Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak si vybrat sportovní výživu?

Komerční sdělení   11:30aktualizováno  11:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jak poznat kvalitu? Jak si nepoškodit zdraví? Vybírejte s odborníkem v oblasti suplementace, vybírejte s Fitness Muscle Shopem, oficiálním partnerem sportovců a exkluzivním dovozcem světových značek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ISS | foto: unu

Chcete hubnout? Nebo mít větší svaly? Či jednoduše zdravě sportovat? Pokud ano, pak budete vždy potřebovat sportovní suplementy. Je těžké se orientovat mezi výrobky a značkami? Proto je tu pro vás Fitness Muscle Shop - neváhejte napsat a poradit se. Odborně zde poradí všem - profesionálům i začátečníkům, jednotlivcům, sportovním klubům i fitcentrům - na míru, profesionálně, se zkušeností.

Na trhu existuje přehršle množství výrobků a různorodých značek. Jen opravdový odborník dokáže správně mezi nimi vybrat ty pravé, které budou splňovat hlavní kritéria funkčnosti a ceny. Pokud se omezíte na nákup suplementů na internetu měli by jste při výběru hledat garance o původu zboží.

Obecně lze doporučit nakupovat přímo u autorizovaných dovozců nebo na stránkách výrobce. Jedním z takových dovozců je i Fitness Muscle Shop, který má i svůj eshop: www.fitnessmuscle.eu nebo www.fatburnershop.eu.

Levná kvalita je protimluv. Představte si rádio z "tržnice" a rádio Sony! Rozdíl je obrovský, ale stále je to "rádio". Stejná situace je mezi výrobci sportovní výživy. Chcete-li kvalitní výrobky, které nepoškodí Vaše zdraví a které budou fungovat tak, jak se předpokládá, musíte hledat mezi osvědčenými značkami jako je NxLabs, AST Sports Science, ISS Research, OhYeah! nebo Sci-Mentor, U-boss či ISO2.

Fitness Muscle Shop právě takové výrobky dováží a prodává. V sortimentu naleznete vše: Proteiny, Sacharidové koktejly (gainery), náhrady jídla, aminokyseliny, BCAA, L-carnitin, spalovače, termogenní látky, anabolické látky, nitridové směsi (nitrix NO), kreatin, glutamin, doplňky pro tvorbu testosteronu, tribulus terrestris, vitamíny, kloubní výživu, proteinové tyčinky.

NxLabs a Biogenetix - je pyšný na to, že vždy zřetelně formuloval výrobky, které lze ve světe kulturistiky označit jako ABSOLUTNÍ ŠPIČKU na trhu. Pokud Tě nezajímá nic než svalový růst, spalování tuků nebo cokoli jiného - NxLabs bude Tvým sparing partnerem.

NxLabs

AST Sports Science – značka profesionálů. AST je velmi významný Americký výrobce sportovní výživy. Na trhu se suplementy se pohybuje přes 10 let a za tu dobu si vydobyl velmi silnou pozici mezi konkurenty. AST nejde cestou masových produktů, je to specializovaná firma pro ty, co sportují a chtějí záruku kvality a "legálnosti".

ISS Research - přináší novou dimenzi v kvalitě, v čistotě a v efektivnosti sportovních doplňků. Využívá jen nejryzejší suroviny od dodavatelů, kteří dokáží zaručit potřebnou kvalitu, náš standard je tím, co je pro ostatní vrcholem.

Výrobci

OhYeah! – nejprodávanější proteinové tyčinky v USA. Chutnají jako Snickers a přitom mají složení, z kterého nebudete mít výčitky svědomí. Kdo jednou zkusil a ochutnal, zvolal OHYEAH!

Sci-Mentor a U-boss – "Černé zlato z Anglie". Ve světě Sci-Mentor je vše orámované zlatem. Mluvíme o nejkvalitnější značce na území Velké Británie. Značce, která je spojena s hráči rugby, bojovými sporty, kulturistikou a zdravým životním stylem. Prémiová značka za evropské ceny.

Fitness Muscle Shop
"Výhradní dovozce sportovní výživy do Střední Evropy"

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Hledáte pivo, co má skutečný říz? Poradíme, jak ho vybrat

Pivovar Zubr si před několika dny odvezl z prestižní degustační soutěže České...

Že není pivo jako pivo, o tom se už přesvědčil asi každý trochu znalý pivař. Pokud se nechcete propíjet nabídkou od A...

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Máte potíže s erekcí? Nejste první ani poslední! Toto tvrzení vás ale dokáže jen velmi těžko uklidnit. Naopak, rozhodně...

Deset důvodů, díky nímž je používání smartphonu Huawei P10 jedna radost

Deset důvodů, díky nímž je používání smartphonu Huawei P10 jedna radost.

Aktuální vlajková loď Huawei P10 s celokovovým tělem a úhlopříčkou displeje 5,1 palce je vybavena druhou generací...

Najdete na iDNES.cz