Jak správně vybrat dávkovač mýdla

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dávkovač mýdla, zásobník ručníků, osoušeč rukou, zásobník toaletního papíru či odpadkový koš… tyto a další prvky jsou dnes samozřejmostí na každé toaletě stejně jako klika na dveřích, nebo žárovka ve světle.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak správně vybrat dávkovač mýdla | foto: LORIKA CZ s.r.o.

Dnes se každý pozastaví nad tím, když postrádá dávkovač mýdla nad umyvadlem. Dávkovačů mýdla je dnes nepřeberné množství v rozmanitých provedeních. Ovšem vybrat optimální dávkovač mýdla pro dané prostředí bývá úskalím mnoha provozovatelů, kteří řeší bezproblémový chod svých toalet.
Design a příliš nízká cena není to nejdůležitější (nebo ne hlavní) kritérium.

Jak správně vybrat dávkovač mýdla

Cílová skupina uživatelů

Pro návštěvníky WC zařízení pivnice s non-stop provozem bude vhodnější volba odolného dávkovače s kovovým pláštěm a bytelným mechanismem, podobně jako toaleta ve výrobním závodě se stovkami pracovníků na směně.
Toaleta v administrativní budově může být vybavena plastovým dávkovačem, třeba i s menším objemem kapacity. Riziko vandalství je minimální.
Návštěvník luxusního hotelu či restaurace si zakládá na tom, aby se cítil komfortně a k celkovému dojmu jistě přispěje vkusně a  funkčně zařízená toaleta. Bezdotykový dávkovač kvalitního mýdla či mýdlové pěny je drobný, ale důležitý detail.

Provozní náklady

Kvalitní dávkovače mýdla s odpovídající životností, schopné dávkovat přiměřené množství kvalitního mýdla dokáží ušetřit v souhrnu nemalé peníze, zvláště při vyšší frekvenci používání. Následné opravy či výměny nevyhovujících dávkovačů s sebou přináší kromě finanční ztráty také navíc starosti a mohou narušit celkový dojem návštěvníka toalety.

Architekti, buďte rozumní a praktičtí

Při navrhování toalet v rámci novostaveb, či rekonstrukcí je potřeba zohlednit několik faktorů najednou tak, aby naplnění jednoho nevylučovalo druhé. Navrhujte tedy dávkovače mýdel v odpovídající velikosti, s vhodným způsobem umístění a uchycení, ve vhodném materiálovém provedení, s odpovídající odolností, s plně využitelnou funkčností, a pak teprve konečně s vhodným designem a příznivou (nikoliv nejnižší, či přemrštěnou) cenou.

Jak správně vybrat dávkovač mýdla

Jak správně vybrat dávkovač mýdla

Bezúdržbový dávkovač mýdla?!

Tak jako všechno ostatní vyžaduje svou péči, tak i dávkovače mýdla potřebují pravidelně čistit nejen zvenčí, ale i zevnitř od případných nečistot, zaschlého mýdla, apod. Pravidelným proplachováním dávkovačů, umýváním vhodnými prostředky podle druhu materiálu a používáním mýdel v odpovídající kvalitě zamezíte zbytečným závadám či poškození a hlavně prodloužíte dobu životnosti a bezproblémového chodu na delší dobu, než ukládá zákon pojednávající o záručních lhůtách.

Dobrá rada nad zlato

Není ostudou, že si neumíte poradit s výběrem vhodného dávkovače mýdla.Seriózní dodavatel Vám doporučí dávkovač mýdla, aby skutečně odpovídal Vašim potřebám a byl plně funkční v daném prostředí. Přitom pořizovací cena nemusí být nijak vysoká www.davkovace-mydla.info. Zvlášť obezřetní buďte k návrhům dávkovačů s výrazně nízkou cenou. Tak jako všechno má svou hodnotu, tak i kvalita a následná spokojenost něco stojí

Petr Fuksík, technický manažer LORIKA CZ s.r.o., divize sanitární techniky

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Další z rubriky

Hygienická koupelna. Jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna – jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna nemusí být jen planým snem. Záleží především na tom, jak si ji zařídíme. Lépe se tak udržuje čistá.

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Najdete na iDNES.cz