Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak snadno zvládnout organizační diagramy?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Pokud ve firmě máte na starost organizační diagramy, pak jistě znáte, jak zdlouhavé může být zapracování změn, zvláště pak ve větších společnostech nebo tam, kde je vyšší fluktuace. Časté aktualizace při změně zaměstnanců na jednotlivých pozicích ale nemusí být tak náročné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak snadno zvládnout organizační diagramy? | foto: RON Software spol. s r. o.

Snadné vytváření organizačních diagramů zaručí nový modul HR systému od společnosti RON Software. Ta rozšířila jeho funkčnost modulem Organizační diagramy, který bude udržovat organizační diagram stále aktuální. Pokud dojde ke změně osoby na dané pozici, a tu provedete v programu RON Mzdy, příp. RON Personalistika,dojde automaticky k aktualizaci. Pak stačí jen vytisknout - a pokud máte organizační strukturu opravdu velkou - postačí tisk pouhé části diagramu.

Organizační diagramy můžete vytvořit i upravit snadno a rychle

Práce s vytvářením je velmi snadná a intuitivní. Stávající zákazníci mzdového nebo personálního systému ocení přednastavení diagramu dle již vytvořených struktur středisek nebo pracovních míst. Stačí si jen „pohrát“ s grafickým rozložením (skutečně stačí jen několik tahů myší) a definovat, co má být u jednotlivých částí diagramu zobrazeno – středisko, pracovní pozice, jména zaměstnanců nebo fotografie. Jednotlivé pracovní pozice či střediska mohou být barevně odlišeny. V jedné společnosti může být vytvořeno libovolné množství organizačních diagramů.

Zákazníci mohou využít také vytváření organizačních struktur přímo v modulu a vytvořit tak organizační strukturu společnosti zcela od začátku. Zároveň lze přiřadit pro jednotlivé funkce zaměstnance. Pak už můžete organizační diagram snadno a pohodlně používat. Výsledný diagram je možno vytisknout i na více stránek a následně umístit, kde je potřeba, třeba v provozu, na nástěnkách atd.

Mezi hlavní výhody nového modulu HR systému od RON Software patří snadné vytváření diagramů, ať už z dat databáze, nebo „zčista“, rychlé zapracování změn, jednoduché aktualizace a tisk částí nebo celku.

Usnadněte si práci s personálními agendami ve své firmě

Systém RON Personalistika podporuje práci s personálními agendami ve společnosti. Personalistika může být provozována samostatně, nebo může být nasazena jako rozšíření mzdového či docházkového systému. Systém RON Personalistika se skládá ze základního jádra a rozšiřujících modulů. Práci s programem a jednotlivými moduly je možné provádět v aplikaci RON Personalistika, nebo je možné pro práci s agendami využít rozšiřující modul RON Portál, který zpřístupňuje provozované agendy všem zaměstnancům ve společnosti v rozsahu nastavených oprávnění.

RON Software spol. s r. o.

RON Software spol. s r. o.

Modul můžete dokoupit k programu RON Mzdy či RON Personalistika. Pro cenovou nabídku kontaktujte obchodní oddělení RON Software na software@ron.cz.

RON Software spol. s r. o.

Společnost byla založena v roce 1992 s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. V současné době tvoří portfolio firmy produkty komplexně zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: Mzdy, Personalistika, Docházka, Přístupy, Jídelna, Sklad, Zakázky, Majetek. Vyvíjí vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému a provádí také outsourcing mezd.

Více informací najdete na www.ron.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz