Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak snadno zvládnout organizační diagramy?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud ve firmě máte na starost organizační diagramy, pak jistě znáte, jak zdlouhavé může být zapracování změn, zvláště pak ve větších společnostech nebo tam, kde je vyšší fluktuace. Časté aktualizace při změně zaměstnanců na jednotlivých pozicích ale nemusí být tak náročné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak snadno zvládnout organizační diagramy? | foto: RON Software spol. s r. o.

Snadné vytváření organizačních diagramů zaručí nový modul HR systému od společnosti RON Software. Ta rozšířila jeho funkčnost modulem Organizační diagramy, který bude udržovat organizační diagram stále aktuální. Pokud dojde ke změně osoby na dané pozici, a tu provedete v programu RON Mzdy, příp. RON Personalistika,dojde automaticky k aktualizaci. Pak stačí jen vytisknout - a pokud máte organizační strukturu opravdu velkou - postačí tisk pouhé části diagramu.

Organizační diagramy můžete vytvořit i upravit snadno a rychle

Práce s vytvářením je velmi snadná a intuitivní. Stávající zákazníci mzdového nebo personálního systému ocení přednastavení diagramu dle již vytvořených struktur středisek nebo pracovních míst. Stačí si jen „pohrát“ s grafickým rozložením (skutečně stačí jen několik tahů myší) a definovat, co má být u jednotlivých částí diagramu zobrazeno – středisko, pracovní pozice, jména zaměstnanců nebo fotografie. Jednotlivé pracovní pozice či střediska mohou být barevně odlišeny. V jedné společnosti může být vytvořeno libovolné množství organizačních diagramů.

Zákazníci mohou využít také vytváření organizačních struktur přímo v modulu a vytvořit tak organizační strukturu společnosti zcela od začátku. Zároveň lze přiřadit pro jednotlivé funkce zaměstnance. Pak už můžete organizační diagram snadno a pohodlně používat. Výsledný diagram je možno vytisknout i na více stránek a následně umístit, kde je potřeba, třeba v provozu, na nástěnkách atd.

Mezi hlavní výhody nového modulu HR systému od RON Software patří snadné vytváření diagramů, ať už z dat databáze, nebo „zčista“, rychlé zapracování změn, jednoduché aktualizace a tisk částí nebo celku.

Usnadněte si práci s personálními agendami ve své firmě

Systém RON Personalistika podporuje práci s personálními agendami ve společnosti. Personalistika může být provozována samostatně, nebo může být nasazena jako rozšíření mzdového či docházkového systému. Systém RON Personalistika se skládá ze základního jádra a rozšiřujících modulů. Práci s programem a jednotlivými moduly je možné provádět v aplikaci RON Personalistika, nebo je možné pro práci s agendami využít rozšiřující modul RON Portál, který zpřístupňuje provozované agendy všem zaměstnancům ve společnosti v rozsahu nastavených oprávnění.

RON Software spol. s r. o.

RON Software spol. s r. o.

Modul můžete dokoupit k programu RON Mzdy či RON Personalistika. Pro cenovou nabídku kontaktujte obchodní oddělení RON Software na software@ron.cz.

RON Software spol. s r. o.

Společnost byla založena v roce 1992 s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. V současné době tvoří portfolio firmy produkty komplexně zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: Mzdy, Personalistika, Docházka, Přístupy, Jídelna, Sklad, Zakázky, Majetek. Vyvíjí vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému a provádí také outsourcing mezd.

Více informací najdete na www.ron.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Slevové kupóny nejsou žádná kouzla, ale skutečný způsob jak ušetřit

Slevové kupóny nejsou žádná kouzla, ale skutečný způsob jak ušetřit

Slevové kupony jsou obchodním nástrojem, který je populární u obou stran. Jak mezi obchodníky, tak i u jejich...

Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Najdete na iDNES.cz