Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak úspěšně obstát v manažerské pozici?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Připravujete se na výkon manažerské pozice nebo ji už zastáváte a rádi byste rozšířili své znalosti a dovednosti? Pak právě vám je určen vzdělávací program Progresivní manažer.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak úspěšně obstát v manažerské pozici? | foto: 1. VOX a.s.

Během semináře Progresivní manažer získáte nejen prostor k prohloubení a praktickému procvičení svých manažerských schopností, ale budete mít také možnost osobně poznat skvělé odborníky na danou problematiku.

Seminář se skládá z šesti modulů, které můžete s ohledem na ucelené téma absolvovat i samostatně. Na konci každého modulu obdržíte osvědčení o absolvování.

Studijní program je podporován obsáhlými a kvalitními textovými materiály a suchopárného výkladu se bát nemusíte. Zájemce čeká na konci kurzu závěrečná zkouška a na základě jejího úspěšného zvládnutí získají mezinárodní certifikát IES.

1.modul • Stal jsem se manažerem

14. – 15. 10. 2015

Modul Stal jsem se manažerem je určen těm, kteří se připravují na kariéru manažera, nebo se jím právě stali, a novou úlohou se prokousávají. Jak úspěšně obstát v nové situaci, kdy získáte odpovědnost za svěřené prostředky, termínované úkoly i podřízené, kteří ještě nedávno byli vašimi kolegy?

Účast vám přinese zásadní informace k manažerské práci. Lektoři vám vysvětlí složité koncepty a problémy, se kterými se můžete setkat. Poskytnou vám strategický rámec manažerské práce a široký záběr znalostí a dovedností. Mimo jiné se naučíte řešit mimořádné situace a správně motivovat a hodnotit zaměstnance.

Program je veden manažerem, konzultantem a vysokoškolským pedagogem Mgr. Petrem Uherkou Dipl. Mgmt. a manažerským poradcem, mediálním konzultantem a vysokoškolským pedagogem Petrem Sládečkem, MBA.

2.modul • Leader - Manager - Coach ™

24. – 25. 11. 2015

Druhý modul s názvem Leader - Manager - Coach ™ je určen každému manažerovi, který má pod sebou alespoň jednoho podřízeného. Každý manažer jako lídr udává směr, motivuje a inspiruje své podřízené k vysokým výkonům. Jako manažer přiděluje práci, řídí zdroje, podporuje jednotlivé členy týmu, hodnotí výkon, řeší konflikty a řídí změny. Jako kouč rozvíjí podřízené k jejich samostatnosti a výkonnosti. Na tomto intenzivním zážitkovém modulu se naučíte tyto své tři role vykonávat tak, aby přinášely efekt pro tým i celou organizaci.

V rámci programu je vždy jeden účastník v pozici manažera, který vede malý projektový tým složený z ostatních účastníků. V praxi se tak učíte při opakovaném řešení různých mini-projektů dovednostem všech tří stanovených rolí. Každý z vás si tak v semináři nejméně dvakrát vyzkouší, jaké to je být manažerem, lídrem i koučem.

Pod vedením trenérky komunikačních dovedností, koučky a konzultantky
Mgr. Kateřiny Hofmannové a konzultanta, kouče a lektora
PhDr. Petera Benkoviče.

3.modul • Minimum z financí a účetnictví pro neekonomy

19. – 20. 1. 2016

Seznámíte se záživnou formou se základní finanční a účetní terminologií v aktuálních právních úpravách na školení Minimum z financí a účetnictví pro neekonomy. Projdete základní principy účetnictví, účetní závěrku, výroční zprávu i audit, dále základy finančního řízení, výkazy cash flow, situaci na trhu a řízení nákladů.

Přednáší lektorka, investiční manažerka a externí pedagožka na katedře řízení podniku VŠFS Ing. Kateřina Kalinová.

4.modul • Nástroje a techniky řízení projektů

16. – 17. 2. 2016

Čeká vás v blízké době vedení projektu? Nebo už projekty vedete a potřebujete své znalosti a dovednosti osvěžit? Pak právě pro vás je určeno školení Nástroje a techniky řízení projektů, ze kterého si odnesete především praktické znalosti všech fází projektu a na ně navazující změny rolí projektového manažera v průběhu celého procesu. V budoucnu vás už žádný projekt nepřekvapí, pouze vyzve k řešení.

Garantem je projektová manažerka, lektorka a konzultantka
Ing. Jana Češpivová.

5.modul • Strukturované myšlení efektivního manažera

15. – 16. 3. 2015

Osvojte si postupy, jak trénovat strukturované myšlení a odhalte způsob, jak nově přistupovat k řešení problémů na modulu Strukturované myšlení efektivního manažera. Pomůže vám rozvinout kreativitu a naučí vás, jak efektivně pracovat s informacemi. Dozvíte se, jaká cvičení je vhodné provádět pro trénink paměti, jak zvládnout stres, jak se tvoří a prezentují mentální mapy a jak a kde všude můžete využít vizuální myšlení.

Trénovat vás bude lektorka a certifikovaná koučka Ing. Radka Loja, FCCA.

6.modul • Prezentační dovednosti manažera

19. – 20. 4. 2016

Patří k vaší profesi tvoření různých druhů prezentací na pracovní jednání, porady nebo na prezentaci firmy před širším publikem? Natrénujte si přípravu prezentace na velmi intenzivním modulu Prezentační dovednosti manažera. Naučíte se zde, jak zvládnout případnou trému a jak si poradit s obtížnými situacemi, které během vaší prezentace mohou nastat.

Na semináři se setkáte s lektorkou a konzultantkou Ing. Hanou Ondruškovou.

Jak úspěšně obstát v manažerské pozici?

Jak úspěšně obstát v manažerské pozici?

Profesionální kurzy pro odborníky i širokou veřejnost

Seminář pořádá vzdělávací a poradenská společnost 1. VOX a.s., která již více než 22 let realizuje veřejné vzdělávací akce z oblasti daní, účetnictví, mezinárodních účetních standardů, ekonomického a finančního vzdělávání, mezd, personalistiky, pracovněprávních předpisů, práva a soft skills.

Připravuje také vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru a zakázkové vzdělávání pro firemní klientelu na míru.

Více informací o kurzu Progresivní manažer a společnosti 1. VOX a.s. najdete na www.vox.cz.

Kontakt

1. VOX a.s.

Adresa: Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1

INFOSERVIS (každý všední den 8:00–16:30)

Telefon: 226 539 670, 777 741 777

E-mail: vox@vox-kurzy.cz

www.vox.cz

https://www.facebook.com/1.VOXas

1. VOX a. s.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.