Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak přestat kouřit? V Praze je nejúčinnější biorezonance

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Metod odvykání kouření je mnoho, žádná však negarantuje 100 % výsledek. V žebříčku úspěšnosti stojí nejvýše biorezonance. Metoda, jež pouze netiší abstinenční příznaky, ale zbavuje chuti na cigaretu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nekuřákem do hodiny? Proč ne… | foto: Shutterstock Images LLC

Většina známých způsobů odvykání kouření je na rozdíl od biorezonance založena na pomalém utlumování potřeby po návykové látce. Staré recepty mluví o tom, že by se člověk měl uchýlit k vizuálním napodobeninám. Mrkev či slané tyčinky mohou simulovat alespoň část z uklidňujícího rituálu kouření, který má pro mnohé podobný význam jako samotná inhalace nikotinu.

Tělesnou potřebu po něm pak zahánějí propracovanější prostředky v podobě nikotinových žvýkaček, náplastí, nebo momentálně módní elektronické cigarety. Na rozdíl od nich zasazuje biorezonance závislosti jednorázový úder, a proto dosahuje větších úspěchů.

Farmakologicky je nikotin tvrdou drogou stejně jako heroin nebo kokain

Farmakologicky je nikotin tvrdou drogou stejně jako heroin nebo kokain

Zmíněné tradiční metody mají relativně nízkou účinnost. Nahradit voňavou cigaretu v koutku úst slanou tyčinkou chce totiž nezlomnou vůli, přechod na e-cigaretu je pak jen výměnou většího zla za menší.

Člověk sice přestane vystavovat své plíce a okolí škodlivým látkám, jako je kysličník uhelnatý a dehet, ale stále bude závislý na nikotinu. Ten podporuje rakovinné bujení a s e-cigaretou se s ním dokonce můžete poměrně snadno předávkovat. I proto je e-cigareta nezákonná například v Austrálii či Hongkongu, třeba ve Finsku do ní zase neseženete náplně.

Společným jmenovatelem výše jmenovaných způsobů odvykání je náhražkovitost. Poskytují berličky ze ztrouchnivělého dřeva - potřebujete velkou vůli a značnou míru sebekontroly, abyste se při první velké stresové situaci nebo posezení s kamarády opět neuchýlili ke starým "osvědčeným" zvykům.

Přestat kouřit znamená získat zpět ztracenou osobní svobodu

Přestat kouřit znamená získat zpět ztracenou osobní svobodu

Metoda biorezonance pracuje na jiném principu. Fyzikům je již přes sto let známo, že všechna tělesa šíří do svého okolí elektromagnetické vlny - tedy i atomy, molekuly a z nich složené buňky.

Dlouhodobá přítomnost nikotinu způsobuje v lidském organizmu změny v přirozených elektromagnetických projevech buněk. Je to proto, že nikotin jejich projevy svým vlněním ruší a buňky se, velmi zjednodušeně řečeno, mají tendenci přeladit na jiné frekvence. Biorezonancí lze takto rozladěné soustavě energií vrátit původní rovnováhu. V praxi to znamená, že odstraňuje fyzickou závislost - a k překonání zbývá pouze ta psychická.

Lidé kouří ne proto, že chtějí kouřit, ale proto, že nemohou přestat

Lidé kouří ne proto, že chtějí kouřit, ale proto, že nemohou přestat

"Statisticky to vychází tak, že z 10 klientů jich 8 přestane kouřit, a přitom většině z nich stačí pouze jedna návštěva. Důležité je, že nevyháníme čerta ďáblem, ale řešíme podstatu problému. Pro klienty přestává být cigaretový kouř okamžitě atraktivní a schází dříve tak intenzivní chuť "zapálit si". Díky tomu, že se nedostavují abstinenční příznaky, je metoda úspěšná i u opravdu silných kuřáků. Svého zlozvyku se tak u nás zbavují jak mladí lidé, tak i celoživotní kuřáci, kteří zvládnou 80 cigaret denně," říká Marek Čierny, vedoucí pražského odvykacího centra eXnico, které provádí biorezonanci v blízkosti stanice metra Pankrác, každý všední den od ranních do večerních hodin.

Biorezonance je prováděna přístrojem BICOM Optima

Biorezonance je prováděna přístrojem BICOM Optima

Biorezonance nemá vedlejší účinky, je bezbolestná a hodí se pro všechny kuřáky bez ohledu na věk a míru jejich závislosti. Má v sobě navíc i symbolický rozměr. Na terapii dochází lidé s nedopalkem čerstvě vykouřené cigarety, z něhož pak přístroj analyzuje individuální elektromagnetické vlnění. Pro drtivou většinu z nich je tato cigareta poslední.

logo eXnico

Další podrobnosti o příčinách a důsledcích kouření cigaret, biorezonanci v Praze, i názorech a zkušenostech klientů, kteří metodu podstoupili, najdete na www.exnico.cz.

Autor: PM

Nevhodná skladba potravy a kouření jsou zodpovědné za 70% všech úmrtí na

Nevhodná skladba potravy a kouření jsou zodpovědné za 70% všech úmrtí na nádorová onemocnění

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Získejte krásný úsměv, o kterém jste vždy snili! Rovné zuby vám nejen zvýší sebevědomí, ale můžete se také vyhnout...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Arome.cz Přetřít rtěnkou a hotovo? Kdepak, jen se nebojte věnovat líčení svých rtů pár minut navrch a použijte k tomu víc než jen...

Najdete na iDNES.cz