Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když už si v množství nabídek internetového připojení vyberete tarifový balíček s rychlostí stahování, kterou potřebujete, a to za dobrou cenu, často ve výsledku platíte více. Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení a platit opravdu jen paušální částku bez skrytých poplatků?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak ušetřit na výdajích za internetové připojení? | foto: AIRWAYNET a. s.

Lákavé nabídky na internetové připojení často obsahují skryté vedlejší náklady, které musíte také zaplatit, aby vám vše v pořádku fungovalo. Platba mnohdy začíná už u proměření signálu u vás doma. Platíte i za instalaci internetu a za zavedení kabelů do bytu. A nezapomínejte také na práci technika, kterou některé společnosti účtují po hodinách a jiné třeba po 15 minutách! Určitě nikam pospíchat nebude a na instalaci si dá „záležet“.

Od poskytovatele internetových služeb si většinou musíte zakoupit nebo pronajmout kabelový a bezdrátový router, síťové karty a potřebné kabely. Dále po vás někteří z nich mohou chtít měsíční příplatek za veřejnou IP adresu nebo měsíční platbu „pojištění“, které garantuje, že se k vám technik dostane třeba do tří dnů, což by přece měla být samozřejmost!

Některé společnosti mají ve svém ceníku výjezd technika, ale nedočtete se, v jakém případě platíte a ve kterém ne. Takže zřejmě platíte, i když není chyba na vaší straně, ale poskytovatele služeb.

Když se pak rozhodnete odebírat internet od jiné společnosti, platíte stávající ještě demontáž přípojky. Při obnovení zrušené služby po vás mohou chtít i aktivační poplatek.

Ušetřit za internetové připojení lze jen s férovým dodavatelem

Za pořízení internetového připojení nic neplatíte a nemusíte se bát ani žádných dalších jednorázových poplatků a investic u AIRWAYNET. Neplatíte za instalaci, aktivaci, výjezd technika, technickou podporu ani za montážní materiál a zařízení pro příjem.

U AIRWAYNET zkrátka platíte jen a pouze stanovenou měsíční cenu tarifu, která je po dobu závazku trvale garantována bez skrytých poplatků. Přípojka je zakončena wi-fi routerem, který je po dobu vašeho využívání internetového připojení zapůjčen zcela zdarma.

Zákazníci AIRWAYNET nejsou omezeni dobou ani objemem stažených dat a mohou se spolehnout na snadno dostupnou nonstop technickou podporu s osobním a férovým jednáním.

Zkvalitnění služeb přináší výhody pro nové i stávající zákazníky

Od 1. dubna 2015 navíc nabízí ještě výhodnější ceny tarifů internetového připojení a stávající klienty čeká automatické a bezplatné navýšení tarifu jako při každém zkvalitňování služeb této společnosti.

AIRWAYNET a. s. je dynamicky rostoucí společnost na poli telekomunikací, která si díky své transparentní a přímé strategii v poskytování kvalitních a neomezených služeb vybudovala pevnou pozici na trhu.

Specializuje se na poskytování profesionálních služeb v oblasti vysokorychlostního internetového připojení pro malé a velké firmy, do jejího uceleného portfolia ale patří i široce dostupný internet pro běžné domácnosti a kompletní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Více informací o společnosti AIRWAYNET a celou její nabídku tarifů najdete na www.airwaynet.cz.

AIRWAYNET a. s.

AIRWAYNET a. s.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Najdete na iDNES.cz