Jak vypadá kancelář 21. století? Inspirujte se s námi

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Holé béžové nebo šedivé stěny, nepohodlné židle a poblikávající zářivky s příliš ostrým světlem – to byla klasika českých kanceláří a zasedaček. Naštěstí se od tohoto standardu pomalu upouští a pracovní prostředí zejména v mladých firmách začíná prospívat psychickému i fyzickému stavu zaměstnanců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak vypadá kancelář 21. století? Inspirujte se s námi! | foto: ČTK

Kreativita na pracovišti

Příjemné a atraktivní pracovní prostředí je jedním ze způsobů, jimiž společnosti lákají zaměstnance, kteří si dnes mohou díky nízké nezaměstnanosti vybírat. Do tohoto konceptu spadá jak vybavení a vzhled kanceláří, tak kvalita vzduchu (dobré větrání, vytápění, klimatizace), rozvržení prostoru, přítomnost odpočinkové zóny, chutná káva či společná jídelna.

Designovým trendem ve firmách je v současné době moderní minimalismus, který můžete rozehrát barvami. Barevné prostory v kanceláři totiž motivují k aktivitě a kreativitě, ať už se rozhodnete pro netradiční zelené stěny, nebo rozbijete jednotvárnost kanceláře zářivými sedačkami. U nábytku záleží zejména na jeho praktičnosti a míře komfortu. V zasedacích místnostech či open space se proto často počítá také s pohodlnými relax zónami.

Židle jsou naprostým základem

Nebudeme si nic nalhávat, ať už jsou vaši zaměstnanci sebeaktivnější, pravděpodobně stejně stráví většinu dne vsedě za počítačem nebo na poradách a schůzkách s klienty. Kancelářské židle, zvláště ty k počítači, jsou tedy kousky, na nichž byste rozhodně šetřit neměli. Dbejte na ergonomii židle, kvalitu materiálu, komfort sezení, a především nastavitelnost. Nejširší možnosti nastavení naleznete u židlí se synchronním mechanismem, které mohou pohodlně využívat zaměstnanci s jakýmkoli typem postavy. 

Naprostou bombou jsou pak manažerská křesla, kancelářské i jednací židle Greenguard od italské firmy Sitland, které dokážou něco neuvěřitelného: zlepšují kvalitu vzduchu v pracovním prostředí. Díky nízkým emisím chemických látek výborně zapadají do konceptu tzv. zelených budov. Tak by měl vypadat kancelářský nábytek budoucnosti!

Do moderní kanceláře patří špičkové osvětlení a nové technologie

Při zařizování pracoviště byste neměli zapomenout na nic, co může usnadnit práci ve firmě i mimo ni. V zasedačce proto nesmí chybět bezdrátová síť, k níž lze připojit jakékoliv zařízení, ani specializované zařízení pro videokonference. V reálném čase tak můžete vést meeting s pobočkami z celého světa. 

Možná budete potřebovat také prezentační vybavení. A protože práci za umělého světla se obzvláště v zimě nevyhnete, podmínkou je i správné interiérové osvětlení. To by se dle odborníků mělo co nejvíce blížit světlu dennímu, které je pro lidské oko nejpřirozenější.

Nerozhodujte se bez profesionální pomoci

Zařídit si byt bez zásahu interiérového designéra může být zajímavou výzvou, v případě celého firemního zázemí je to spíše zbytečný risk. Svěřte se raději do rukou profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti a vychytají za vás i detaily, na něž byste jinak ani nepomysleli. Takové odborníky naleznete ve společnosti MARTEX, která vám pomůže jak s vybavením firmy kvalitním, funkčním a designově vyladěným nábytkem, tak s návrhem prostorového uspořádání vašeho pracoviště. 

Pracovní prostor zde řeší přesně podle aktuálních měřítek: nekonvenčně, originálně a v souladu se zdravým životním stylem. Zastávají totiž filozofii, že člověku nejvíce prospívá, může-li se v zaměstnání cítit stejně komfortně jako doma. Samozřejmostí jsou 3D návrhy kanceláří. Díky vizualizacím získáte přesnou představu o tom, jak bude vypadat konečná realizace. Tento postup vám současně dává prostor změnit rozhodnutí a provést úpravy.

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Za podpory České chirurgické společnosti a České pneumologické a ftizeologické společnosti byla spuštěna mobilní...

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Chystáte se pořídit si nové vybavení na lyže pro letošní zimu? Nebo hledáte to nejlepší kolo právě pro vás? Pak se...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Další z rubriky

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na Priessnitzovy zábaly

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP...

Značka Q přitahuje klienty

Značka Q přitahuje klienty

Q je rozdíl. Cítit se dobře a vrátit se. Nebo ještě lépe: cítit se dobře, vrátit se a doporučit. To je důležité.

OKIN BPS pokračuje v expanzi, otevřel pobočku v USA

OKIN BPS pokračuje v expanzi, otevřel pobočku v USA

Ve společnosti OKIN BPS dochází k pomyslnému uzavření kruhu kapitálových investic. Letos v říjnu společnost otevřela...

Najdete na iDNES.cz