Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak vybrat kvalitní puzzle pro děti?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vybrat kvalitní puzzle pro děti není jen tak. Stalo se vám, že jste koupili puzzle pro děti, které mělo roztřepené konce nebo umožňovalo vložit jeden dílek na několik míst současně? A co je vůbec nejhorší, když už jste složili 990 kousků, zjistili jste, že vám jeden chybí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Puzzle pro Vaše děti | foto: Dino Toys s.r.o.

Jak se vyrábí kvalitní puzzle pro děti?

V dnešní době používají firmy vyrábějící kvalitní puzzle pro děti i dospělé metodu vysekávání z kartonu. Ten je speciálně upravený pro výrobu puzzle, je zdravotně nezávadný a dostatečně silný, aby se neohýbal. Na takovou to kartonovou desku se přilepí obrázek a tento polotovar následně putuje do speciálního lisu, který vysekne pomocí výsekové formy požadované tvary.

Kvalita výsekové formy může výrazně ovlivnit kvalitu a kompletnost výsledných puzzle. Je třeba ji vytvářet tak, aby nebylo možné vložit jeden dílek na několik míst současně. A to i v případě, že mají puzzle 1 500 kusů!

Společnost Dino Toys, která patří mezi nejstarší výrobce puzzle pro děti i pro dospělé v ČR, si nechává vyrábět tyto formy ručně na zakázku, tak je zaručeno, že každý dílek je unikátní a není možné dva dílky vložit na stejné místo.

Puzzle 1

Puzzle pro děti od společnosti Dino Toys

Zároveň je třeba tyto výsekové formy pravidelně obměňovat, aby některé dílky nezůstávaly v lisu, případně neodcházely z lisu roztřepené nebo rozlámané. Proto bývá lis prvním "slabým" místem, kde může docházet ke ztrátám jednotlivých dílků. Ne však jediným! Dalším problémovým místem je cesta, kudy putují již vyseknuté puzzle do pytlíku, ve kterém jsou uzavřeny a vkládány do krabic.

Z tohoto důvodu si společnost Dino Toys, jako jediný výrobce ve střední a východní Evropě, nechala vyvinout speciální přístroj, který pomocí laseru sleduje počet dílků puzzle. Tato technologie je využívána pro 100% zajištění kompletnosti puzzle pro děti i dospělé od 100 XL dílků výše.

Každé puzzle po vyseknutí putuje na laserovou kontrolu. Potom jsou puzzle ihned zabaleny do sáčku. Tím je vyloučena jakákoli ztráta dílků při výrobě.

Tuto ojedinělou technologii zavedla společnost Dino Toys v polovině roku 2008. S reklamacemi z důvodů nekompletnosti obrázků se od té doby nesetkává.

Puzzle 2

Od počátku byla pro společnost Dino Toys výroba kvalitních puzzle pro děti i dospělé prioritou, ale občas se společnost potýkala s problémem ztracených dílků při výrobě. Situaci plně vyřešila laserová kontrola.

"Jsem rád, že se nám podařilo tyto občasné výpadky odstranit a doufám, že jsme tak našim zákazníkům usnadnili výběr puzzle nejen pro děti, ale i pro sebe," řekl Mgr. Jan Šlemín, výkonný ředitel Dino Toys s.r.o.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz