Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Když už si v množství nabídek internetového připojení vyberete tarifový balíček s rychlostí stahování, kterou potřebujete, a to za dobrou cenu, často ve výsledku platíte více. Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení a platit opravdu jen paušální částku bez skrytých poplatků?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení? | foto: AIRWAYNET a. s.

Lákavé nabídky na internetové připojení často obsahují skryté vedlejší náklady, které musíte také zaplatit, aby vám vše v pořádku fungovalo. Platba mnohdy začíná už u proměření signálu u vás doma. Platíte i za instalaci internetu a za zavedení kabelů do bytu. A nezapomínejte také na práci technika, kterou některé společnosti účtují po hodinách a jiné třeba po 15 minutách! Určitě nikam pospíchat nebude a na instalaci si dá „záležet“.

Od poskytovatele internetových služeb si většinou musíte zakoupit nebo pronajmout kabelový a bezdrátový router, síťové karty a potřebné kabely. Dále po vás někteří z nich mohou chtít měsíční příplatek za veřejnou IP adresu nebo měsíční platbu „pojištění“, které garantuje, že se k vám technik dostane třeba do tří dnů, což by přece měla být samozřejmost!

Některé společnosti mají ve svém ceníku výjezd technika, ale nedočtete se, v jakém případě platíte a ve kterém ne. Takže zřejmě platíte, i když není chyba na vaší straně, ale poskytovatele služeb.

Když se pak rozhodnete odebírat internet od jiné společnosti, platíte stávající ještě demontáž přípojky. Při obnovení zrušené služby po vás mohou chtít i aktivační poplatek.

Ušetřit za internetové připojení lze jen s férovým dodavatelem

Za pořízení internetového připojení nic neplatíte a nemusíte se bát ani žádných dalších jednorázových poplatků a investic u AIRWAYNET. Neplatíte za instalaci, aktivaci, výjezd technika, technickou podporu ani za montážní materiál a zařízení pro příjem.

U AIRWAYNET zkrátka platíte jen a pouze stanovenou měsíční cenu tarifu, která je po dobu závazku trvale garantována bez skrytých poplatků. Přípojka je zakončena wi-fi routerem, který je po dobu vašeho využívání internetového připojení zapůjčen zcela zdarma.

Zákazníci AIRWAYNET nejsou omezeni dobou ani objemem stažených dat a mohou se spolehnout na snadno dostupnou nonstop technickou podporu s osobním a férovým jednáním.

Zkvalitnění služeb přináší výhody pro nové i stávající zákazníky

Od 1. dubna 2015 navíc nabízí ještě výhodnější ceny tarifů internetového připojení a stávající klienty čeká automatické a bezplatné navýšení tarifu jako při každém zkvalitňování služeb této společnosti.

AIRWAYNET a. s. je dynamicky rostoucí společnost na poli telekomunikací, která si díky své transparentní a přímé strategii v poskytování kvalitních a neomezených služeb vybudovala pevnou pozici na trhu.

Specializuje se na poskytování profesionálních služeb v oblasti vysokorychlostního internetového připojení pro malé a velké firmy, do jejího uceleného portfolia ale patří i široce dostupný internet pro běžné domácnosti a kompletní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Více informací o společnosti AIRWAYNET a celou její nabídku tarifů najdete na www.airwaynet.cz.

AIRWAYNET a. s.

AIRWAYNET a. s.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn.

Příjemné prostředí je v moderních automobilech jedním z nejdůležitějších prvků, které mají jejich vývojáři na starost....

Najdete na iDNES.cz