Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak si správně vybrat jazykový kurz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Říká se, že investice do vzdělání by se vždy měla vrátit. U jazyků to platí dvojnásob, ale je důležité, abychom si vybrali správný jazykový kurz na správné jazykové škole. "Dvakrát měř, jednou řež," doporučuje na to konto Jitka Jechumtálová, ředitelka London Institute Praha.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak si správně vybrat jazykový kurz | foto: LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o.

Jazykových škol je přehršel a kurzů v různých cenových relacích jakbysmet. Jak si tedy zvolit ten správný jazykový kurz? Jak nevyhodit peníze oknem a nezískat odpor k samotnému studiu jazyků?

"Budoucí student by si měl vždy rozmyslet, jaký jazyk chce studovat a kolik času chce studiu věnovat. Také by si měl rozvážit, zda chce dosáhnout nějakého certifikátu. Ten je často výbornou motivací," vyjmenovává Jitka Jechumtálová.

Selekce škol

Ve chvíli, kdy už budoucí student ví, co chce, nastupuje na řadu výběr školy. Nejlepší je dát na doporučení od lidí, které osobně známe.

Také internet nabízí šikovnou možnost zjistit reference od stávajících či dřívějších studentů. Na webech škol lze také získat informace o lekcích, ceně i o tom, jak dlouhý jazykový kurz je.

Jazykový kurz s nejnižší cenou nemusí být výhrou

Nízká cena není vždy výhrou. Často kompenzuje nezkušenost začínajícího lektora, který se na studentech učí, jak jazyk vyučovat, či velký počet studentů ve skupině, což může být spíše k neprospěchu. Ideálně je zařazeno max. 8 studentů ve skupině klasického jazykového kurzu.

"Zájemce o jazykový kurz má právo dozvědět se informace o kurzu, zejména zkušenosti lektora a počet studentů ve skupině," zdůrazňuje Jitka Jechumtálová.

Navštivte danou školu a zjistěte, zda Vám bude vyhovovat

Pokud stále vybíráte jazykový kurz a nejste si jistí, která škola je pro vás ta pravá, běžte se do ní podívat. Atmosféra školy, její zaměstnanci, učebny, kde výuka probíhá - to vše je důležité.

Navíc vám většina škol udělá bezplatně rozřazovací test, který s jistotou určí, jaká úroveň jazyka je pro vás vhodná. Můžete se také domluvit na ukázkovou hodinu, která ukáže, zda vám lektor vyhovuje.

Chcete víc?

Kontakt

London Institute Praha

Soukenická 23, Praha 1

tel. 224 811 043

info@londoninstitute.cz

www.londoninstitute.cz

Pokud chcete víc, než se jen jazyk naučit či jej zdokonalit, ptejte se po možnosti přípravných kurzů, které lze zakončit certifikátem.

Pravda, je to větší investice, ale získání certifikátu vás bude těšit napořád, zejména vám dodá sebedůvěru při hledání nového místa, nebo když budete žádat nadřízeného o zvýšení platu.

"V angličtině jsou neoblíbenější cambridgeské certifikáty FCE, CAE a IELTS," dodává Jitka Jechumtálová z London Institute Praha.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz