Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak pro svou firmu zajistit kvalitní přepravní a logistické služby?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Komplexní služby a řešení šitá na míru v oblasti logistiky i transportu nabízí tradiční rodinná společnost Craiss Logistic, která se na přepravní a logistické služby specializuje již více než 85 let. Svěřte jí své zboží a budete mít o starost méně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak pro svou firmu zajistit kvalitní přepravní a logistické služby? | foto: CRAISS Logistic, s.r.o.

Proč složitě hledat specializovaného zaměstnance, který by se ve vaší firmě staral o logistiku, když můžete tento nelehký úkol svěřit společnosti, která má v tomto oboru značné zkušenosti a kvalifikovaný tým odborníků?

Přesně takovou je německá společnost Craiss Logistic, kterou dnes vede již třetí generace zakladatelské rodiny. V současné době tento úspěšný rodinný podnik s více než 500 vozidly a skladovými plochami o dispozici 75 000 m2 patří v Německu k nejvýznamnějším logistickým firmám střední velikosti.

Jak pro svou firmu zajistit kvalitní přepravní a logistické služby?

Logistické služby na vysoké úrovni

Pracovníci z Craiss Logistic pro vás mohou pracovat v jednom z mnoha vlastních logistických center v Evropě, nebo i ve vašem závodě. Smluvní logistika vám tak poskytne řešení dle vašich možností i přání.

Jak pro svou firmu zajistit kvalitní přepravní a logistické služby?

Zajistí vám více než pouhou překládku zboží. Spolehnout se můžete i na kompletaci, zpracování, komisování, skladové plánování, balení i pro leteckou a námořní dopravu, konsignaci, sekvenční vychystávání, řízení stavu zásob, řídící a integrující metodu Kan Ban či řízení kontejnerů. Zkrátka komplexní logistické služby.

Základem úspěšné smluvní logistiky je analýza specifických rámcových podmínek a požadavků jednotlivých zákazníků. Je nutné dbát na charakter produktů i požadavky daného trhu.

Skladová logistika

Také se potýkáte s prostory ve skladu? Z ekonomického hlediska je vhodnější minimalizovat zásoby, ale bez určitého objemu výrobního materiálu či zásobování zákazníků se na vysoce konkurenčním trhu neobejdete. Vaše dilema, jestli v něm omezit množství zboží, nebo zvětšit uskladňovací plochu, vyřeší skladová logistika.

Jak pro svou firmu zajistit kvalitní přepravní a logistické služby?

Podnikatelská skupina Craiss Logistic nabízí nejen know-how a zkušenosti svých pracovníků, ale i své rozlehlé skladové plochy. Ušetří vám tak náklady a zajistí transparentnost procesů, abyste se mohli soustředit na důležitější činnosti vaší firmy.

Proclení

Společnost Craiss Logistic má k dispozici vlastní středisko Zoll Service Center, díky kterému vám může zajistit plynulý a bezpečný průběh při celním a technickém doprovodu vašeho zboží. Zabezpečí tak celní vyřízení v pozemní dopravě v rámci Evropy, dovoz ze třetích zemí, tranzitní doklady a vyřízení Intrastat nebo i vyhotovení vašich vývozních dokladů.

Vyřízení vašeho proclení ve společnosti Craiss Logistic probíhá připojením k elektronickému celnímu řízení ATL@S (ATLAS) nebo AES (Automated Export System), které vás chrání proti jakémukoliv zneužití.

Jak pro svou firmu zajistit kvalitní přepravní a logistické služby?

Přepravní služby: Dopravní logistika

Skupina Craiss Logistic považuje za pevnou součást logistického řetězce dopravní logistiku. Pro tyto účely disponuje 500 transportními jednotkami, jako jsou vozidla typu Jumbo, megatrailery, standardní trailery, velkoobjemové soupravy s výměnnými nástavbami BDF, dodávková vozidla nebo sprintery.

Odborníkům ze společnosti Craiss Logistic můžete svěřit svou logistiku nákupu, distribuční logistiku, systémovou dopravu, logistiku dílčích a kompletních nákladů či kusových zásilek. Nabízí také službu přepravy expresních zásilek, kdy vám během 60 minut přistaví vozidlo v místě vašeho určení v rámci celé SRN.

Více informací o společnosti Craiss Logistic a nabídce jejích služeb najdete na www.craiss.de.

Autor:
Témata: Německo

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Najdete na iDNES.cz