Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když už si v množství nabídek internetového připojení vyberete tarifový balíček s rychlostí stahování, kterou potřebujete, a to za dobrou cenu, často ve výsledku platíte více. Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení a platit opravdu jen paušální částku bez skrytých poplatků?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení? | foto: AIRWAYNET a. s.

Lákavé nabídky na internetové připojení často obsahují skryté vedlejší náklady, které musíte také zaplatit, aby vám vše v pořádku fungovalo. Platba mnohdy začíná už u proměření signálu u vás doma. Platíte i za instalaci internetu a za zavedení kabelů do bytu. A nezapomínejte také na práci technika, kterou některé společnosti účtují po hodinách a jiné třeba po 15 minutách! Určitě nikam pospíchat nebude a na instalaci si dá „záležet“.

Od poskytovatele internetových služeb si většinou musíte zakoupit nebo pronajmout kabelový a bezdrátový router, síťové karty a potřebné kabely. Dále po vás někteří z nich mohou chtít měsíční příplatek za veřejnou IP adresu nebo měsíční platbu „pojištění“, které garantuje, že se k vám technik dostane třeba do tří dnů, což by přece měla být samozřejmost!

Některé společnosti mají ve svém ceníku výjezd technika, ale nedočtete se, v jakém případě platíte a ve kterém ne. Takže zřejmě platíte, i když není chyba na vaší straně, ale poskytovatele služeb.

Když se pak rozhodnete odebírat internet od jiné společnosti, platíte stávající ještě demontáž přípojky. Při obnovení zrušené služby po vás mohou chtít i aktivační poplatek.

Ušetřit za internetové připojení lze jen s férovým dodavatelem

Za pořízení internetového připojení nic neplatíte a nemusíte se bát ani žádných dalších jednorázových poplatků a investic u AIRWAYNET. Neplatíte za instalaci, aktivaci, výjezd technika, technickou podporu ani za montážní materiál a zařízení pro příjem.

U AIRWAYNET zkrátka platíte jen a pouze stanovenou měsíční cenu tarifu, která je po dobu závazku trvale garantována bez skrytých poplatků. Přípojka je zakončena wi-fi routerem, který je po dobu vašeho využívání internetového připojení zapůjčen zcela zdarma.

Zákazníci AIRWAYNET nejsou omezeni dobou ani objemem stažených dat a mohou se spolehnout na snadno dostupnou nonstop technickou podporu s osobním a férovým jednáním.

Zkvalitnění služeb přináší výhody pro nové i stávající zákazníky

Od 1. dubna 2015 navíc nabízí ještě výhodnější ceny tarifů internetového připojení a stávající klienty čeká automatické a bezplatné navýšení tarifu jako při každém zkvalitňování služeb této společnosti.

AIRWAYNET a. s. je dynamicky rostoucí společnost na poli telekomunikací, která si díky své transparentní a přímé strategii v poskytování kvalitních a neomezených služeb vybudovala pevnou pozici na trhu.

Specializuje se na poskytování profesionálních služeb v oblasti vysokorychlostního internetového připojení pro malé a velké firmy, do jejího uceleného portfolia ale patří i široce dostupný internet pro běžné domácnosti a kompletní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Více informací o společnosti AIRWAYNET a celou její nabídku tarifů najdete na www.airwaynet.cz.

AIRWAYNET a. s.

AIRWAYNET a. s.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Backend Stories odhalují originální příběhy ze světa IT budoucnosti

Backend Stories odhalují příběhy z IT budoucnosti

Vědeckofantastická povídková edice Backend Stories inspirovaná světem IT přichází po loňském úspěšném debutu 100...

Najdete na iDNES.cz