Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak probíhá vzdělávání manažerů na LIGS University

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Tlak zaměstnavatelů a trhu práce neustále roste, i proto je dnes vzdělávání manažerů velmi důležitou součástí. Ten, kdo chce být konkurenceschopný a mít budoucnost, musí nabídnout nejen znalosti a schopnosti, ale i ochotu na sobě trvale pracovat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vzdělávání manažerů - jde to i on-line | foto: LIGS University

Existuje mnoho způsobů pro vzdělávání manažerů. Mohou absolvovat jednorázové manažerské tréninky, školení či koučinky nebo mají možnost absolvovat ucelený vzdělávací manažerský program MBA (Master of Business Administration). Záleží samozřejmě na každém manažerovi, ale i na ochotě firem dát jim časový prostor na další vzdělávání. 

Je logické, že při své časové vytíženosti mohou manažeři váhat nad tím, jakou formou program MBA studovat. Například na LIGS University si manažeři mohou vybrat ze dvou forem výuky – blended learning nebo interactive online.  

Formou blended learning je poskytován program Executive MBA. Tato forma kombinuje setkávání studentů s tutory na tzv. tutoriálech se samostudiem. To vše je podpořeno elektronickými kanály (Studentský informační systém, elektronické materiály a další). 

Program Executive MBA je určen zejména zkušeným manažerům na vyšších či top manažerských pozicích, kteří mají zájem vyměňovat si zkušenosti, názory a diskutovat nad tématy ze své praxe. Studenti jsou zařazeni do skupin, které zahajují zpravidla 2x do roka.

Nejbližší termín zahájení nové skupiny programu Executive MBA v českém jazyce na LIGS University je 24. 10. 2014. 

Vzdělávání manažerů: i manažeři se mohou vzdělávat efektivně

Manažeři se mohou vzdělávat efektivně

Interaktivní on-line formou je na LIGS University poskytován program Interactive Online MBA. Tato forma výuky nabízí studentům maximální volnost vzdělávat se kdykoliv a odkudkoliv dle svých časových možností. 

„Stačí mít jen počítač připojený k internetu,“ vysvětluje výkonná ředitelka LIGS University Dagmar Makovská. „Další nespornou výhodou je fakt, že vzdělávání manažerů on-line lze zahájit kdykoli v průběhu roku,“ dodává Makovská. 

Program Interactive Online MBA na LIGS University je možno studovat v českém, slovenském, anglickém či ruském jazyce nebo v kombinaci těchto jazyků. 

Vzdělávání manažerů lze bez problémů sloučit i se zaměstnáním

Obě formy studia respektují vysoké pracovní tempo manažerů a nabízí tak ideální možnost, jak sloučit zaměstnání a svůj osobní rozvoj.

Ve svých vzdělávacích programech LIGS University využívá Oxfordský tutorský model. Studentovi je v rámci každého modulu či předmětu přiřazen konkrétní tutor, se kterým pak své studium konzultuje a který ho vede při psaní prací. 

LIGS University

Tutor poskytuje nejen odborné vedení, ale je schopen se přizpůsobit schopnostem a nárokům konkrétního studenta. Aktivní vztah mezi tutorem, který poskytuje fundovanou zpětnou vazbu, a studentem je v mnohém efektivnější než klasická akademická výuka.

Studium MBA je sice časově náročné, ale přináší mnoho praktických zkušeností a kontaktů, které absolventy posunou v jejich profesní i osobní cestě zase o kus dál. 

Není na místě s rozhodnutím zahájit studium MBA váhat, neboť 67 procent z těch, kteří své rozhodnutí odkládají, již nikdy studovat nezačnou a nemohou se tak zlepšovat ani reagovat na aktuální vývoj manažerského a pracovního trhu.

Více informací o vzdělávání manažerů naleznete na stránkách www.ligsuniversity.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů.
Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů

RC modely čili modely na ovládání jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými už pěknou řádku let. Dříve malí kluci běhali po pokoji s ovladačem, dnes už mohou hračky...  celý článek

Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler.
Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler

Výtah je v domě užitečným pomocníkem, který si můžete podle vlastních potřeb vyladit do naprostých detailů. Jejich výběr usnadní nový mobilní showroom...  celý článek

Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?
Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?

Poptávka po bankovních i nebankovních půjčkách roste. Faktem ale zůstává, že lidé často sáhnou po první nabídce, která se jim naskytne a ta nemusí být...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.