je ve skutečnosti něco zcela jiného, než si myslíte. Hypnóza je historicky špatně pojmenovaný stav soustředění, kdy koncentrovaná osoba může mít zavřené oči a plnit instrukce hypnotizéra.

Ve skutečnosti stav hypnózy (jen bez plnění instrukcí a vzniku nových programů např. odmítání cigaret) znáte všichni. Jde o situace, v kterých se člověk ponoří do příběhu filmu nebo když se ponoří do nějaké činnosti a zapomene vnímat plynoucí čas.

Jak vydělat peníze, jak začít podnikat a v čem začít podnikat?

Teď si představte, že existují pravidla, která maximalizují pozornost a zajišťují odlišení od všech firem, které podnikají ve stejné oblasti jako Vy. Jde o principy, jejichž implementace je rychle uskutečnitelná. Kombinací nejmodernějších psycho-marketingových postupů, jednoho počítače a softwaru, můžete i Vy překonat konkurenci.

Pomocí systému JVP – Jak vydělat peníze, plného šokujících triků, softwaru, internetové podpory a eKnihy "Psychologie vlivu a magie úspěchu" může i malá firma či jednotlivec překonávat úsilí celých marketingových týmů ve velkých firmách. Dozvíte se nejen JAK začít podnikat, ale i V ČEM podnikat. Zvládnete i psychologii NLP jak pro účinné prezentace, tak i pro svůj osobní úspěch v čemkoli.

Stačí udělat správné rozhodnutí: "Chcete maximalizovat svůj úspěch se systémem JVP (jak vydělat peníze) sami, nebo se chcete setkat na konzultaci s expertem, který vás zhypnotizuje k úspěchu?"

Ať tak či onak, klikněte si pro rady zdarma na
www.jak-vydelat-penize.com.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Čína spustila „tektonický posun“ ve světové energetice

Čína spustila „tektonický posun“ ve světové energetice

Kurzy.cz Čína už vydala asi 160 miliard dolarů na zahraniční akvizice, úvěry a investice, z nichž část by měla zajistit bezpečno...

Najdete na iDNES.cz