Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak snížit zápach, tvorbu sedimentu a ušetřit? Pořiďte si PROSEPTIK

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V posledních letech se na českém trhu objevil nespočet různých biologických čističů a aktivátorů, které se používají pro usnadnění údržby septiků a odpadů. Je pravda, že zákazník se v této nabídce těžko orientuje a těžko pozná, který produkt je opravdu účinný a který je spíše placebem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Proxim s.r.o. Pardubice | foto: Proxim s.r.o.

Ukazuje se, že mnohdy cena výrobku není úměrná účinnosti, ba naopak, i mezi levnějšími produkty se vyskytují ty s velmi vysokou účinností. Vyzkoušejte přípravek PROSEPTIK®.

Jedná se o enzymatický přípravek pro zkapalňování a rozklad fekálií, dalších biologických odpadů a k likvidaci zápachu, jehož základní surovina je vyráběna v Kanadě. Tento přípravek je pod různými obchodními názvy úspěšně prodáván již po desetiletí v USA a Kanadě a nově také rozšířen do Evropy - ČR, Slovenska, Řecka, Ukrajiny a Rumunska.

Přídavkem produktu PROSEPTIK®, který obsahuje enzymy rozkládající tuky, škroby a bílkoviny, se vytvářejí příznivé podmínky pro dosažení dlouhodobé přirozené rovnováhy s převahou příznivě působících mikroorganismů, které dokážou rozkládat biologické odpady na vodu a oxid uhličitý bez vzniku nežádoucích zápachů a usazenin.

PROSEPTIK® přispívá ke snižování BSK odpadní vody. Balení obsahuje 4 sáčky po 20 g, přičemž dávkuje se 1 sáček týdně na 2 m3 septiku, po 4 aplikacích dostačuje tato dávka jednou za měsíc.

Proxim s.r.o. - Aktivátor septiků II

Vysoce účinným biologickým přípravkem pro rychlou aktivaci rozkladu organického odpadu v septicích je přípravek AKTIVÁTOR SEPTIKŮ, jehož původem je opět Kanada. Jedná se o unikátní přípravek, jehož každá složka přispívá k biodegradačnímu procesu.

Efektivně snižuje obsah usazenin v septicích, žumpách, kanalizačních systémech, současně přitom omezuje tvorbu zápachu. Snižuje náklady na provoz septiků, je šetrný k životnímu prostředí.

Pro aktivaci septiku nebo žumpy o objemu 2 m3 se použije obsah sáčku (50 g). V případě silně zanedbaných septiků a žump je možno dávku několikanásobně zvýšit, vzhledem k nezávadnosti výrobku nehrozí nebezpečí předávkování.

Pro zachování bezproblémového chodu septiku nebo žumpy se dále dávkuje 20 g AKTIVÁTORU SEPTIKŮ nebo 1 sáček přípravku PROSEPTIK® 1 x za měsíc na 2 m3 objemu septiku.

Proxim s.r.o. - Bio tablety II

Novinkou na trhu jsou rychlorozpustné Proseptik® Bio Tablety, které se vyznačují vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně rozkládají nečistoty organického původu. Bakterie obsažené v tabletě nejprve čistí toaletu, poté zkapalňují pevný podíl organického odpadu v septicích a potrubí.

Tyto bakterie se při dostatku potravy a optimálních podmínkách dále samy rozmnožují a produkují další enzymy. Jedná se o velmi moderní přípravek s vysokou účinností, pro pravidelné dávkování postačí jedna tableta měsíčně pro septik o objemu 10 m3. V tomto případě je tedy vyšší cena kompenzována velmi nízkou doporučenou dávkou přípravku s velmi pohodlným způsobem aplikace.

Pro použití v suchých záchodech a pro čištění potrubí se nechá rozpustit 1 tableta PROSEPTIK®Bio ve 4 litrech vody a vzniklý roztok se vlije do suchého záchodu nebo potrubí.

Proxim s.r.o. - Bio čistič odpadů II

Závěrem za zmínku stojí Biologický čistič odpadů, který slouží pro biologické čištění potrubí a sifonů v domácnostech a restauracích. Efektivně snižuje obsah usazenin organického původu v odpadním potrubí a odpadních sifonech v kuchyních, koupelnách a na toaletách, současně přitom omezuje tvorbu zápachu.

Je šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje louh ani žádné jiné žíraviny. Z tohoto důvodu je vhodný pro použití zejména pro odpadní systémy s biologickými čističkami odpadních vod, ve kterých napomáhá s biodegradačními procesy. Vyzkoušejte biologický čistič odpadů či produkt PROSEPTIK® a zbavte se nečistot.
______________________________________________________________

Další informace na téma septiky a odpady vám přinese tým internetového obchodu www.bakterie-enzymy.cz a výrobce přípravků, společnosti PROXIM s.r.o., www.probazen.com.
Článek vznikl za podpory NVIRON Biosolutions Inc., Montreal, Kanada a Proxim s.r.o., tel. 466 530 365,
www.proxim-pu.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Dáváme lesu více prostoru

Dáváme lesu více prostoru

Že lesy nejsou jen na houby, ví lidstvo po tisíciletí. Dřevo se v lesích těžilo od nepaměti a jen díky lesníkům na...

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy.

Úsměv je někdy to nejkrásnější, co Vás během dne může potkat, speciálně ten dětský. Ne všechny děti ale mají k úsměvu...

Položte plovoucí podlahu

Položte plovoucí podlahu

K položení laminátové podlahy nepotřebujete lepidlo, šrouby ani hřebíky. Pokládka je tedy otázkou jen několika hodin....

Najdete na iDNES.cz