Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak v případě mobilní učebny přenášet více iPadů?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Současná hektická doba ukazuje na zvýšenou potřebu chránit svůj majetek. Jak, ale chránit také vaše Apple iPady, které potřebujete například v případě mobilní učebny přenášet? Firma 24U přichystala skvělé řešení. Jmenuje se iKufr.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak v případě mobilní učebny přenášet více iPadů? | foto: 24U s.r.o.

Jedná se o český výrobek, s tradičním Applovským přídomkem i - iKufr, který je aktuálně ve své druhé a přepracované verzi. Tento kufr je českým výrobkem, který umožní přenášet iPady z místa na místo.

Skvěle se tedy hodí například pro mobilní učebny. Zvládne přenést až 24 iPadů najednou, ale i také jejich napájení a synchronizaci + je zde možnost uložit do dvou integrovaných přihrádek další příslušenství.

Jak v případě mobilní učebny přenášet iPady?3

Více o technologii a možnostech

Pomocník pro mobilní učebny či firmy je sám o sobě je relativně těžký. Váží zhruba 20 kg, ale to pro vás nemusí být problém, protože je vybavený jak kolečky tak i pohodlnými madly na každé straně. Tudíž i křehká žena, případně více lidí jsou schopni kufr bezproblémově přenášet. Kufr je uvnitř opatřen dvaceti čtyřmi samostatnými zásuvkami pro dobíjení všech zařízení. Z druhé strany do napájení ze sítě není potřeba 24 kabelů, ale jen jeden, takže se všechny iPady v kufru napájí naráz.

kufr2

Pro synchronizaci je v kufru umístěn USB hub, pomocí kterého synchronizujete iPady s počítačem. Hub je skvělým počinem, přeci jen počítače nemívají příliš velký počet USB portů a synchronizovat iPady po jednom, by byl velmi zdlouhavý a únavný proces. Technologie integrované v kufru vám usnadní tedy jak práci či mobilitu, tak bezpečnost.

Vaše iPady budou v bezpečí

Pokud s vámi kufr cestuje, a to ať jen z jedné mobilní učebny do druhé či po různých akcích a školeních, je dobré, aby byl co nejvíce bezpečný. Všechny iPady v kufru jsou v bezpečí díky několika ochranným prvkům. Prvním je konstrukční odolnost kufru samotného, kterou zajišťuje promyšlená konstrukce a výběr kvalitních a pevných materiálů. Dalším prvkem pro zabezpečení před zvídavými jsou dva uzavírací systémy, které lze doplnit visacími zámky.

Jak v případě mobilní učebny přenášet iPady?1

Základní prvek bezpečnosti, kterým je iKufr vybaven je molitan z pevného materiálu. Z tohoto molitanu jsou vyrobeny přihrádky pro samotné iPady. Ty jsou tak chráněny proti otřesům a nešetrnému zacházení. Díky molitanu se iPady vzájemně nedotýkají, přičemž mezera mezi nimi funguje jako bezpečná nárazová zóna.

Uvnitř iKufru najdeme ještě dvě další přihrádky pro příslušenství, které vám umožní uložit kabely, stylusy a další příslušenství. Proti přehřátí zařízení při napájení či synchronizaci je kufr vybaven termostatem a ventilátorem pro odvod teplého vzduchu a dále dvěma spodními rošty pro usnadnění cirkulace vzduch v kufru.

iKufr se hodí jak do škol, tak do firem

Pro představu uveďme dva příklady z reálné praxe. Prvním je restaurace v zátiší, kde Apple iPady využívají jako vinné lístky, tudíž potřeba ukládat, synchronizovat a přenášet více iPadů je nasnadě. iKufr této restauraci přinesl možnost jak iPady snadno spravovat a uchránit je v době, kdy není restaurace otevřena před nežádoucími...

Druhým příkladem je základní škola v České Kamenici, kde využívají mobilní učebny s Apple iPady. Vyučující mohou díky iKufru rychle nahrávat potřebný obsah do iPadů, hromadně je nabíjet a mít je vždy připravené k použití. Díky kolečkům a teleskopickému madlu není problém všechny iPady přenášet z jedné učebny do druhé...

Pokud máte iPady, které potřebujete přenášet, není nic lepšího, než sáhnout po kvalitním českém výrobku. Více informací najdete na www.skolstvi.24u.cz. Případné vaše dotazy zodpoví zástupce společnosti pan Jan Jílek, tel: 734 498 690, e-mail: jan.jilek@24u.cz.

Web určený pro Apple ve školství www.skolstvi.24u.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Najdete na iDNES.cz